Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.04.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MACHAŁA Antonina | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.08.1999 |
2. | KĘDZIORA Zofia | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
3. | BURLIKOWSKA Olga | 1 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 |
4. | KARPIAK Joanna | 31 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
5. | NOWAK Natalia | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.05.2000 |
6. | KOZŁOWSKA Alicja | 32 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
7. | BORKOWSKA Anna | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
8. | ŁUCZAK Sylwia | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
9. | STOPPA Antonina | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.05.1999 |
10. | MIŁOGRODZKA Martyna | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
11. | Jeglińska Aleksandra | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
12. | BOBER Zuzanna | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
13. | SYCZ Natalia | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.02.1999 |
14. | SZABELSKA Oliwia | 24 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
15. | SCHMIDT Patrycja | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
16. | LIDZBARSKA Julia | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
17. | WYGANOWSKA Anna | 37 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
18. | STAWIARSKA Katarzyna | 19 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
19. | CZERWIŃSKA Marzena | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
20. | BOBKOWSKA Kamila | 3 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
21. | STANUCH Aleksandra | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
22. | DUBANIEWICZ Maria | 40 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.02.2000 |
23. | MECH Marta | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
24. | Toporska Joanna | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
25. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
26. | RENKE Maria | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.08.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BURLIKOWSKA Olga | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 | zakwalifikowano |
2. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
3. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
4. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
4. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
6. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
7. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
8. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
9. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
10. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
11. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
12. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
13. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
14. | MACHAŁA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.08.1999 | zakwalifikowano |
15. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 | zakwalifikowano |
16. | RENKE Maria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.08.1999 | zakwalifikowano |
17. | SYCZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.02.1999 | zakwalifikowano |
18. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
19. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
20. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
21. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
22. | STOPPA Antonina | UKS ATENA GDAŃSK | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
23. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
24. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
25. | NOWAK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
26. | DUBANIEWICZ Maria | UKS ATENA GDAŃSK | 11.02.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
2. | BURLIKOWSKA Olga | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.01.1999 |
3. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
3. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
5. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
6. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
7. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
8. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
9. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
10. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
11. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
12. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
13. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
14. | MACHAŁA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.08.1999 |
15. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
16. | RENKE Maria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.08.1999 |
17. | SYCZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.02.1999 |
18. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
19. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
20. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
21. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
22. | STOPPA Antonina | UKS ATENA GDAŃSK | 29.05.1999 |
23. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
24. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
25. | NOWAK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.05.2000 |
26. | DUBANIEWICZ Maria | UKS ATENA GDAŃSK | 11.02.2000 |