Turniej

Nazwa: Winobraniowa Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.09.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksander SIUDAK 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
2. Wojciech LUBIENIECKI 0 KS AGH Kraków 08.12.1999
3. Filip Ralko 0 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
4. Marcin MACIUPA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.10.2000
5. Sebastian RODRIGUEZ 0
6. Wojciech KOLAŃCZYK 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
7. Bartłomiej SZURLEJ 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
8. Iwo JANECKI 0 KKS KRAKÓW 01.06.1999
9. Michał WYSOCKI 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 16.09.1999
10. Paweł ROMANIEC 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999
11. Michał Rachwalik 0 UKS START OPOLE 29.09.2000
12. Robert SZAJTHAUER 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
13. Jakub MAZUREK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
14. Damian Michalak 0 PIAST GLIWICE 04.04.1999
15. Krzysztof SKOREK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.08.1999
16. Mateusz GERAS 0 KKS KRAKÓW 02.05.2000
17. Sebastian HAUDER 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
18. Marcin GÓRAL 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
19. Franciszek Koc 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
20. Niklas MIERSCH 0
21. Stanisław HUBERT 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.12.1999
22. Maciej SKOWYRKO 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.1999
23. Jędrzej LISIAK 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
2. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
3. Paweł ROMANIEC UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999 zakwalifikowano
4. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
5. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
6. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
7. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
8. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999 zakwalifikowano
9. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999 zakwalifikowano
10. Sebastian RODRIGUEZ zakwalifikowano
11. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
12. Michał WYSOCKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 16.09.1999 zakwalifikowano
13. Niklas MIERSCH zakwalifikowano
14. Stanisław HUBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.12.1999 zakwalifikowano
15. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999 zakwalifikowano
16. Mateusz GERAS KKS KRAKÓW 02.05.2000 zakwalifikowano
17. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
18. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
19. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
20. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000 zakwalifikowano
21. Maciej SKOWYRKO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.1999 zakwalifikowano
22. Krzysztof SKOREK SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.08.1999 zakwalifikowano
23. Marcin MACIUPA SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.10.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
2. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
3. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
3. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
5. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
6. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
7. Sebastian RODRIGUEZ
8. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
9. Paweł ROMANIEC UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999
10. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
11. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
12. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
13. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999
14. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
15. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
16. Maciej SKOWYRKO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.1999
17. Michał WYSOCKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 16.09.1999
18. Niklas MIERSCH
19. Stanisław HUBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.12.1999
20. Mateusz GERAS KKS KRAKÓW 02.05.2000
21. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
22. Krzysztof SKOREK SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.08.1999
23. Marcin MACIUPA SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.10.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy