Turniej

Nazwa: Winobraniowa Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.09.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina DZIEMBOWSKA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.12.1997
2. Patrycja SARNA 0 KS SZPADA WROCŁAW. 19.04.1997
3. Hania DOMINIK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.03.1998
4. Karolina MUSZYŃSKA 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 27.06.1997
5. Michalina RUCIŃSKA 0 AZS AWF KATOWICE 06.05.1996
6. Weronika SKORUPA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
7. Oliwia MALOWANIEC 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
8. Semina KANBUR 0
9. Katarzyna OLIWA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.01.1996
10. Adrianna SZALONKA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.11.1997
11. Hannah GROSSE 0
12. Gabriela JAROSZ 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
13. Sara CHMYŁKO 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997
14. Julia ORLICKA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.01.1998
15. Olga ŻUROWSKA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998
16. Karolina MAZANEK 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
17. Klaudia FRĄCKOWIAK 0 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 06.02.1996
18. Anna SZYMAŃSKA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997
19. Agnieszka GRYSZKA 0 KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
20. Zuzanna BASAŁYGO 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
21. Weronika ŁUSZCZ 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
22. Martyna MACIEJEWSKA 0 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 07.12.1996
23. Dorota ROŻNIECKA 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
24. Roksana MIROSŁAW 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997
25. Paulina WILASZEK 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
26. Weronika NAWROT 0 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.1996
27. Wioletta ELIAS 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997
28. Aleksandra POKORSKA 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 23.02.1996
29. Aleksandra SIWOŃ 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
30. Patrycja WADACH 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997
31. Martyna LIMAŃSKA 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.02.1997
32. Klaudia PUŁA 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997 zakwalifikowano
2. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997 zakwalifikowano
3. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
4. Michalina RUCIŃSKA AZS AWF KATOWICE 06.05.1996 zakwalifikowano
5. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997 zakwalifikowano
6. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997 zakwalifikowano
7. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
8. Aleksandra POKORSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 23.02.1996 zakwalifikowano
9. Katarzyna OLIWA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.01.1996 zakwalifikowano
10. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
11. Karolina MUSZYŃSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 27.06.1997 zakwalifikowano
12. Semina KANBUR zakwalifikowano
13. Patrycja WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997 zakwalifikowano
14. Aleksandra SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997 zakwalifikowano
15. Martyna LIMAŃSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.02.1997 zakwalifikowano
16. Anna SZYMAŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997 zakwalifikowano
17. Adrianna SZALONKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.11.1997 zakwalifikowano
18. Olga ŻUROWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998 zakwalifikowano
19. Sara CHMYŁKO T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997 zakwalifikowano
20. Roksana MIROSŁAW SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997 zakwalifikowano
21. Martyna MACIEJEWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 07.12.1996 zakwalifikowano
22. Wioletta ELIAS T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997 zakwalifikowano
23. Weronika NAWROT UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.1996 zakwalifikowano
24. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998 zakwalifikowano
25. Patrycja SARNA KS SZPADA WROCŁAW. 19.04.1997 zakwalifikowano
26. Hannah GROSSE zakwalifikowano
27. Klaudia FRĄCKOWIAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 06.02.1996 zakwalifikowano
28. Julia ORLICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.01.1998 zakwalifikowano
28. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998 zakwalifikowano
28. Weronika SKORUPA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997 zakwalifikowano
31. Hania DOMINIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.03.1998 zakwalifikowano
31. Karolina DZIEMBOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.12.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michalina RUCIŃSKA AZS AWF KATOWICE 06.05.1996
2. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
3. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
3. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
5. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
6. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
7. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
8. Katarzyna OLIWA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.01.1996
9. Aleksandra POKORSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 23.02.1996
10. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
11. Semina KANBUR
12. Patrycja WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997
13. Aleksandra SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
14. Martyna LIMAŃSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.02.1997
15. Anna SZYMAŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997
16. Wioletta ELIAS T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997
17. Karolina MUSZYŃSKA UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 27.06.1997
18. Adrianna SZALONKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.11.1997
19. Olga ŻUROWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998
20. Sara CHMYŁKO T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997
21. Roksana MIROSŁAW SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997
22. Martyna MACIEJEWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 07.12.1996
23. Weronika NAWROT UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.1996
24. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
25. Patrycja SARNA KS SZPADA WROCŁAW. 19.04.1997
26. Hannah GROSSE
27. Klaudia FRĄCKOWIAK UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 06.02.1996
28. Julia ORLICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.01.1998
28. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
28. Weronika SKORUPA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
31. Hania DOMINIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.03.1998
31. Karolina DZIEMBOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.12.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy