Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominika PAŁKA 100 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
2. Julia STRACHOWSKA 3 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
3. Julia CHMIEL 254 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
4. Paula TETLAK 0 AZS AWF POZNAŃ 30.01.2000
5. Dominika GODEK 121 SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
6. Julia Pander 253 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
7. Zofia BRONIKOWSKA 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
8. Natalia SYCZ 203 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999
9. Natalia ROJDA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
10. Weronika Wisoky 255 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
11. Agnieszka PIJACZYŃSKA 110 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
12. Marcela SPLIT 0
13. Aruna RAMDHAN 0
14. Olimpia SOBOTA 245 POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000
15. Katarzyna Matysiak 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
16. Daria PRZYBYLSKA 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998
17. Olga BURLIKOWSKA 207 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999
18. Natasza PAWLICKA 263 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 23.06.2000
19. Wiktoria SKRZYPCZAK 210 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
20. Maria SADOWSKA 0 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
21. Zuzanna GŁOWIŃSKA 243 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
22. Malwina WALKOWSKA 97 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998
23. Małgorzata STRACHOWSKA 30 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
24. Renata TOMCZAK 212 IKS LESZNO 29.05.1999
25. Patrycja SCHMIDT 230 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
26. Natalia BRZEZIŃSKA 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
27. Nina GRZEJDA 264 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000
28. Malwina JURGA 39 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
29. Aleksandra HODURA 269 IKS LESZNO 24.02.1999
30. Karolina KAPRAL 59 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
31. Sophia WERNER 0
32. Monika DOMBROWSKA 89 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
33. Julia MICHNIEWICZ 243 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
34. Karina KOLIBABKA 85 KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998
35. Rozalia DARDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
36. Weronika KRÓL 229 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
37. Ewelina KOLAK 64 IKS LESZNO 24.01.1998
38. Aleksandra Jeglińska 217 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
39. Sesil SALI 213 AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
40. Anna ZAMELEK 227 IKS LESZNO 30.07.1999
41. Weronika GODLEWSKA 77 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998
42. Joanna KARPIAK 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
43. Wiktoria KRAKOWSKA 66 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
44. Angelika LEWICKA 74 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998
45. Jadwiga PŁUCIENNIK 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.07.1999
46. Zofia GODLEWSKA 271 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
47. Alicja WĘGRZYN 76 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
48. Aleksandra DOLIŃSKA 274 WROCŁAWIANIE. 24.04.2000
49. Marta Kaczmarek 221 IKS LESZNO 13.03.1999
50. Kinga Pijaczyńska 224 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
3. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
4. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
5. Sophia WERNER zakwalifikowano
6. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
7. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
8. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
9. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
10. Aruna RAMDHAN zakwalifikowano
11. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
12. Marcela SPLIT zakwalifikowano
13. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998 zakwalifikowano
14. Natalia BRZEZIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998 zakwalifikowano
15. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999 zakwalifikowano
16. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
17. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
18. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
19. Weronika GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998 zakwalifikowano
20. Natalia SYCZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999 zakwalifikowano
21. Daria PRZYBYLSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998 zakwalifikowano
22. Karina KOLIBABKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998 zakwalifikowano
23. Malwina WALKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998 zakwalifikowano
24. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
24. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
26. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
27. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano
28. Olga BURLIKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999 zakwalifikowano
29. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999 zakwalifikowano
30. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998 zakwalifikowano
31. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
32. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 zakwalifikowano
33. Angelika LEWICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998 zakwalifikowano
34. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999 zakwalifikowano
35. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
36. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999 zakwalifikowano
37. Nina GRZEJDA AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000 zakwalifikowano
38. Aleksandra DOLIŃSKA WROCŁAWIANIE. 24.04.2000 zakwalifikowano
39. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
40. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
41. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
42. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000 zakwalifikowano
43. Paula TETLAK AZS AWF POZNAŃ 30.01.2000 zakwalifikowano
44. Jadwiga PŁUCIENNIK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.07.1999 zakwalifikowano
45. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
46. Olimpia SOBOTA POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000 zakwalifikowano
47. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999 zakwalifikowano
48. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998 zakwalifikowano
49. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000 zakwalifikowano
50. Natasza PAWLICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 23.06.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
2. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
3. Sophia WERNER
3. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
5. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
6. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
7. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
8. Aruna RAMDHAN
9. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
10. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
11. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
12. Marcela SPLIT
13. Natalia BRZEZIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
14. Anna ZAMELEK IKS LESZNO 30.07.1999
15. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
16. Natalia SYCZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.02.1999
17. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
18. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
19. Weronika GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998
20. Daria PRZYBYLSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.01.1998
21. Karina KOLIBABKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 30.06.1998
22. Malwina WALKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.01.1998
23. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
24. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
25. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
26. Olga BURLIKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.01.1999
27. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
28. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
29. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
30. Angelika LEWICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998
31. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
32. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
33. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
34. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
35. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
36. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999
37. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
38. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
39. Nina GRZEJDA AZS AWF POZNAŃ 31.03.2000
40. Aleksandra DOLIŃSKA WROCŁAWIANIE. 24.04.2000
41. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
42. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
43. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
44. Paula TETLAK AZS AWF POZNAŃ 30.01.2000
45. Jadwiga PŁUCIENNIK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.07.1999
46. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
47. Olimpia SOBOTA POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000
48. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
49. Natalia ROJDA AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
50. Natasza PAWLICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 23.06.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy