Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia WALAS 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10.07.1998
2. Sara SOTONOVA 0
3. Julia ŚWIĘCKA 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.11.2000
4. Zuzanna Cieślar 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
5. Paulina KULIŚ 0 DRAGON ŁÓDŹ 24.06.1999
6. Natalia Nowinowska 0 KKSZ KONIN 21.11.1999
7. Marta MAZUREK 32 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
8. Emilia POPCZYK 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.10.1998
9. Kinga COŁTA 33 AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
10. Oliwia ROBAK 0 KKSZ KONIN 11.08.1998
11. Paulina GOŚCIEWSKA 109 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14.05.2000
12. Nora SOTONOVA 0
13. Ewelina MATYSZCZAK 0 DRAGON ŁÓDŹ 03.07.2000
14. Joanna WESOŁOWSKA 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26.08.1998
15. Nikol PERLAK 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.02.1998
16. Kalina SOBCZYK 101 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999
17. Natalia GÓROWSKA 44 DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
18. Julia MŁYNARCZYK 0 AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
19. Agata Marciniak 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998 zakwalifikowano
2. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998 zakwalifikowano
3. Natalia WALAS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10.07.1998 zakwalifikowano
4. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998 zakwalifikowano
5. Oliwia ROBAK KKSZ KONIN 11.08.1998 zakwalifikowano
6. Julia MŁYNARCZYK AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998 zakwalifikowano
7. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999 zakwalifikowano
8. Joanna WESOŁOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26.08.1998 zakwalifikowano
9. Emilia POPCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.10.1998 zakwalifikowano
10. Kalina SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999 zakwalifikowano
11. Paulina GOŚCIEWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14.05.2000 zakwalifikowano
12. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
13. Sara SOTONOVA zakwalifikowano
14. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 zakwalifikowano
15. Nora SOTONOVA zakwalifikowano
16. Nikol PERLAK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.02.1998 zakwalifikowano
17. Julia ŚWIĘCKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.11.2000 zakwalifikowano
18. Paulina KULIŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.06.1999 zakwalifikowano
19. Ewelina MATYSZCZAK DRAGON ŁÓDŹ 03.07.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
2. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
3. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
3. Oliwia ROBAK KKSZ KONIN 11.08.1998
5. Natalia WALAS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10.07.1998
6. Julia MŁYNARCZYK AZS AWF POZNAŃ 17.03.1998
7. Joanna WESOŁOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26.08.1998
8. Emilia POPCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.10.1998
9. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
10. Sara SOTONOVA
11. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
12. Nora SOTONOVA
13. Kalina SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 05.03.1999
14. Paulina GOŚCIEWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14.05.2000
15. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
16. Nikol PERLAK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.02.1998
17. Julia ŚWIĘCKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.11.2000
18. Paulina KULIŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.06.1999
19. Ewelina MATYSZCZAK DRAGON ŁÓDŹ 03.07.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy