Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Agnieszka KACZMARSKA 19 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998
2. Dominika GODEK 0 SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
3. Julia KYRCZ 225 PIAST GLIWICE 08.01.1999
4. Aleksandra MIERNIK 211 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
5. Zofia BRONIKOWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
6. Dominika PAŁKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
7. Barbara Piekarska 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
8. Natalia JURASZEK 0 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.10.1998
9. Barbara FUTYMA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
10. Wiktoria SKRZYPCZAK 203 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
11. Julia KOLANKO 33 AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
12. Karolina KAPRAL 0 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
13. Julia DOMAŃSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
14. Aleksandra URYGA 104 MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
15. Weronika DENES 253 KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999
16. Rozalia DARDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
17. Patrycja SCHMIDT 0 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
18. Olga ŻUROWSKA 99 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998
19. Katarzyna Matysiak 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
20. Wiktoria KRAKOWSKA 0 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
21. Weronika GODLEWSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998
22. Zuzanna BASAŁYGO 76 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
23. Olimpia TOMICKA 57 KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
2. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
3. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
4. Olimpia TOMICKA KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998 zakwalifikowano
5. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
6. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
7. Agnieszka KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998 zakwalifikowano
7. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
9. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998 zakwalifikowano
10. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998 zakwalifikowano
11. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998 zakwalifikowano
12. Olga ŻUROWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998 zakwalifikowano
13. Natalia JURASZEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.10.1998 zakwalifikowano
14. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999 zakwalifikowano
15. Weronika GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998 zakwalifikowano
16. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
17. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
18. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998 zakwalifikowano
19. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998 zakwalifikowano
20. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999 zakwalifikowano
21. Aleksandra URYGA MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998 zakwalifikowano
22. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998 zakwalifikowano
23. Weronika DENES KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Agnieszka KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998
2. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
3. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
3. Olimpia TOMICKA KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998
5. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
6. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
7. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
8. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
9. Natalia JURASZEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.10.1998
10. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
11. Dominika GODEK SKS RADOMYŚL WIELKI 30.06.1998
12. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999
13. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
14. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
15. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
16. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
17. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
18. Olga ŻUROWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998
19. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
20. Weronika GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998
21. Aleksandra URYGA MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
22. Julia DOMAŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.08.1998
23. Weronika DENES KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy