Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jędrzej LISIAK 213 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
2. Adam KUSTRA 0 MKS KUSY SZCZECIN 10.03.1999
3. Antoni Krzemiński 48 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
4. Piotr DUDZIAK 267 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
5. Stanisław TOMCZAK 0 MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
6. Paweł ROMANIEC 216 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999
7. Bartłomiej SZURLEJ 265 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
8. Maksymilian MAKOWSKI 263 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
9. Bartosz WŁADYKA 0 MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
10. Tomasz STRÓŻYŃSKI 79 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
11. Michał WYSOCKI 224 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 16.09.1999
12. Mateusz LUDWICKI 270 KS SZPADA WROCŁAW. 30.03.1999
13. Maciej SKOWYRKO 273 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.1999
14. Michał Rachwalik 207 UKS START OPOLE 29.09.2000
15. Krzysztof ŁĄCZNY 0 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998
16. Kacper SŁOWIK 242 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.08.1999
17. Filip Ralko 223 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
18. Kacper KOLER 83 MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
19. Gergo FRISNYICZ 0
20. Wojciech KOLAŃCZYK 205 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
21. Wojciech MISIURA 0 MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
22. Jakub MILLER 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
23. Sławomir LEWANDOWSKI 92 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.12.1998
24. Marcin NIKIEL 0 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
25. Jan Samulski 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
26. Wojciech LUBIENIECKI 257 KS AGH Kraków 08.12.1999
27. Artur RYSZKIEWICZ 203 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
28. Łukasz JANUSZEWSKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
29. Bence KAZAR 0
30. Jakub MAZUREK 226 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
31. Mikołaj MILEWSKI 93 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998
32. Damian Michalak 201 PIAST GLIWICE 04.04.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
2. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 zakwalifikowano
3. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
4. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998 zakwalifikowano
5. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
6. Stanisław TOMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998 zakwalifikowano
7. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
8. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998 zakwalifikowano
9. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998 zakwalifikowano
10. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
11. Paweł ROMANIEC UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999 zakwalifikowano
12. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
13. Bence KAZAR zakwalifikowano
14. Mikołaj MILEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998 zakwalifikowano
15. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
16. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998 zakwalifikowano
16. Krzysztof ŁĄCZNY MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998 zakwalifikowano
18. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
19. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999 zakwalifikowano
20. Maksymilian MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000 zakwalifikowano
21. Michał WYSOCKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 16.09.1999 zakwalifikowano
22. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998 zakwalifikowano
23. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
24. Sławomir LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.12.1998 zakwalifikowano
25. Kacper SŁOWIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.08.1999 zakwalifikowano
26. Adam KUSTRA MKS KUSY SZCZECIN 10.03.1999 zakwalifikowano
27. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999 zakwalifikowano
28. Maciej SKOWYRKO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.1999 zakwalifikowano
29. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
30. Mateusz LUDWICKI KS SZPADA WROCŁAW. 30.03.1999 zakwalifikowano
31. Gergo FRISNYICZ zakwalifikowano
32. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
2. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
3. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
3. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
5. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
6. Stanisław TOMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
7. Bence KAZAR
8. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
9. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
10. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
11. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
12. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
13. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
14. Krzysztof ŁĄCZNY MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998
15. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
16. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
17. Paweł ROMANIEC UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999
18. Mikołaj MILEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998
19. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
20. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
21. Maksymilian MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
22. Michał WYSOCKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 16.09.1999
23. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
24. Sławomir LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.12.1998
25. Kacper SŁOWIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.08.1999
26. Adam KUSTRA MKS KUSY SZCZECIN 10.03.1999
27. Jakub MAZUREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.09.1999
28. Maciej SKOWYRKO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.1999
29. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
30. Mateusz LUDWICKI KS SZPADA WROCŁAW. 30.03.1999
31. Gergo FRISNYICZ
32. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy