Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina CIEŚLAR 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996
2. Katarzyna LENGOWSKA 0 KKSZ KONIN 04.02.1997
3. Oldriska ZIKOVA 0
4. Natalia UBOWSKA 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997
5. Katarzyna KACZMAREK 0 KKSZ KONIN 08.07.1997
6. Agnieszka STRYSZOWSKA 37 AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
7. Izabela NITCZYŃSKA 38 UKS SZABLA ZĄBKI 19.04.1997
8. Julia Dobińska 36 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996
9. Anna CIOS 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996
10. Hanna PALUSZKIEWICZ 41 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.09.1996
11. Michalina KOSTRZEWA 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1996
12. Jana MAZANKOVA 0
13. Weronika WŁODARSKA 0 DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997
14. Malgorzata KROCHMAL 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.11.1996
15. Joanna WĄTOR 14 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996
16. Weronika MICHALAK 42 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
17. Martyna DZIUBLEWSKA 0 KKSZ KONIN 20.02.1997
18. Anna BENESOVA 0
19. Martyna TOBIASZEWSKA 35 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
20. Wiktoria JEŻEWSKA 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997
21. Nadia KRÓLIKOWSKA 34 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
22. Hanna KUŚMIERCZYK 0 DRAGON ŁÓDŹ 20.05.1996
23. Michaela BENESOVA 0
24. Martyna TRZMIELEWSKA 17 KS KARABELA 01.07.1996
25. Katarzyna NOWIŃSKA 49 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.02.1997
26. Aleksandra LUBASZKA 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 02.11.1997
27. Monika WYSOCKA 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
28. Monika MICHALSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 13.06.1997
29. Paulina WIDERA 33 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
30. Magdalena SZTYBER 50 UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1997
31. Zuzanna SIROKA 0
32. Marta GERAGA 30 KKSZ KONIN 12.04.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina CIEŚLAR ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996 zakwalifikowano
2. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997 zakwalifikowano
3. Joanna WĄTOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996 zakwalifikowano
4. Michalina KOSTRZEWA O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1996 zakwalifikowano
5. Anna CIOS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996 zakwalifikowano
6. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997 zakwalifikowano
7. Martyna TRZMIELEWSKA KS KARABELA 01.07.1996 zakwalifikowano
8. Michaela BENESOVA zakwalifikowano
9. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997 zakwalifikowano
10. Oldriska ZIKOVA zakwalifikowano
11. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997 zakwalifikowano
12. Julia Dobińska ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996 zakwalifikowano
12. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997 zakwalifikowano
14. Martyna DZIUBLEWSKA KKSZ KONIN 20.02.1997 zakwalifikowano
15. Izabela NITCZYŃSKA UKS SZABLA ZĄBKI 19.04.1997 zakwalifikowano
16. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997 zakwalifikowano
16. Monika MICHALSKA AZS AWF POZNAŃ 13.06.1997 zakwalifikowano
18. Marta GERAGA KKSZ KONIN 12.04.1996 zakwalifikowano
19. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997 zakwalifikowano
20. Jana MAZANKOVA zakwalifikowano
21. Wiktoria JEŻEWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997 zakwalifikowano
22. Aleksandra LUBASZKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 02.11.1997 zakwalifikowano
23. Magdalena SZTYBER UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1997 zakwalifikowano
24. Malgorzata KROCHMAL TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.11.1996 zakwalifikowano
25. Hanna PALUSZKIEWICZ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.09.1996 zakwalifikowano
26. Katarzyna NOWIŃSKA O.Ś. AZS POZNAŃ 20.02.1997 zakwalifikowano
27. Natalia UBOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997 zakwalifikowano
28. Katarzyna KACZMAREK KKSZ KONIN 08.07.1997 zakwalifikowano
28. Zuzanna SIROKA zakwalifikowano
30. Hanna KUŚMIERCZYK DRAGON ŁÓDŹ 20.05.1996 zakwalifikowano
31. Anna BENESOVA zakwalifikowano
32. Weronika WŁODARSKA DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina CIEŚLAR ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996
2. Joanna WĄTOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996
3. Anna CIOS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996
3. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
5. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
6. Michalina KOSTRZEWA O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1996
7. Martyna TRZMIELEWSKA KS KARABELA 01.07.1996
8. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
9. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
10. Julia Dobińska ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996
10. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
12. Marta GERAGA KKSZ KONIN 12.04.1996
13. Michaela BENESOVA
14. Martyna DZIUBLEWSKA KKSZ KONIN 20.02.1997
15. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997
16. Malgorzata KROCHMAL TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.11.1996
17. Oldriska ZIKOVA
18. Izabela NITCZYŃSKA UKS SZABLA ZĄBKI 19.04.1997
19. Monika MICHALSKA AZS AWF POZNAŃ 13.06.1997
20. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
21. Jana MAZANKOVA
22. Wiktoria JEŻEWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997
23. Katarzyna NOWIŃSKA O.Ś. AZS POZNAŃ 20.02.1997
24. Natalia UBOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997
25. Aleksandra LUBASZKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 02.11.1997
26. Magdalena SZTYBER UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1997
27. Hanna PALUSZKIEWICZ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.09.1996
28. Katarzyna KACZMAREK KKSZ KONIN 08.07.1997
28. Zuzanna SIROKA
30. Hanna KUŚMIERCZYK DRAGON ŁÓDŹ 20.05.1996
31. Anna BENESOVA
32. Weronika WŁODARSKA DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy