Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk CHOIŃSKI 24 AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
2. Szymon KOZŁOWSKI 7 AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
3. Stefan KROMOLICKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995
4. Łukasz BANASZAK 46 AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
5. Michał POPIEL 25 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.08.1994
6. Maciej CZARNUL 37 IKS LESZNO 01.11.1995
7. Costel CHISCOCI 0
8. Miłosz BIES 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.07.1994
9. Krystian KOPER 32 AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
10. Alex STRZELECKI 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
11. Olle WIKSTROM 0
12. Kajetan DŁUŻYŃSKI 36 IKS LESZNO 21.09.1994
13. Dawid KASPRZYK 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
14. Maciej BRONIKOWSKI 42 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994
15. Bartosz Cegielski 20 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
16. Catalin ANGHEL 0
17. Michał BIES 48 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
18. Aleksander KOSICKI 18 BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michał POPIEL WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.08.1994 zakwalifikowano
2. Miłosz BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.07.1994 zakwalifikowano
3. Aleksander KOSICKI BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994 zakwalifikowano
4. Olle WIKSTROM zakwalifikowano
5. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
6. Szymon KOZŁOWSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994 zakwalifikowano
7. Maciej BRONIKOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994 zakwalifikowano
8. Costel CHISCOCI zakwalifikowano
9. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995 zakwalifikowano
10. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano
11. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995 zakwalifikowano
12. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995 zakwalifikowano
13. Łukasz BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994 zakwalifikowano
14. Catalin ANGHEL zakwalifikowano
15. Kajetan DŁUŻYŃSKI IKS LESZNO 21.09.1994 zakwalifikowano
16. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995 zakwalifikowano
16. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995 zakwalifikowano
18. Stefan KROMOLICKI MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon KOZŁOWSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.1994
2. Miłosz BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.07.1994
3. Michał POPIEL WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.08.1994
3. Aleksander KOSICKI BUDOWLANI TORUŃ 30.04.1994
5. Olle WIKSTROM
6. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
7. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
8. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
9. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
10. Łukasz BANASZAK AZS AWF POZNAŃ 19.09.1994
11. Catalin ANGHEL
12. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
13. Maciej BRONIKOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994
14. Costel CHISCOCI
15. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995
16. Kajetan DŁUŻYŃSKI IKS LESZNO 21.09.1994
17. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
18. Stefan KROMOLICKI MKS KUSY SZCZECIN 10.07.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy