Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia BYTNAR 32 SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
2. Pamela GNATOWICZ 39 UKS START OPOLE 10.06.1995
3. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 2 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
4. Aleksandra INEKSIAK 72 STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995
5. Nina KMIECIAK 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.11.1995
6. Paulina MERTA 46 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.01.1995
7. Marta KMIECIAK 65 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.01.1994
8. Aleksandra SZKLAR 30 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
9. Barbara RUTZ 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
10. Agata CYBIŃSKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994
11. Tamara Pągowska 55 PKSZERM WARSZAWA 12.04.1994
12. Julia JURECKA 20 AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994
13. Magdalena WASYLUK 13 AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
14. Alicja KRAKOWSKA 57 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995
15. Julita JAKUBIAK 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 08.08.1995
16. Patrycja HERKA 56 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 06.02.1995
17. Sandra MAĆKOWIAK 50 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995
18. Aleksandra WALCZAK 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995
19. Martyna BŁASZCZYK 18 KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995
20. Ewa MICHLA 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
2. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
3. Ewa MICHLA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994 zakwalifikowano
4. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995 zakwalifikowano
5. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
6. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995 zakwalifikowano
7. Alicja KRAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995 zakwalifikowano
8. Julia JURECKA AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994 zakwalifikowano
8. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995 zakwalifikowano
10. Aleksandra WALCZAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995 zakwalifikowano
11. Martyna BŁASZCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995 zakwalifikowano
12. Sandra MAĆKOWIAK MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995 zakwalifikowano
13. Agata CYBIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994 zakwalifikowano
14. Tamara Pągowska PKSZERM WARSZAWA 12.04.1994 zakwalifikowano
15. Aleksandra INEKSIAK STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995 zakwalifikowano
16. Marta KMIECIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.01.1994 zakwalifikowano
17. Patrycja HERKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 06.02.1995 zakwalifikowano
18. Julita JAKUBIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 08.08.1995 zakwalifikowano
19. Paulina MERTA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.01.1995 zakwalifikowano
20. Nina KMIECIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.11.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
2. Ewa MICHLA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.12.1994
3. Julia JURECKA AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994
3. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
5. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
6. Natalia BYTNAR SKS RADOMYŚL WIELKI 22.10.1995
7. Aleksandra WALCZAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.03.1995
8. Martyna BŁASZCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 11.01.1995
9. Magdalena WASYLUK AZS AWF WROCŁAW 29.10.1995
10. Pamela GNATOWICZ UKS START OPOLE 10.06.1995
11. Alicja KRAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.02.1995
12. Sandra MAĆKOWIAK MKS KUSY SZCZECIN 05.02.1995
13. Agata CYBIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.12.1994
14. Tamara Pągowska PKSZERM WARSZAWA 12.04.1994
15. Marta KMIECIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.01.1994
16. Patrycja HERKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 06.02.1995
17. Aleksandra INEKSIAK STSZERM LEGIA WARSZAWA 04.01.1995
18. Julita JAKUBIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 08.08.1995
19. Paulina MERTA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.01.1995
20. Nina KMIECIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 15.11.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy