Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sebastian Majgier 4 PIAST GLIWICE 13.03.1995
2. Alex STRZELECKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
3. Tomasz KASZTELAN 37 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.07.1995
4. Bartek STRZAŁKOWSKI 56 MUSZKIETER GLIWICE 07.10.1994
5. Jan KORONKIEWICZ 39 KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995
6. Jakub SZYDŁOWSKI 57 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995
7. Maciej BRONIKOWSKI 42 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994
8. Bartłomiej KARDAS 0 MDK NR 1 BYTOM 23.11.1995
9. Paweł Golec 35 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
10. Marek Zabawa 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
11. Kacper WYPORKIEWICZ 53 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.04.1995
12. Przemysław STANKIEWICZ 58 UKS MDK OLIMP LUBIN 14.04.1995
13. Paweł CIEŚLIK 0 PIAST GLIWICE 05.04.1995
14. Maksymilian WOJTAS 34 MKS KUSY SZCZECIN 11.11.1994
15. Jan ANDRZEJEWSKI 48 AZS AWF WROCŁAW 25.01.1995
16. Daniel NIESTRÓJ 23 PIAST GLIWICE 08.06.1995
17. Olle WIKSTROM 0
18. Jakub MAZURKIEWICZ 51 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.06.1994
19. Jan KAPAŁA 67 MUSZKIETER GLIWICE 27.02.1995
20. Sebastian MERMER 0 UKS 46 ŁÓDŹ 16.11.1995
21. Dawid KASPRZYK 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
22. Daniel HAGLUND 0
23. Paweł STAN 49 PIAST GLIWICE 22.01.1994
24. Wiktor WITKOWSKI 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 02.11.1995
25. Mikołaj GADOMSKI 33 PKSZERM WARSZAWA 07.04.1995
26. Mikołaj ADAMOWICZ 46 MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tomasz KASZTELAN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.07.1995 zakwalifikowano
2. Mikołaj GADOMSKI PKSZERM WARSZAWA 07.04.1995 zakwalifikowano
3. Olle WIKSTROM zakwalifikowano
4. Daniel HAGLUND zakwalifikowano
5. Jan ANDRZEJEWSKI AZS AWF WROCŁAW 25.01.1995 zakwalifikowano
6. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
7. Maciej BRONIKOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994 zakwalifikowano
8. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
9. Przemysław STANKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 14.04.1995 zakwalifikowano
10. Jakub MAZURKIEWICZ UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.06.1994 zakwalifikowano
11. Paweł STAN PIAST GLIWICE 22.01.1994 zakwalifikowano
12. Sebastian MERMER UKS 46 ŁÓDŹ 16.11.1995 zakwalifikowano
13. Wiktor WITKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 02.11.1995 zakwalifikowano
14. Jan KORONKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995 zakwalifikowano
15. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995 zakwalifikowano
16. Bartek STRZAŁKOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 07.10.1994 zakwalifikowano
17. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
18. Jan KAPAŁA MUSZKIETER GLIWICE 27.02.1995 zakwalifikowano
19. Mikołaj ADAMOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994 zakwalifikowano
20. Maksymilian WOJTAS MKS KUSY SZCZECIN 11.11.1994 zakwalifikowano
21. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995 zakwalifikowano
22. Kacper WYPORKIEWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.04.1995 zakwalifikowano
23. Jakub SZYDŁOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995 zakwalifikowano
24. Paweł CIEŚLIK PIAST GLIWICE 05.04.1995 zakwalifikowano
25. Bartłomiej KARDAS MDK NR 1 BYTOM 23.11.1995 zakwalifikowano
26. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Olle WIKSTROM
2. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
3. Sebastian MERMER UKS 46 ŁÓDŹ 16.11.1995
3. Jakub MAZURKIEWICZ UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.06.1994
5. Tomasz KASZTELAN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.07.1995
6. Mikołaj GADOMSKI PKSZERM WARSZAWA 07.04.1995
7. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
8. Maksymilian WOJTAS MKS KUSY SZCZECIN 11.11.1994
9. Daniel HAGLUND
10. Jan ANDRZEJEWSKI AZS AWF WROCŁAW 25.01.1995
11. Jan KORONKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995
12. Bartek STRZAŁKOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 07.10.1994
13. Jan KAPAŁA MUSZKIETER GLIWICE 27.02.1995
14. Kacper WYPORKIEWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.04.1995
15. Paweł CIEŚLIK PIAST GLIWICE 05.04.1995
16. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
17. Maciej BRONIKOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.08.1994
18. Przemysław STANKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 14.04.1995
19. Paweł STAN PIAST GLIWICE 22.01.1994
20. Wiktor WITKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 02.11.1995
21. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
22. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
23. Mikołaj ADAMOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 24.05.1994
24. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
25. Jakub SZYDŁOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995
26. Bartłomiej KARDAS MDK NR 1 BYTOM 23.11.1995

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy