Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.04.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PILSZAK Marek | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 |
2. | SULARZ Marcin | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.1996 |
3. | PODRALSKI Maciej | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
4. | OLSZOWSKI Daniel | 20 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
5. | MACHOWSKI Jakub | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.04.1996 |
6. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 40 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
7. | WÓJCIK Dawid | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.1997 |
8. | SULARZ Jakub | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.1996 |
9. | GLEZMAN Jakub | 3 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
10. | MAĆKOWIAK Kacper | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
11. | NARUSZEWICZ Tomasz | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 |
12. | KOBRYŃ Michał | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.09.1997 |
13. | MILANOWSKI Daniel | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.04.1996 |
14. | ŻURAWSKI Bartosz | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
15. | WŁADYKA Bartosz | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
16. | WYGANOWSKI Marcin | 53 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.06.1998 |
17. | Rudnicki Mikołaj | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
18. | OLSZEWSKI Wiktor | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
19. | KOŚLICKI Michał | 33 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
20. | JANUSZEWSKI Łukasz | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
21. | KONIECZNY Tomasz | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
22. | DUDZIC Wojciech | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.07.1996 |
23. | KRUKOWSKI Jędrzej | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
24. | Lica Marcin | 24 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
25. | SWATOWSKI Hubert | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.04.1996 |
26. | DE BAZELAIRE Ludwik | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
27. | GAGULEWICZ Tymon | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.10.1996 |
28. | GAŁAT Mieszko | 29 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.10.1998 |
29. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 |
30. | KARPIAK Mariusz | 28 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
2. | GAGULEWICZ Tymon | UKS ATENA GDAŃSK | 08.10.1996 | zakwalifikowano |
3. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
4. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
5. | SWATOWSKI Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 24.04.1996 | zakwalifikowano |
6. | NARUSZEWICZ Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
7. | DUDZIC Wojciech | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.07.1996 | zakwalifikowano |
8. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
9. | SULARZ Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.1996 | zakwalifikowano |
10. | KARPIAK Mariusz | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 | zakwalifikowano |
11. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
12. | MACHOWSKI Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.04.1996 | zakwalifikowano |
13. | SULARZ Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.1996 | zakwalifikowano |
14. | KOBRYŃ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 27.09.1997 | zakwalifikowano |
15. | WÓJCIK Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.1997 | zakwalifikowano |
16. | MILANOWSKI Daniel | UKS ATENA GDAŃSK | 25.04.1996 | zakwalifikowano |
17. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
18. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | zakwalifikowano |
19. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
20. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
21. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
22. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
23. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 | zakwalifikowano |
24. | GAŁAT Mieszko | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.10.1998 | zakwalifikowano |
25. | PILSZAK Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 | zakwalifikowano |
26. | WYGANOWSKI Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
27. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 | zakwalifikowano |
28. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
29. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
29. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
2. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
3. | GAGULEWICZ Tymon | UKS ATENA GDAŃSK | 08.10.1996 |
3. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
5. | SWATOWSKI Hubert | MKS KUSY SZCZECIN | 24.04.1996 |
6. | NARUSZEWICZ Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 |
7. | DUDZIC Wojciech | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.07.1996 |
8. | SULARZ Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.1996 |
9. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
10. | KARPIAK Mariusz | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 |
11. | MACHOWSKI Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.04.1996 |
12. | WÓJCIK Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.1997 |
13. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
14. | PRZEDPEŁSKI Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 19.08.1996 |
15. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
16. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
17. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
18. | SULARZ Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 18.06.1996 |
19. | KOBRYŃ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 27.09.1997 |
20. | MILANOWSKI Daniel | UKS ATENA GDAŃSK | 25.04.1996 |
21. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
22. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
23. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
24. | GAŁAT Mieszko | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.10.1998 |
25. | PILSZAK Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 06.06.1997 |
26. | WYGANOWSKI Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 27.06.1998 |
27. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
28. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
29. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
29. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |