Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj MROZEK 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
2. Viktor PURGINA 0
3. Atis MARCINKEVIC 0
4. Jan Zakrzewski 4 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
5. Jakub CRHAK 0
6. Jędrzej ZIELONKA 0 IKS LESZNO 30.09.2000
7. Anton KORABLIN 0
8. Filip BORATYN 9 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
9. Kacper DEPTUŁA 0 WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
10. Gabriel HAMANN 0
11. Alex HEJJA 0
12. Viktor LEJDMAN 0
13. Jan Jurkiewicz 18 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
14. Marek TOTUSEK 0
15. Fabio REMPFER 0
16. Li LEO 0
17. Iwan DOLGICH 0
18. Jakub IZBANER 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.11.2001
19. Kosma KOZIELEWSKI 20 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
20. Michael KOTHIERINGER 0
21. Vladimir VERIGIN 0
22. Jan GRZEGORZEWSKI 22 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
23. Moritz MEISEL 0
24. Bartłomiej Zbierada 0 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
25. Kristap RADKOV 0
26. Witold FRĄCEK 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
27. Zoltan SARMANY 0
28. Romeo CONTRINO 0
29. Daniel GERZICAK 0
30. Aleksander KRUŻEWSKI 0 IKS WARSZAWA 08.09.2001
31. Ivan TROSHIN 0
32. Wiktor KUŹMA 0 IKS LESZNO 28.02.2001
33. Marc MULLER 0
34. Michał OSTASZEWSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 12.08.2001
35. Jakub CIERLUK 31 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
36. Jakub MIESZAŁA 113 WARTA ŚREM 14.01.2000
37. Lennart WERNER 0
38. Andrew IGNATENKO 0
39. Marcel DRUSZKOWSKI 36 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
40. Carl-Philipp SENGE 0
41. Michał Fredrych 0 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
42. Georgy KRISHJANIS 0
43. Kacper GAWDZIŃSKI 39 UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
44. Petr VOLKONOSKY 0
45. Kacper Szczypiński 0 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
46. Roman TAMASI 0
47. Robert BRONISŁAWSKI 41 BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
48. Kacper SOŁODUCHA 104 WROCŁAWIANIE. 03.12.2000
49. Lev KNAUT 0
50. Jakub NOWAKOWSKI 102 D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2000
51. Hubert Szymański 0 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
52. Julius HAUPT 0
53. David DOBOS 0
54. Maciej Bem 0 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
55. Louis ROEHM 0
56. Ignacy SZYPULSKI 52 IKS WARSZAWA 31.03.2000
57. Filip Iżycki 0 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
58. Stanisław CZEMARMAZOWICZ 100 WROCŁAWIANIE. 18.02.2000
59. Edwin POP 0
60. Jakub GRZEGORCZYK 92 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
61. Grzegorz CZECHOWSKI 0 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
62. Michał CHTIOUI 56 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
63. Anton KLEIN 0
64. Igor IURIN 0
65. Maksym SKOPETS 0
66. Aleksander JĘDRZEJEWSKI 60 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.11.2000
67. Miłosz PIOTROWSKI 0 BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
68. Bence Mark LUKACS 0
69. Filip SKRABURSKI 90 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
70. Aaron LAUER 0
71. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 61 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
72. Jan Eric ZANDER 0
73. Jakub Dołżycki 0 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
74. Robert KONIG 0
75. Konrad TOPOLSKI 0 IKS LESZNO 27.06.2000
76. Oliver KAMIŃSKI 0 WROCŁAWIANIE. 11.12.2001
77. Krystyn MAZUREK 63 UKS RONDO SZCZECIN 05.06.2000
78. Viktor CIOŁEK 84 AZS AWF WARSZAWA 01.07.2000
79. Tomasz KRYSZTOFIK 0 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001
80. Daniil CHERNJAVSKIJ 0
81. Kacper DŁUŻYŃSKI 66 POLONIA 1912 LESZNO 25.07.2000
82. Daniela HERGAN 0
83. Gabriele SZINGHOFFER 0
84. Kuba Januszewski 0 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
85. Berkay KATIRCI 0
86. Jan CUDNY 72 AZS AWF WARSZAWA 08.05.2000
87. Pavel SIMON 0
88. Kamil LOBA 68 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
89. Dawid LANGE 69 BUDOWLANI TORUŃ 19.01.2000
90. Krzysztof KARPOWICZ 70 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
91. Mateusz Bołąkowski 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
92. Arwen BOROWIAK 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lennart WERNER zakwalifikowano
2. Li LEO zakwalifikowano
3. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
3. Oliver KAMIŃSKI WROCŁAWIANIE. 11.12.2001 zakwalifikowano
5. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
6. Anton KLEIN zakwalifikowano
7. Carl-Philipp SENGE zakwalifikowano
8. Atis MARCINKEVIC zakwalifikowano
9. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
10. Pavel SIMON zakwalifikowano
11. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
12. Julius HAUPT zakwalifikowano
13. Edwin POP zakwalifikowano
14. Andrew IGNATENKO zakwalifikowano
15. Ivan TROSHIN zakwalifikowano
16. Gabriel HAMANN zakwalifikowano
17. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
18. Vladimir VERIGIN zakwalifikowano
19. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
20. Jan Eric ZANDER zakwalifikowano
20. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
22. Kacper GAWDZIŃSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000 zakwalifikowano
23. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano
24. Alex HEJJA zakwalifikowano
25. Daniil CHERNJAVSKIJ zakwalifikowano
26. Marc MULLER zakwalifikowano
27. Kristap RADKOV zakwalifikowano
28. Berkay KATIRCI zakwalifikowano
29. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
30. Dawid LANGE BUDOWLANI TORUŃ 19.01.2000 zakwalifikowano
31. Daniela HERGAN zakwalifikowano
32. Arwen BOROWIAK zakwalifikowano
33. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
34. Zoltan SARMANY zakwalifikowano
35. Kacper SOŁODUCHA WROCŁAWIANIE. 03.12.2000 zakwalifikowano
36. Petr VOLKONOSKY zakwalifikowano
37. Viktor LEJDMAN zakwalifikowano
38. Michael KOTHIERINGER zakwalifikowano
39. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
40. Bence Mark LUKACS zakwalifikowano
41. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
42. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
43. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001 zakwalifikowano
44. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
45. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
45. Louis ROEHM zakwalifikowano
47. Robert KONIG zakwalifikowano
48. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
49. Jakub GRZEGORCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000 zakwalifikowano
50. Krystyn MAZUREK UKS RONDO SZCZECIN 05.06.2000 zakwalifikowano
51. Krzysztof KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000 zakwalifikowano
52. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
53. Gabriele SZINGHOFFER zakwalifikowano
54. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
55. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001 zakwalifikowano
56. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
57. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
58. Jakub NOWAKOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2000 zakwalifikowano
59. Igor IURIN zakwalifikowano
60. Anton KORABLIN zakwalifikowano
61. Wiktor KUŹMA IKS LESZNO 28.02.2001 zakwalifikowano
62. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
63. Fabio REMPFER zakwalifikowano
64. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
65. David DOBOS zakwalifikowano
65. Viktor PURGINA zakwalifikowano
67. Aaron LAUER zakwalifikowano
68. Tomasz KRYSZTOFIK UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001 zakwalifikowano
69. Moritz MEISEL zakwalifikowano
70. Stanisław CZEMARMAZOWICZ WROCŁAWIANIE. 18.02.2000 zakwalifikowano
71. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
72. Jędrzej ZIELONKA IKS LESZNO 30.09.2000 zakwalifikowano
73. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
74. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000 zakwalifikowano
75. Marek TOTUSEK zakwalifikowano
76. Robert BRONISŁAWSKI BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000 zakwalifikowano
77. Romeo CONTRINO zakwalifikowano
77. Daniel GERZICAK zakwalifikowano
79. Jan CUDNY AZS AWF WARSZAWA 08.05.2000 zakwalifikowano
80. Lev KNAUT zakwalifikowano
81. Roman TAMASI zakwalifikowano
82. Kacper DŁUŻYŃSKI POLONIA 1912 LESZNO 25.07.2000 zakwalifikowano
83. Viktor CIOŁEK AZS AWF WARSZAWA 01.07.2000 zakwalifikowano
83. Iwan DOLGICH zakwalifikowano
85. Konrad TOPOLSKI IKS LESZNO 27.06.2000 zakwalifikowano
86. Maksym SKOPETS zakwalifikowano
87. Georgy KRISHJANIS zakwalifikowano
88. Michał OSTASZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 12.08.2001 zakwalifikowano
89. Jakub CRHAK zakwalifikowano
90. Aleksander JĘDRZEJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.11.2000 zakwalifikowano
91. Jakub IZBANER UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.11.2001 zakwalifikowano
92. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lennart WERNER
2. Andrew IGNATENKO
3. Marc MULLER
3. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
5. Anton KLEIN
6. Ivan TROSHIN
7. Berkay KATIRCI
8. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
9. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
10. Atis MARCINKEVIC
11. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
12. Kacper GAWDZIŃSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
13. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
14. Dawid LANGE BUDOWLANI TORUŃ 19.01.2000
15. Daniela HERGAN
16. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
17. Li LEO
18. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
19. Pavel SIMON
20. Julius HAUPT
21. Edwin POP
22. Gabriel HAMANN
23. Vladimir VERIGIN
24. Alex HEJJA
25. Kristap RADKOV
26. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
27. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
28. Bence Mark LUKACS
29. Louis ROEHM
30. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
31. Aaron LAUER
32. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
33. Oliver KAMIŃSKI WROCŁAWIANIE. 11.12.2001
34. Carl-Philipp SENGE
35. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
36. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
37. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000
38. Jan Eric ZANDER
39. Daniil CHERNJAVSKIJ
40. Arwen BOROWIAK
41. Zoltan SARMANY
42. Kacper SOŁODUCHA WROCŁAWIANIE. 03.12.2000
43. Petr VOLKONOSKY
44. Viktor LEJDMAN
45. Michael KOTHIERINGER
46. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
47. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
48. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
49. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
50. Robert KONIG
51. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
52. Jakub GRZEGORCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
53. Krzysztof KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
54. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001
55. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
56. Igor IURIN
57. Wiktor KUŹMA IKS LESZNO 28.02.2001
58. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
59. David DOBOS
60. Moritz MEISEL
61. Robert BRONISŁAWSKI BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
62. Daniel GERZICAK
63. Jan CUDNY AZS AWF WARSZAWA 08.05.2000
64. Maksym SKOPETS
65. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
66. Krystyn MAZUREK UKS RONDO SZCZECIN 05.06.2000
67. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
68. Gabriele SZINGHOFFER
69. Jakub NOWAKOWSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2000
70. Anton KORABLIN
71. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
72. Fabio REMPFER
73. Viktor PURGINA
74. Tomasz KRYSZTOFIK UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001
75. Stanisław CZEMARMAZOWICZ WROCŁAWIANIE. 18.02.2000
76. Jędrzej ZIELONKA IKS LESZNO 30.09.2000
77. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
78. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000
79. Marek TOTUSEK
80. Romeo CONTRINO
81. Lev KNAUT
82. Roman TAMASI
83. Kacper DŁUŻYŃSKI POLONIA 1912 LESZNO 25.07.2000
84. Viktor CIOŁEK AZS AWF WARSZAWA 01.07.2000
84. Iwan DOLGICH
86. Konrad TOPOLSKI IKS LESZNO 27.06.2000
87. Georgy KRISHJANIS
88. Michał OSTASZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 12.08.2001
89. Jakub CRHAK
90. Aleksander JĘDRZEJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.11.2000
91. Jakub IZBANER UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.11.2001
92. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy