Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.03.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
2. | WIECZOREK Kaja | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.07.2000 |
3. | GĄDZIK Karolina | 0 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
4. | 0 | |||
5. | GURYEVA Svetlana | 0 | ||
6. | ZARYCHTA Maria | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.04.2000 |
7. | CZECZKO Oliwia | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 16.10.2001 |
8. | SMOCZYŃSKA Paulina | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2000 |
9. | Kurzyna Urszula | 26 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
10. | ANDRIEIEVA Anastasiya | 0 | ||
11. | PLAVINA Diana | 0 | ||
12. | BALCEROWSKA Patrycja | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.01.2000 |
13. | ZEGA Wiktoria | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.12.2000 |
14. | FRANCZAK Katarzyna | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.01.2000 |
15. | NEROBA Ksenia | 0 | ||
16. | HRABIZHNA Kateryna | 0 | ||
17. | Okine Marta | 31 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NEROBA Ksenia | zakwalifikowano | ||
2. | PLAVINA Diana | zakwalifikowano | ||
3. | zakwalifikowano | |||
4. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
5. | HRABIZHNA Kateryna | zakwalifikowano | ||
6. | GURYEVA Svetlana | zakwalifikowano | ||
7. | ANDRIEIEVA Anastasiya | zakwalifikowano | ||
8. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
9. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
10. | FRANCZAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
11. | ZARYCHTA Maria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.04.2000 | zakwalifikowano |
12. | WIECZOREK Kaja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.07.2000 | zakwalifikowano |
13. | SMOCZYŃSKA Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2000 | zakwalifikowano |
14. | ZEGA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.12.2000 | zakwalifikowano |
15. | BALCEROWSKA Patrycja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.01.2000 | zakwalifikowano |
16. | CZECZKO Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 16.10.2001 | zakwalifikowano |
17. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | NEROBA Ksenia | ||
2. | PLAVINA Diana | ||
3. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
3. | GURYEVA Svetlana | ||
5. | |||
6. | HRABIZHNA Kateryna | ||
7. | ANDRIEIEVA Anastasiya | ||
8. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
9. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
10. | FRANCZAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.01.2000 |
11. | ZARYCHTA Maria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.04.2000 |
12. | WIECZOREK Kaja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.07.2000 |
13. | SMOCZYŃSKA Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2000 |
14. | ZEGA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.12.2000 |
15. | BALCEROWSKA Patrycja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.01.2000 |
16. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
17. | CZECZKO Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 16.10.2001 |