Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Constanze LANDTE 0
2. Monika KOWASZ 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.02.2000
3. Dorota KOŁODZIEJ 5 MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000
4. Poyraz EROL 0
5. Alicja OBSTÓJ 82 ISR-S CULANI WARSZAWA 10.07.2000
6. Małgorzata RACZYŃSKA 89 UKS MDK OLIMP LUBIN 13.03.2000
7. Wiktoria BAJ 77 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
8. Barbara ROŻNIECKA 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
9. Anna COUFALOVA 0
10. Martyna WOJCIECHOWSKA 0 UKS JEDYNKA LASZKI 13.06.2000
11. Jagoda PŁOSZCZYŃSKA 0 ISR-S CULANI WARSZAWA 09.03.2000
12. Olga Strzelczyk 79 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
13. Weronika MARUCHA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
14. Barbara BRYCH 12 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
15. Tina STREITBERGER 0
16. Inez PRZENIOSŁO 90 AZS AWF KRAKÓW 10.08.2000
17. Elżbieta BUDZIAK 0 AKS MIKOŁÓW 03.01.2000
18. Magdalena MAKOWSKA 94 UKS JEDYNKA LASZKI 04.06.2000
19. Agnieszka POPIŃSKA 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.10.2001
20. Ivlina GACHECHILADZE 0
21. Aleksandra NYCZ 13 PIAST GLIWICE 18.04.2000
22. Julia MICHALAK 0 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
23. Katarzyna Szklar 0 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
24. Natalia RAKOCZY 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
25. Katarzyna KNAPIK 68 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
26. Katarzyna BRZOZA 98 UKS JEDYNKA LASZKI 29.09.2000
27. Ewa Kawencka 16 PIAST GLIWICE 06.01.2000
28. Sandra ZABAWA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.02.2001
29. Aleksandra Pernach 20 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
30. Klaudia WILAMOWSKA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
31. Paulina GWIZDAK 0 MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
32. Martyna BAT 101 UKS JEDYNKA LASZKI 15.12.2000
33. Maia SAVCHENKO 0
34. Yulia MESHCHERINA 0
35. Dominika WADACH 21 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 14.07.2000
36. Aleksandra JAROSZEK 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
37. Aleksandra KIELAR 103 UKS JEDYNKA LASZKI 12.12.2000
38. Patrycja Uryga 54 PIAST GLIWICE 23.10.2000
39. Kamila KASPRZYCKA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.09.2001
40. Katarzyna SZKLARKOWSKA 51 UKS KOSYNIER GLIWICE 21.09.2000
41. Charlotte SUMMERS 0
42. Aleksandra PARZYCH 23 GKS ALLEZ GLIWICE 11.10.2000
43. Zuzanna BOLEWICZ 0 UKS GRYFEK SZCZECIN 04.01.2003
44. Aleksandra MULARZ 104 UKS JEDYNKA LASZKI 30.12.2000
45. Agata KNAPIK 50 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
46. Agnieszka BILIŃSKA 24 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
47. Aleksandra KRAMER 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002
48. Malin WENZLAFF 0
49. Emilija JASAITYTE 0
50. Aneta Liczberska 27 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
51. Valentyna BATURA 0
52. Klaudia FORCZEK 49 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
53. Helena HEIMRATH 0 UKS ORLĘTA WROCŁAW 20.04.2000
54. Klara RICHTEROVA 0
55. Anna GRABOWSKA 32 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
56. Laura WIERZBICKA 44 UKS TRÓJKA RADLIN 18.06.2000
57. Maria IVANOVA 0
58. Anita FUCHS 0 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
59. Kateryna GEDZ 0
60. Julia PILNIAKOWSKA 0 MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
61. Anastasia ZELENTSOVA 0
62. Julia CZERNIK 41 AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
63. Paulina ŚLIWIŃSKA 43 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
64. Kristyna TROHAROVA 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000 zakwalifikowano
1. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
3. Anna COUFALOVA zakwalifikowano
3. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
5. Dorota KOŁODZIEJ MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000 zakwalifikowano
6. Aleksandra PARZYCH GKS ALLEZ GLIWICE 11.10.2000 zakwalifikowano
7. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
8. Laura WIERZBICKA UKS TRÓJKA RADLIN 18.06.2000 zakwalifikowano
9. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
10. Charlotte SUMMERS zakwalifikowano
11. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
12. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
13. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000 zakwalifikowano
13. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
13. Malin WENZLAFF zakwalifikowano
16. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
17. Maria IVANOVA zakwalifikowano
18. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001 zakwalifikowano
19. Inez PRZENIOSŁO AZS AWF KRAKÓW 10.08.2000 zakwalifikowano
20. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
21. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
22. Tina STREITBERGER zakwalifikowano
23. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
24. Dominika WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 14.07.2000 zakwalifikowano
25. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
25. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
27. Yulia MESHCHERINA zakwalifikowano
28. Martyna BAT UKS JEDYNKA LASZKI 15.12.2000 zakwalifikowano
29. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
30. Anastasia ZELENTSOVA zakwalifikowano
31. Aleksandra KRAMER SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002 zakwalifikowano
32. Helena HEIMRATH UKS ORLĘTA WROCŁAW 20.04.2000 zakwalifikowano
32. Poyraz EROL zakwalifikowano
34. Ivlina GACHECHILADZE zakwalifikowano
35. Monika KOWASZ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.02.2000 zakwalifikowano
36. Elżbieta BUDZIAK AKS MIKOŁÓW 03.01.2000 zakwalifikowano
37. Julia CZERNIK AKS MIKOŁÓW 21.11.2000 zakwalifikowano
38. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000 zakwalifikowano
39. Katarzyna SZKLARKOWSKA UKS KOSYNIER GLIWICE 21.09.2000 zakwalifikowano
40. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
40. Maia SAVCHENKO zakwalifikowano
42. Emilija JASAITYTE zakwalifikowano
42. Constanze LANDTE zakwalifikowano
44. Alicja OBSTÓJ ISR-S CULANI WARSZAWA 10.07.2000 zakwalifikowano
45. Kristyna TROHAROVA zakwalifikowano
46. Aleksandra MULARZ UKS JEDYNKA LASZKI 30.12.2000 zakwalifikowano
47. Klara RICHTEROVA zakwalifikowano
47. Katarzyna BRZOZA UKS JEDYNKA LASZKI 29.09.2000 zakwalifikowano
49. Sandra ZABAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 16.02.2001 zakwalifikowano
50. Agnieszka POPIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.10.2001 zakwalifikowano
51. Magdalena MAKOWSKA UKS JEDYNKA LASZKI 04.06.2000 zakwalifikowano
52. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
53. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
54. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000 zakwalifikowano
55. Kateryna GEDZ zakwalifikowano
56. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
56. Valentyna BATURA zakwalifikowano
58. Małgorzata RACZYŃSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 13.03.2000 zakwalifikowano
59. Aleksandra KIELAR UKS JEDYNKA LASZKI 12.12.2000 zakwalifikowano
60. Kamila KASPRZYCKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.09.2001 zakwalifikowano
61. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
62. Zuzanna BOLEWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 04.01.2003 zakwalifikowano
62. Martyna WOJCIECHOWSKA UKS JEDYNKA LASZKI 13.06.2000 zakwalifikowano
64. Jagoda PŁOSZCZYŃSKA ISR-S CULANI WARSZAWA 09.03.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000
2. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
3. Dorota KOŁODZIEJ MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000
3. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
5. Anna COUFALOVA
6. Aleksandra PARZYCH GKS ALLEZ GLIWICE 11.10.2000
7. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
8. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
9. Laura WIERZBICKA UKS TRÓJKA RADLIN 18.06.2000
10. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
11. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
12. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
13. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
14. Constanze LANDTE
15. Kristyna TROHAROVA
16. Magdalena MAKOWSKA UKS JEDYNKA LASZKI 04.06.2000
17. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
18. Charlotte SUMMERS
19. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
19. Malin WENZLAFF
21. Maria IVANOVA
22. Inez PRZENIOSŁO AZS AWF KRAKÓW 10.08.2000
23. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
24. Tina STREITBERGER
25. Dominika WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 14.07.2000
26. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
27. Aleksandra KRAMER SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002
28. Poyraz EROL
29. Monika KOWASZ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.02.2000
30. Julia CZERNIK AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
31. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
32. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
33. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000
34. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
35. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
36. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
37. Yulia MESHCHERINA
38. Martyna BAT UKS JEDYNKA LASZKI 15.12.2000
39. Anastasia ZELENTSOVA
40. Helena HEIMRATH UKS ORLĘTA WROCŁAW 20.04.2000
41. Ivlina GACHECHILADZE
42. Elżbieta BUDZIAK AKS MIKOŁÓW 03.01.2000
43. Katarzyna SZKLARKOWSKA UKS KOSYNIER GLIWICE 21.09.2000
44. Maia SAVCHENKO
45. Emilija JASAITYTE
46. Alicja OBSTÓJ ISR-S CULANI WARSZAWA 10.07.2000
47. Aleksandra MULARZ UKS JEDYNKA LASZKI 30.12.2000
48. Klara RICHTEROVA
48. Katarzyna BRZOZA UKS JEDYNKA LASZKI 29.09.2000
50. Sandra ZABAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 16.02.2001
51. Agnieszka POPIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.10.2001
52. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
53. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
54. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
55. Kateryna GEDZ
56. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
56. Valentyna BATURA
58. Małgorzata RACZYŃSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 13.03.2000
59. Aleksandra KIELAR UKS JEDYNKA LASZKI 12.12.2000
60. Kamila KASPRZYCKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.09.2001
61. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
62. Zuzanna BOLEWICZ UKS GRYFEK SZCZECIN 04.01.2003
62. Martyna WOJCIECHOWSKA UKS JEDYNKA LASZKI 13.06.2000
64. Jagoda PŁOSZCZYŃSKA ISR-S CULANI WARSZAWA 09.03.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy