Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr KOŁPA 115 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
2. Ivo CHLEBIEJ 0 PIAST GLIWICE 04.06.2001
3. Oleksandr KIREYA 0
4. Piotr ZAJĄC 8 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
5. Filip MICHALIK 109 KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000
6. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY 121 RMKS RYBNIK 20.11.2000
7. Rafał PROKOP 14 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
8. Maciej Gramza 0 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
9. Tomasz BRZEZIAK 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
10. Miłosz Cygański 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
11. Franciszek Koc 23 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
12. Vladislav KRUGLOV 0
13. Maciej BIAŁAS 108 RMKS RYBNIK 08.12.2000
14. Przemysław KOTULSKI 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
15. Ksawery DANIŁOWICZ 0 AZS AWF WARSZAWA 13.08.2001
16. Grzegorz CZECHOWSKI 0 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
17. Piotr DUDZIAK 105 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
18. Karol NOGANOWICZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
19. Bartłomiej Zbierada 26 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
20. Szymon BUDZOWSKI 94 UKS KOSYNIER GLIWICE 05.11.2000
21. Piotr GIDZIŃSKI 0 KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
22. Krystian BŁAŻEWICZ 0 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002
23. Józef PIWOWARSKI 134 ISR-S CULANI WARSZAWA 08.04.2000
24. Kacper CEBO 30 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
25. Jan KOZŁOWSKI 0 AKS MIKOŁÓW 26.07.2001
26. Kacper OLINKIEWICZ 100 KS SZPADA WROCŁAW. 22.03.2000
27. Aras OZOLCER 0
28. Paweł KOLCZYK 0 UKS START OPOLE 21.03.2001
29. Piotr ROMAŃCZUK 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 14.12.2001
30. Samuel VOLAK 0
31. Bartłomiej BREŃSKI 32 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
32. Wojciech BROŻEK 93 UKS KOSYNIER GLIWICE 23.08.2000
33. Kamil Huwer 0 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
34. Beniamin ZAWILIŃSKI 38 UKS TRÓJKA RADLIN 06.07.2000
35. Marcin GÓRAL 92 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
36. Roman TAMASI 0
37. Michał Rachwalik 0 UKS START OPOLE 29.09.2000
38. Adam JERANEK 0 UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002
39. Julius HAUPT 0
40. Alex TEPLYCH 0
41. Mateusz PIŁAT 39 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
42. Andrzej SYSŁO 91 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000
43. Michał PIEKARZ 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
44. Marcin JENDRUSZ 0 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
45. Jakub JERANEK 74 UKS KOSYNIER GLIWICE 11.07.2000
46. Mateusz GERAS 43 KKS KRAKÓW 02.05.2000
47. Stanisław RUTZ 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
48. Michał WIECZOREK 0 RMKS RYBNIK 27.01.2001
49. Michał PAWŁOWSKI 0 AKS MIKOŁÓW 10.11.2000
50. Bogdan KYZDA 0
51. Rafał KIEDROWSKI 73 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
52. Juliusz IŻYKOWSKI 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.06.2000
53. Adam OSICKA 0
54. Maksymilian MAKOWSKI 46 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
55. Karol PIOTROWSKI 69 UKS KOSYNIER GLIWICE 11.05.2000
56. Basel ELERIAN 0
57. Wojciech GŁUSZKIEWICZ 0 ISR-S CULANI WARSZAWA 02.07.2002
58. Sebastian MARKIEWICZ 0 AKS MIKOŁÓW 12.08.2000
59. Paweł BOCHYNEK 49 UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
60. Maciej BORYCKA 68 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2000
61. Joshua GARWOOD-WATKINS 0
62. Louis ROEHM 0
63. Jarosław MARCINIAK 52 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
64. Mikołaj SAJEWICZ 66 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000
65. Nikita ROMANOVSKIJ 0
66. Daniil KHILIMONCHYK 0
67. Piotr PODOLSKI 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
68. Karol PANKIEWICZ 65 PIAST GLIWICE 14.11.2000
69. Jan MARCZAK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
70. Fabio REMPFER 0
71. Michał HAŁACZKIEWICZ 58 MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
72. Tattiq ROACH 0
73. Denis BRYZHOVATY 0
74. Gregor PORS 0
75. Jakub SIKORA 63 UKS KOSYNIER GLIWICE 03.11.2000
76. Bartłomiej SZURLEJ 64 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
77. Oliver KURZYMSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.11.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
2. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
2. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
4. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000 zakwalifikowano
5. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
6. Jakub JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 11.07.2000 zakwalifikowano
7. Aras OZOLCER zakwalifikowano
8. Bartłomiej BREŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000 zakwalifikowano
9. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
10. Andrzej SYSŁO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000 zakwalifikowano
11. Adam OSICKA zakwalifikowano
12. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
13. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
14. Fabio REMPFER zakwalifikowano
15. Joshua GARWOOD-WATKINS zakwalifikowano
16. Vladislav KRUGLOV zakwalifikowano
16. Mateusz GERAS KKS KRAKÓW 02.05.2000 zakwalifikowano
18. Maciej BORYCKA UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2000 zakwalifikowano
19. Mikołaj SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000 zakwalifikowano
20. Tattiq ROACH zakwalifikowano
21. Krystian BŁAŻEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002 zakwalifikowano
22. Denis BRYZHOVATY zakwalifikowano
23. Jan KOZŁOWSKI AKS MIKOŁÓW 26.07.2001 zakwalifikowano
24. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
25. Maksymilian MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000 zakwalifikowano
26. Louis ROEHM zakwalifikowano
26. Michał PIEKARZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
28. Karol PIOTROWSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 11.05.2000 zakwalifikowano
29. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
30. Paweł BOCHYNEK UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000 zakwalifikowano
31. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
31. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
33. Basel ELERIAN zakwalifikowano
34. Julius HAUPT zakwalifikowano
35. Maciej BIAŁAS RMKS RYBNIK 08.12.2000 zakwalifikowano
35. Oleksandr KIREYA zakwalifikowano
37. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000 zakwalifikowano
38. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
39. Beniamin ZAWILIŃSKI UKS TRÓJKA RADLIN 06.07.2000 zakwalifikowano
40. Wojciech BROŻEK UKS KOSYNIER GLIWICE 23.08.2000 zakwalifikowano
41. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
42. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000 zakwalifikowano
43. Gregor PORS zakwalifikowano
43. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000 zakwalifikowano
45. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
46. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
47. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
48. Nikita ROMANOVSKIJ zakwalifikowano
49. Juliusz IŻYKOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.06.2000 zakwalifikowano
49. Filip MICHALIK KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000 zakwalifikowano
51. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
52. Michał WIECZOREK RMKS RYBNIK 27.01.2001 zakwalifikowano
53. Roman TAMASI zakwalifikowano
54. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001 zakwalifikowano
55. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
56. Jakub SIKORA UKS KOSYNIER GLIWICE 03.11.2000 zakwalifikowano
57. Kacper OLINKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 22.03.2000 zakwalifikowano
58. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001 zakwalifikowano
59. Piotr GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000 zakwalifikowano
60. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000 zakwalifikowano
60. Bogdan KYZDA zakwalifikowano
62. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY RMKS RYBNIK 20.11.2000 zakwalifikowano
63. Daniil KHILIMONCHYK zakwalifikowano
64. Szymon BUDZOWSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 05.11.2000 zakwalifikowano
65. Józef PIWOWARSKI ISR-S CULANI WARSZAWA 08.04.2000 zakwalifikowano
66. Adam JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002 zakwalifikowano
67. Samuel VOLAK zakwalifikowano
68. Piotr ROMAŃCZUK UKS MDK OLIMP LUBIN 14.12.2001 zakwalifikowano
69. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
70. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
71. Sebastian MARKIEWICZ AKS MIKOŁÓW 12.08.2000 zakwalifikowano
72. Wojciech GŁUSZKIEWICZ ISR-S CULANI WARSZAWA 02.07.2002 zakwalifikowano
73. Alex TEPLYCH zakwalifikowano
74. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001 zakwalifikowano
75. Michał PAWŁOWSKI AKS MIKOŁÓW 10.11.2000 zakwalifikowano
76. Ksawery DANIŁOWICZ AZS AWF WARSZAWA 13.08.2001 zakwalifikowano
76. Oliver KURZYMSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.11.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
2. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
3. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
3. Michał PIEKARZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
5. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
6. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
7. Louis ROEHM
8. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
9. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
10. Bartłomiej BREŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
11. Andrzej SYSŁO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000
12. Adam OSICKA
13. Fabio REMPFER
14. Vladislav KRUGLOV
15. Julius HAUPT
16. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
17. Aras OZOLCER
18. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
19. Joshua GARWOOD-WATKINS
20. Mateusz GERAS KKS KRAKÓW 02.05.2000
21. Mikołaj SAJEWICZ UKS KOSYNIER GLIWICE 07.05.2000
22. Denis BRYZHOVATY
23. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
24. Maksymilian MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
25. Karol PIOTROWSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 11.05.2000
26. Paweł BOCHYNEK UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
27. Basel ELERIAN
28. Oleksandr KIREYA
29. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
30. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000
31. Piotr GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
32. Daniil KHILIMONCHYK
33. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
34. Jakub JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 11.07.2000
35. Maciej BORYCKA UKS KOSYNIER GLIWICE 14.03.2000
36. Tattiq ROACH
37. Krystian BŁAŻEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002
38. Jan KOZŁOWSKI AKS MIKOŁÓW 26.07.2001
39. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
40. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
40. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
42. Maciej BIAŁAS RMKS RYBNIK 08.12.2000
43. Marcin GÓRAL UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
44. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
45. Beniamin ZAWILIŃSKI UKS TRÓJKA RADLIN 06.07.2000
46. Wojciech BROŻEK UKS KOSYNIER GLIWICE 23.08.2000
47. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
48. Gregor PORS
49. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
50. Nikita ROMANOVSKIJ
51. Filip MICHALIK KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000
51. Juliusz IŻYKOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.06.2000
53. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
54. Roman TAMASI
55. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
56. Jakub SIKORA UKS KOSYNIER GLIWICE 03.11.2000
57. Kacper OLINKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 22.03.2000
58. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
59. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
60. Józef PIWOWARSKI ISR-S CULANI WARSZAWA 08.04.2000
61. Samuel VOLAK
62. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
63. Michał PAWŁOWSKI AKS MIKOŁÓW 10.11.2000
64. Oliver KURZYMSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.11.2002
65. Michał WIECZOREK RMKS RYBNIK 27.01.2001
66. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
67. Bogdan KYZDA
68. Bartłomiej SPLEŚNIAŁY RMKS RYBNIK 20.11.2000
69. Szymon BUDZOWSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 05.11.2000
70. Adam JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002
71. Piotr ROMAŃCZUK UKS MDK OLIMP LUBIN 14.12.2001
72. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
73. Sebastian MARKIEWICZ AKS MIKOŁÓW 12.08.2000
74. Wojciech GŁUSZKIEWICZ ISR-S CULANI WARSZAWA 02.07.2002
75. Alex TEPLYCH
76. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
77. Ksawery DANIŁOWICZ AZS AWF WARSZAWA 13.08.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy