Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Izabela OWCZARCZAK 18 KKSZ KONIN 02.01.1998
2. Olga KOVALENKO 0
3. Ozugul ECEM 0
4. Maria MEKINA 0
5. Marta MAZUREK 1 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
6. Michalina Fic 20 KKSZ KONIN 08.02.1999
7. Karolina SZYMAŃSKA 16 KOLEJARZ 24 KATOWICE 16.10.1998
8. Margarita SMIRNOVA 0
9. Bethan PLANT 0
10. Tatiana GURYEVA 0
11. Emilia POPCZYK 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.10.1998
12. Ganna SULATSKA 0
13. Magdalena PURZYŃSKA 14 KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.1998
14. Kinga SZILAGYI 0
15. Anna RYCHKOVA 0
16. Oliwia KULIKOWSKA 24 UKS 13 BIAŁYSTOK 02.07.1998
17. Alina IZMESTEVA 0
18. Aleksandra OLSZEWSKA 26 KKSZ KONIN 21.05.1999
19. Aida AL DAHABI 17 UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1998
20. Lilla CSORDAS 0
21. Oliwia BROL 4 KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998
22. Nikol PERLAK 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.02.1998
23. Jessica WHANG 0
24. Ksenia KHARITONOVA 0
25. Aleksandra DARMOFALSKA 39 UKS SZABLA ZĄBKI 10.05.1999
26. Viktoriia TKACHENKO 0
27. Agnieszka SOKOŁOWSKA 5 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
28. Alexandra SKRIPETS 0
29. Magdalena ADAMASZEK 10 KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.07.1998
30. Natalia MIKOŁAJCZAK 0 AZS AWF POZNAŃ 13.06.1998
31. Ivanna KRAVCHUK 0
32. Weronika JANICKA 27 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
33. Kinga COŁTA 6 AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
34. Kira EIFLER 0
35. Ewelina SIEDLEC 32 UKS SZABLA ZĄBKI 30.09.1999
36. Natalia WALAS 12 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10.07.1998
37. Paulina MISTERKA 7 KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.06.1998
38. Aleksandra DURNAŚ 30 DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998
39. Alina HAKIMOVA 0
40. Valeriya KUNINA 0
41. Mirabella KELECSENYI 0
42. Julia KUŁAKOWSKA 31 AZS AWF WARSZAWA 20.07.1998
43. Carol-Ann KUHN 0
44. Natalia GÓROWSKA 9 DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mirabella KELECSENYI zakwalifikowano
1. Ganna SULATSKA zakwalifikowano
3. Kira EIFLER zakwalifikowano
3. Alexandra SKRIPETS zakwalifikowano
3. Jessica WHANG zakwalifikowano
6. Alina IZMESTEVA zakwalifikowano
6. Maria MEKINA zakwalifikowano
8. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998 zakwalifikowano
9. Tatiana GURYEVA zakwalifikowano
10. Anna RYCHKOVA zakwalifikowano
11. Margarita SMIRNOVA zakwalifikowano
12. Carol-Ann KUHN zakwalifikowano
13. Oliwia BROL KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998 zakwalifikowano
14. Ivanna KRAVCHUK zakwalifikowano
15. Aleksandra OLSZEWSKA KKSZ KONIN 21.05.1999 zakwalifikowano
16. Ozugul ECEM zakwalifikowano
17. Alina HAKIMOVA zakwalifikowano
18. Nikol PERLAK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.02.1998 zakwalifikowano
18. Magdalena ADAMASZEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.07.1998 zakwalifikowano
20. Emilia POPCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.10.1998 zakwalifikowano
21. Valeriya KUNINA zakwalifikowano
22. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998 zakwalifikowano
23. Magdalena PURZYŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.1998 zakwalifikowano
24. Aleksandra DURNAŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998 zakwalifikowano
25. Karolina SZYMAŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 16.10.1998 zakwalifikowano
26. Julia KUŁAKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 20.07.1998 zakwalifikowano
27. Paulina MISTERKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.06.1998 zakwalifikowano
28. Izabela OWCZARCZAK KKSZ KONIN 02.01.1998 zakwalifikowano
29. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998 zakwalifikowano
30. Natalia WALAS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10.07.1998 zakwalifikowano
31. Oliwia KULIKOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.07.1998 zakwalifikowano
32. Lilla CSORDAS zakwalifikowano
33. Ksenia KHARITONOVA zakwalifikowano
34. Bethan PLANT zakwalifikowano
35. Viktoriia TKACHENKO zakwalifikowano
36. Aida AL DAHABI UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1998 zakwalifikowano
37. Kinga SZILAGYI zakwalifikowano
38. Natalia MIKOŁAJCZAK AZS AWF POZNAŃ 13.06.1998 zakwalifikowano
39. Olga KOVALENKO zakwalifikowano
39. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998 zakwalifikowano
41. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999 zakwalifikowano
42. Aleksandra DARMOFALSKA UKS SZABLA ZĄBKI 10.05.1999 zakwalifikowano
43. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
44. Ewelina SIEDLEC UKS SZABLA ZĄBKI 30.09.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Mirabella KELECSENYI
2. Jessica WHANG
3. Kira EIFLER
3. Maria MEKINA
5. Ganna SULATSKA
6. Alexandra SKRIPETS
7. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
8. Margarita SMIRNOVA
9. Alina IZMESTEVA
10. Tatiana GURYEVA
11. Anna RYCHKOVA
12. Oliwia BROL KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.09.1998
13. Ozugul ECEM
14. Nikol PERLAK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.02.1998
14. Magdalena ADAMASZEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 17.07.1998
16. Valeriya KUNINA
17. Carol-Ann KUHN
18. Ivanna KRAVCHUK
19. Aleksandra OLSZEWSKA KKSZ KONIN 21.05.1999
20. Alina HAKIMOVA
21. Emilia POPCZYK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.10.1998
22. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
23. Magdalena PURZYŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.1998
24. Aleksandra DURNAŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998
25. Paulina MISTERKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 25.06.1998
26. Izabela OWCZARCZAK KKSZ KONIN 02.01.1998
27. Kinga COŁTA AZS AWF POZNAŃ 30.05.1998
28. Natalia WALAS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10.07.1998
29. Oliwia KULIKOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.07.1998
30. Lilla CSORDAS
31. Olga KOVALENKO
31. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
33. Karolina SZYMAŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 16.10.1998
34. Julia KUŁAKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 20.07.1998
35. Ksenia KHARITONOVA
36. Bethan PLANT
37. Viktoriia TKACHENKO
38. Aida AL DAHABI UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1998
39. Kinga SZILAGYI
40. Natalia MIKOŁAJCZAK AZS AWF POZNAŃ 13.06.1998
41. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999
42. Aleksandra DARMOFALSKA UKS SZABLA ZĄBKI 10.05.1999
43. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
44. Ewelina SIEDLEC UKS SZABLA ZĄBKI 30.09.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy