Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Łukasz ZALEWSKI 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.03.1998
2. Harry VIGOR 0
3. Nikita INKOV 0
4. Karol Lademann 2 AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
5. Umut SELCUK 0
6. Botond DARKO 0
7. Piotr KURZYNA 3 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.08.1998
8. Bente OBDEIJN 0
9. Lehel GYORGY 0
10. Frederic KINDLER 0
11. Daniil ZHIRNOV 0
12. Bas HOLWEG 0
13. Arseniy PANTELEEV 0
14. Martin NAGY 0
15. Mateusz Prokopowicz 4 UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
16. Oskar ANCZYK 4 KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
17. Akos MORVAI 0
18. Vasily MARTYNOV 0
19. Florian BATSCH 0
20. Paweł MALINOWSKI 6 UKS 13 BIAŁYSTOK 28.04.1998
21. Rooslan WHELAN 0
22. Konstantin LOKHANOV 0
23. Deniz YILMAZ 0
24. Vance WOOD 0
25. Łukasz KUPCZYŃSKI 6 O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
26. Luca GOBBO 0
27. Georgy BEREZIN 0
28. Vendel FARKAS 0
29. Marco PLUTI 0
30. Krzysztof GRABIEC 0 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 15.11.1998
31. Dogu TAMGAC 0
32. Krystian WYSOCKI 8 KKSZ KONIN 09.04.1999
33. Kacper MIELECH 27 UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.1999
34. Alexey MIZGULIN 0
35. Mark STEPANOV 0
36. Georgiy ARONZON 0
37. Cezary Białecki 9 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
38. Sierk BUTTER 0
39. Alexander HOLTMANN 0
40. Szymon LACH 11 UKS 13 BIAŁYSTOK 23.06.1998
41. Sebastian BLATZ 0
42. Jochem DERKSEN 0
43. Antek RZEPKA 0 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
44. Daniil KUDRYAVTSEV 0
45. Felix NEUMANN 0
46. Vasileios KAKARIARIS 0
47. Michał ZANDECKI 22 KKSZ KONIN 23.02.1999
48. Mateusz ZAKRZEWSKI 13 UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
49. Semen AYDAROV 0
50. Anton LOVIN 0
51. Jakub OSEK 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 16.04.1998
52. Jonas BELLMANN 0
53. Vladyslav SMOLSKYY 0
54. Anatoly MAXIMOV 0
55. Roman KUKSENKO 0
56. Aleksandr BULOCHKO 0
57. Tomasz GĄDZIK 19 KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998
58. Quinn OOSTERBAAN 0
59. Yannick HOFMANN 0
60. Andrey TKACHEV 0
61. Jakub WESOŁY 16 DRAGON ŁÓDŹ 17.05.1998
62. Pj TUCKMAN 0
63. Botond GEMESI 0
64. Lukas HARTMANN 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Vendel FARKAS zakwalifikowano
1. Roman KUKSENKO zakwalifikowano
3. Mark STEPANOV zakwalifikowano
4. Lukas HARTMANN zakwalifikowano
4. Frederic KINDLER zakwalifikowano
6. Vladyslav SMOLSKYY zakwalifikowano
6. Vasileios KAKARIARIS zakwalifikowano
6. Konstantin LOKHANOV zakwalifikowano
9. Marco PLUTI zakwalifikowano
10. Arseniy PANTELEEV zakwalifikowano
11. Akos MORVAI zakwalifikowano
12. Daniil KUDRYAVTSEV zakwalifikowano
13. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999 zakwalifikowano
14. Semen AYDAROV zakwalifikowano
15. Aleksandr BULOCHKO zakwalifikowano
16. Jonas BELLMANN zakwalifikowano
17. Georgiy ARONZON zakwalifikowano
17. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999 zakwalifikowano
19. Nikita INKOV zakwalifikowano
20. Martin NAGY zakwalifikowano
21. Florian BATSCH zakwalifikowano
22. Rooslan WHELAN zakwalifikowano
23. Botond GEMESI zakwalifikowano
24. Paweł MALINOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 28.04.1998 zakwalifikowano
25. Jochem DERKSEN zakwalifikowano
26. Yannick HOFMANN zakwalifikowano
27. Bente OBDEIJN zakwalifikowano
27. Daniil ZHIRNOV zakwalifikowano
29. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999 zakwalifikowano
30. Harry VIGOR zakwalifikowano
30. Alexander HOLTMANN zakwalifikowano
30. Lehel GYORGY zakwalifikowano
33. Botond DARKO zakwalifikowano
34. Georgy BEREZIN zakwalifikowano
35. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999 zakwalifikowano
36. Deniz YILMAZ zakwalifikowano
37. Szymon LACH UKS 13 BIAŁYSTOK 23.06.1998 zakwalifikowano
38. Oskar ANCZYK KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998 zakwalifikowano
39. Bas HOLWEG zakwalifikowano
40. Sierk BUTTER zakwalifikowano
41. Tomasz GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998 zakwalifikowano
42. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998 zakwalifikowano
43. Anton LOVIN zakwalifikowano
44. Felix NEUMANN zakwalifikowano
45. Michał ZANDECKI KKSZ KONIN 23.02.1999 zakwalifikowano
46. Dogu TAMGAC zakwalifikowano
47. Sebastian BLATZ zakwalifikowano
48. Jakub WESOŁY DRAGON ŁÓDŹ 17.05.1998 zakwalifikowano
48. Pj TUCKMAN zakwalifikowano
50. Anatoly MAXIMOV zakwalifikowano
51. Luca GOBBO zakwalifikowano
52. Vasily MARTYNOV zakwalifikowano
53. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999 zakwalifikowano
54. Umut SELCUK zakwalifikowano
55. Piotr KURZYNA UKS 13 BIAŁYSTOK 20.08.1998 zakwalifikowano
56. Alexey MIZGULIN zakwalifikowano
57. Andrey TKACHEV zakwalifikowano
58. Łukasz ZALEWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.03.1998 zakwalifikowano
59. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
60. Krzysztof GRABIEC UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 15.11.1998 zakwalifikowano
61. Kacper MIELECH UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.1999 zakwalifikowano
62. Quinn OOSTERBAAN zakwalifikowano
63. Jakub OSEK UKS 13 BIAŁYSTOK 16.04.1998 zakwalifikowano
64. Vance WOOD zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Frederic KINDLER
2. Mark STEPANOV
3. Roman KUKSENKO
3. Arseniy PANTELEEV
5. Vendel FARKAS
6. Lukas HARTMANN
7. Vasileios KAKARIARIS
8. Bente OBDEIJN
9. Konstantin LOKHANOV
10. Akos MORVAI
11. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
12. Semen AYDAROV
13. Aleksandr BULOCHKO
14. Jonas BELLMANN
15. Florian BATSCH
16. Tomasz GĄDZIK KOLEJARZ 24 KATOWICE 04.10.1998
17. Vladyslav SMOLSKYY
18. Daniil KUDRYAVTSEV
19. Georgiy ARONZON
20. Martin NAGY
21. Botond GEMESI
22. Jochem DERKSEN
23. Daniil ZHIRNOV
24. Botond DARKO
25. Georgy BEREZIN
26. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
27. Deniz YILMAZ
28. Bas HOLWEG
29. Anton LOVIN
30. Dogu TAMGAC
31. Sebastian BLATZ
32. Alexey MIZGULIN
33. Marco PLUTI
34. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999
35. Nikita INKOV
36. Rooslan WHELAN
37. Paweł MALINOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 28.04.1998
38. Yannick HOFMANN
39. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
40. Lehel GYORGY
40. Alexander HOLTMANN
40. Harry VIGOR
43. Szymon LACH UKS 13 BIAŁYSTOK 23.06.1998
44. Oskar ANCZYK KOLEJARZ 24 KATOWICE 18.10.1998
45. Sierk BUTTER
46. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
47. Felix NEUMANN
48. Michał ZANDECKI KKSZ KONIN 23.02.1999
49. Pj TUCKMAN
49. Jakub WESOŁY DRAGON ŁÓDŹ 17.05.1998
51. Anatoly MAXIMOV
52. Luca GOBBO
53. Vasily MARTYNOV
54. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
55. Umut SELCUK
56. Piotr KURZYNA UKS 13 BIAŁYSTOK 20.08.1998
57. Andrey TKACHEV
58. Łukasz ZALEWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.03.1998
59. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
60. Krzysztof GRABIEC UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 15.11.1998
61. Kacper MIELECH UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.1999
62. Quinn OOSTERBAAN
63. Jakub OSEK UKS 13 BIAŁYSTOK 16.04.1998
64. Vance WOOD

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy