Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sara DURCZOK 107 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1998
2. Barbara Piekarska 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
3. Zofia PISARSKA 109 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 12.08.1998
4. Anna BLAZHAIEVA 0
5. Hania DOMINIK 113 SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.03.1998
6. Barbara FUTYMA 106 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
7. Weronika RABCZEWSKA 10 AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
8. Magdalena CALKOVA 0
9. Dominika PAŁKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
10. Sylwia KISIEL 103 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.12.1998
11. Wiktoria KAJDA 292 UKS ORLĘTA WROCŁAW 22.10.1999
12. Leila ELERIAN 0
13. Wiktoria ZAMACHOWSKA 12 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
14. Rozalia DARDA 14 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
15. Kika STEPA 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.06.1999
16. Julia BEDNARSKA 256 PIAST GLIWICE 22.12.1999
17. Iga FRANCKIEWICZ 116 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.02.1998
18. Patrycja MIELOWSKA 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.07.1999
19. Natalia SIUDA 96 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.05.1998
20. Katerina SALIGEROVA 0
21. Kinga BRAWAŃSKA 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
22. Aleksandra STANUCH 201 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
23. Oliwia MALOWANIEC 24 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
24. Alla GRYSCHYK 0
25. Natalia KRUPA 94 UKS JEDYNKA LASZKI 30.10.1998
26. Magdalena BOBER 248 ISR-S CULANI WARSZAWA 10.02.1999
27. Klaudia SERWACKA 26 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
28. Dominika Kucharczyk 0 KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999
29. Wiktoria SKRZYPCZAK 202 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
30. Patrycja KUBIN 93 T.S. GÓRNIK RADLIN 08.12.1998
31. Agata KES 238 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999
32. Aleksandra PISAREK 27 AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
33. Katarzyna BIELECKA 203 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
34. Anna SPATENKOVA 0
35. Angelika LEWICKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998
36. Olimpia TOMICKA 34 KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998
37. Anna LEŚNIEWSKA 88 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29.04.1998
38. Patrycja MROCHEM 204 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
39. Julia NIEGOWSKA 37 AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
40. Izabella BIESIADA 235 PIAST GLIWICE 08.09.1999
41. Katarzyna Matysiak 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
42. Izabella KONWICKA 39 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
43. Ruzena POZNEROVA 0
44. Julia KYRCZ 206 PIAST GLIWICE 08.01.1999
45. Alicja DRYJA 87 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.05.1998
46. Paulina OŁPIŃSKA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.06.1999
47. Kaja ROK 43 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1998
48. Julia KOLANKO 84 AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
49. Aleksandra SKIBA 234 UKS JEDYNKA LASZKI 18.05.1999
50. Aleksandra MIERNIK 207 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
51. Zuzanna Olchowik 0 KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
52. Basak GORGEC 0
53. Alicja PIECYK 47 MKS KUSY SZCZECIN 14.04.1998
54. Darya VARFOLOMEYEVA 0
55. Joanna STĘŻALSKA 74 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998
56. Maria GAJÓWKA 208 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
57. Aleksandra URYGA 50 MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
58. Wiktoria KRAKOWSKA 71 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
59. Alina ZELENTSOVA 0
60. Anna MARCINKOWSKA 209 AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
61. Eliska NEVOSADOVA 0 01.12.1998
62. Elze SATKAUSKAITE 0
63. Stella CZYSZEWICZ 226 KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
64. Malwina MACIONCZYK 52 UKS TRÓJKA RADLIN 21.12.1998
65. Julia RAK 70 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.08.1998
66. Marketa SEHNALOVA 0
67. Zofia SZEFLER 222 KS SZPADA WROCŁAW. 03.02.1999
68. Olga ŻUROWSKA 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998
69. Tayisia PYLYPETS 0
70. Patrycja KRZYSTOLIK 57 AKS MIKOŁÓW 02.08.1998
71. Zuzanna BASAŁYGO 56 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
72. Aneta STORKOVA 0
73. Katarzyna MAJGIER 215 PIAST GLIWICE 28.01.1999
74. Antonina RUDNYTSKA 0
75. Wiktoria KWICZALA 219 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.04.1999
76. Agnieszka KACZMARSKA 54 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998
77. Natalie KRAUSOVA 0
78. Maria WIELICZKO 218 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
79. Karolina MAZANEK 59 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
80. Agata FUŁAT 217 AKS MIKOŁÓW 04.09.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
1. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
3. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
3. Tayisia PYLYPETS zakwalifikowano
5. Alla GRYSCHYK zakwalifikowano
6. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998 zakwalifikowano
7. Marketa SEHNALOVA zakwalifikowano
8. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 zakwalifikowano
9. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
10. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999 zakwalifikowano
11. Anna BLAZHAIEVA zakwalifikowano
12. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998 zakwalifikowano
12. Darya VARFOLOMEYEVA zakwalifikowano
14. Julia NIEGOWSKA AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998 zakwalifikowano
14. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano
16. Leila ELERIAN zakwalifikowano
16. Angelika LEWICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998 zakwalifikowano
18. Anna SPATENKOVA zakwalifikowano
18. Ruzena POZNEROVA zakwalifikowano
20. Aleksandra PISAREK AZS AWF KATOWICE 25.02.1998 zakwalifikowano
20. Kaja ROK T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1998 zakwalifikowano
22. Eliska NEVOSADOVA 01.12.1998 zakwalifikowano
23. Aleksandra SKIBA UKS JEDYNKA LASZKI 18.05.1999 zakwalifikowano
24. Hania DOMINIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.03.1998 zakwalifikowano
25. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998 zakwalifikowano
26. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999 zakwalifikowano
27. Patrycja KRZYSTOLIK AKS MIKOŁÓW 02.08.1998 zakwalifikowano
28. Natalia KRUPA UKS JEDYNKA LASZKI 30.10.1998 zakwalifikowano
29. Klaudia SERWACKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998 zakwalifikowano
30. Agnieszka KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998 zakwalifikowano
31. Natalie KRAUSOVA zakwalifikowano
32. Agata KES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999 zakwalifikowano
33. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
34. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998 zakwalifikowano
34. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998 zakwalifikowano
36. Alina ZELENTSOVA zakwalifikowano
37. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
38. Zofia SZEFLER KS SZPADA WROCŁAW. 03.02.1999 zakwalifikowano
38. Patrycja MIELOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.07.1999 zakwalifikowano
40. Sylwia KISIEL SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.12.1998 zakwalifikowano
40. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
42. Kika STEPA STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.06.1999 zakwalifikowano
43. Katerina SALIGEROVA zakwalifikowano
44. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
45. Elze SATKAUSKAITE zakwalifikowano
46. Aleksandra URYGA MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998 zakwalifikowano
47. Antonina RUDNYTSKA zakwalifikowano
47. Zofia PISARSKA ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 12.08.1998 zakwalifikowano
49. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999 zakwalifikowano
50. Iga FRANCKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.02.1998 zakwalifikowano
51. Wiktoria KWICZALA UKS KOSYNIER GLIWICE 15.04.1999 zakwalifikowano
52. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999 zakwalifikowano
53. Agata FUŁAT AKS MIKOŁÓW 04.09.1999 zakwalifikowano
54. Magdalena BOBER ISR-S CULANI WARSZAWA 10.02.1999 zakwalifikowano
55. Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999 zakwalifikowano
56. Izabella BIESIADA PIAST GLIWICE 08.09.1999 zakwalifikowano
57. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998 zakwalifikowano
58. Natalia SIUDA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.05.1998 zakwalifikowano
59. Sara DURCZOK T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1998 zakwalifikowano
59. Julia BEDNARSKA PIAST GLIWICE 22.12.1999 zakwalifikowano
61. Malwina MACIONCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 21.12.1998 zakwalifikowano
62. Olimpia TOMICKA KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998 zakwalifikowano
63. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998 zakwalifikowano
64. Anna LEŚNIEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29.04.1998 zakwalifikowano
65. Olga ŻUROWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998 zakwalifikowano
66. Paulina OŁPIŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.06.1999 zakwalifikowano
67. Julia RAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.08.1998 zakwalifikowano
68. Anna MARCINKOWSKA AZS AWF KATOWICE 10.01.1999 zakwalifikowano
69. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
69. Alicja DRYJA T.S. WISŁA KRAKÓW 19.05.1998 zakwalifikowano
71. Alicja PIECYK MKS KUSY SZCZECIN 14.04.1998 zakwalifikowano
72. Joanna STĘŻALSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998 zakwalifikowano
73. Aneta STORKOVA zakwalifikowano
74. Basak GORGEC zakwalifikowano
75. Patrycja KUBIN T.S. GÓRNIK RADLIN 08.12.1998 zakwalifikowano
76. Magdalena CALKOVA zakwalifikowano
77. Wiktoria KAJDA UKS ORLĘTA WROCŁAW 22.10.1999 zakwalifikowano
78. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999 zakwalifikowano
78. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
80. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Darya VARFOLOMEYEVA
2. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
3. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
3. Ruzena POZNEROVA
5. Alla GRYSCHYK
6. Anna BLAZHAIEVA
7. Anna SPATENKOVA
8. Izabella BIESIADA PIAST GLIWICE 08.09.1999
9. Tayisia PYLYPETS
10. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
11. Marketa SEHNALOVA
12. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
13. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
14. Leila ELERIAN
15. Agnieszka KACZMARSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.03.1998
16. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
17. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
18. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
19. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
20. Kaja ROK T.S. GÓRNIK RADLIN 22.09.1998
20. Aleksandra PISAREK AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
22. Eliska NEVOSADOVA 01.12.1998
23. Hania DOMINIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.03.1998
24. Patrycja KRZYSTOLIK AKS MIKOŁÓW 02.08.1998
25. Natalia KRUPA UKS JEDYNKA LASZKI 30.10.1998
26. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
27. Alina ZELENTSOVA
28. Patrycja MIELOWSKA STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.07.1999
29. Sylwia KISIEL SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.12.1998
30. Kika STEPA STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.06.1999
31. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999
32. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
33. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
34. Julia NIEGOWSKA AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
35. Angelika LEWICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998
36. Aleksandra SKIBA UKS JEDYNKA LASZKI 18.05.1999
37. Barbara FUTYMA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 26.08.1998
38. Aleksandra MIERNIK MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1999
39. Klaudia SERWACKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
40. Natalie KRAUSOVA
41. Agata KES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999
42. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
43. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999
44. Zofia SZEFLER KS SZPADA WROCŁAW. 03.02.1999
45. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
46. Katerina SALIGEROVA
47. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
48. Elze SATKAUSKAITE
49. Aleksandra URYGA MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
50. Zofia PISARSKA ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 12.08.1998
50. Antonina RUDNYTSKA
52. Wiktoria KWICZALA UKS KOSYNIER GLIWICE 15.04.1999
53. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
54. Agata FUŁAT AKS MIKOŁÓW 04.09.1999
55. Magdalena BOBER ISR-S CULANI WARSZAWA 10.02.1999
56. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
57. Natalia SIUDA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.05.1998
58. Malwina MACIONCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 21.12.1998
59. Olimpia TOMICKA KS SZPADA WROCŁAW. 08.07.1998
60. Anna LEŚNIEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29.04.1998
61. Paulina OŁPIŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.06.1999
62. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
62. Alicja DRYJA T.S. WISŁA KRAKÓW 19.05.1998
64. Basak GORGEC
65. Iga FRANCKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.02.1998
66. Dominika Kucharczyk KSz WARSZAWIANKA 24.08.1999
67. Sara DURCZOK T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1998
67. Julia BEDNARSKA PIAST GLIWICE 22.12.1999
69. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
70. Olga ŻUROWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.10.1998
71. Julia RAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 05.08.1998
72. Anna MARCINKOWSKA AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
73. Alicja PIECYK MKS KUSY SZCZECIN 14.04.1998
74. Joanna STĘŻALSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998
75. Aneta STORKOVA
76. Patrycja KUBIN T.S. GÓRNIK RADLIN 08.12.1998
77. Magdalena CALKOVA
78. Wiktoria KAJDA UKS ORLĘTA WROCŁAW 22.10.1999
79. Maria WIELICZKO ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 26.01.1999
80. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy