Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JURECKA Jakub | 0 | ||
2. | NIKIEL Marcin | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
3. | SCHIER Pascal | 0 | ||
4. | ISLAS FLYGARE Linus | 0 | ||
5. | EJEMYR Christoffer | 0 | ||
6. | KOUSH Yury | 0 | ||
7. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 116 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
8. | JOHANIDES Lukas | 0 | ||
9. | KORDAS Kacper | 11 | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
10. | KOCIOŁEK Mikołaj | 95 | GKS ALLEZ GLIWICE | 02.09.1998 |
11. | GUNDAR Oleg | 0 | ||
12. | STRALE Hannes | 0 | ||
13. | ĆWIELĄG Tomasz | 16 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
14. | PALA Krzysztof | 91 | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 |
15. | Michalak Damian | 201 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
16. | BORECKY Roman | 0 | ||
17. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 20 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
18. | KOLAŃCZYK Wojciech | 202 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
19. | TUSZKIEWICZ Kamil | 85 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
20. | Fryc Szymon | 22 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
21. | GERSI Tomas | 0 | ||
22. | RYSZKIEWICZ Artur | 203 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
23. | JAGER Julian | 0 | ||
24. | PIKUS Dominik | 295 | AZS AWF WARSZAWA | 22.09.1999 |
25. | KELPE Henning | 0 | ||
26. | SIUDAK Aleksander | 205 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
27. | RADZIUKHIN Artur | 0 | ||
28. | BLANIK Karol | 28 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
29. | RAUS Matej | 0 | ||
30. | Urban Karol | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
31. | BOROWIEC Jakub | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.11.1998 |
32. | VUJANOVIC Vitan | 0 | ||
33. | KOLARCZYK Mikołaj | 79 | AZS AWF KRAKÓW | 23.11.1998 |
34. | FRYC Bartłomiej | 206 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 29.09.1999 |
35. | Chołast Mateusz | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
36. | PASYECHNYK Vladyslav | 0 | ||
37. | Kałuziński Ryszard | 207 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
38. | BARTASKA Matas | 0 | ||
39. | Krzemiński Antoni | 35 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
40. | WHITELAW Adam | 0 | ||
41. | CHEZKESOV Alex | 0 | ||
42. | NAWARA Filip | 0 | UKS START OPOLE | 20.03.1999 |
43. | GWIZDAK Bartłomiej | 255 | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 |
44. | BARTOLEWSKI Wacław | 37 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
45. | JANECKI Iwo | 209 | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
46. | RECLO Martin | 0 | ||
47. | SŁOWIK Kacper | 250 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 |
48. | MAZURKIEWICZ Mateusz | 38 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
49. | GERAS Krzysztof | 76 | KKS KRAKÓW | 23.01.1998 |
50. | HAUDER Sebastian | 210 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
51. | BERKA Marcin | 0 | UKS START OPOLE | 25.07.1998 |
52. | SCHULZE Finn | 0 | ||
53. | KOSTUK Danylo | 0 | ||
54. | TUSZKIEWICZ Damian | 75 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
55. | LISIAK Jędrzej | 212 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
56. | SMUSZ Jan | 44 | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 |
57. | GROBELNY Szymon | 241 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
58. | LEWANDOWSKI Sławomir | 71 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.12.1998 |
59. | Truchanowski Andrzej | 47 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
60. | Fajkis Jarosław | 216 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
61. | STOLAR Samuel | 0 | ||
62. | BALCAR Josef | 0 | ||
63. | WRÓBEL Krzysztof | 70 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 |
64. | SAAVALAINEN Ellis | 0 | ||
65. | MILEWSKI Mikołaj | 48 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
66. | TUREK Jan | 213 | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
67. | ŚMIEJA Sebastian | 240 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
68. | BAR Michał | 215 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
69. | GIETKA Marek | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 24.07.1999 |
70. | Strączyński Wiktor | 237 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
71. | MISIURA Wojciech | 50 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.12.1998 |
72. | TYMUSZ Igor | 69 | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
73. | JANUSZEWSKI Łukasz | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
74. | DICKINSON Matthew | 0 | ||
75. | ROMANIEC Paweł | 217 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 |
76. | RODRIGUEZ Sebastian | 0 | ||
77. | ĆWIĘKA Wojciech | 233 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
78. | KOLER Kacper | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
79. | YAKARNAU Sviataslau | 0 | ||
80. | SKUBAJA Dominik | 218 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 |
81. | KOŁODZIEJ Jakub | 231 | RMKS RYBNIK | 12.06.1999 |
82. | LECHOWICZ Bartosz | 67 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
83. | CINQUE Dante | 66 | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 |
84. | BEZJAK Domen | 0 | ||
85. | Lubieniecki Wojciech | 219 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
86. | URBAŃSKI Patryk | 57 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 |
87. | BIAŁOWĄS Krzysztof | 65 | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
88. | JUKNA Rokas | 0 | ||
89. | GRANT Sean | 0 | ||
90. | ANTONIAK Konrad | 62 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ISLAS FLYGARE Linus | zakwalifikowano | ||
2. | SAAVALAINEN Ellis | zakwalifikowano | ||
3. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
4. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 | zakwalifikowano |
5. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
6. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 | zakwalifikowano |
7. | URBAŃSKI Patryk | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 | zakwalifikowano |
8. | GRANT Sean | zakwalifikowano | ||
9. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
9. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
11. | JAGER Julian | zakwalifikowano | ||
12. | BALCAR Josef | zakwalifikowano | ||
13. | RECLO Martin | zakwalifikowano | ||
14. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
15. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
16. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
17. | RODRIGUEZ Sebastian | zakwalifikowano | ||
17. | KELPE Henning | zakwalifikowano | ||
19. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
20. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
21. | SŁOWIK Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 | zakwalifikowano |
22. | ROMANIEC Paweł | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
23. | RAUS Matej | zakwalifikowano | ||
24. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 | zakwalifikowano |
24. | MISIURA Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 22.12.1998 | zakwalifikowano |
26. | FRYC Bartłomiej | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 29.09.1999 | zakwalifikowano |
27. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
28. | SKUBAJA Dominik | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 | zakwalifikowano |
29. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
30. | PALA Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 | zakwalifikowano |
30. | TUSZKIEWICZ Kamil | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
32. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
33. | VUJANOVIC Vitan | zakwalifikowano | ||
34. | TUSZKIEWICZ Damian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
35. | PASYECHNYK Vladyslav | zakwalifikowano | ||
36. | JURECKA Jakub | zakwalifikowano | ||
36. | BORECKY Roman | zakwalifikowano | ||
38. | BARTASKA Matas | zakwalifikowano | ||
39. | JOHANIDES Lukas | zakwalifikowano | ||
40. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
41. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
42. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 | zakwalifikowano |
43. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
44. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
44. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
46. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
47. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
48. | SCHULZE Finn | zakwalifikowano | ||
49. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
50. | GERSI Tomas | zakwalifikowano | ||
51. | KOŁODZIEJ Jakub | RMKS RYBNIK | 12.06.1999 | zakwalifikowano |
52. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
53. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 | zakwalifikowano |
54. | YAKARNAU Sviataslau | zakwalifikowano | ||
55. | WHITELAW Adam | zakwalifikowano | ||
56. | EJEMYR Christoffer | zakwalifikowano | ||
57. | WRÓBEL Krzysztof | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 | zakwalifikowano |
57. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
59. | GUNDAR Oleg | zakwalifikowano | ||
60. | SMUSZ Jan | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 | zakwalifikowano |
61. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
62. | BOROWIEC Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.11.1998 | zakwalifikowano |
62. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
64. | LEWANDOWSKI Sławomir | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.12.1998 | zakwalifikowano |
65. | DICKINSON Matthew | zakwalifikowano | ||
66. | SCHIER Pascal | zakwalifikowano | ||
67. | BERKA Marcin | UKS START OPOLE | 25.07.1998 | zakwalifikowano |
68. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
69. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 | zakwalifikowano |
70. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 | zakwalifikowano |
71. | STRALE Hannes | zakwalifikowano | ||
72. | KOLARCZYK Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 23.11.1998 | zakwalifikowano |
73. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
74. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 | zakwalifikowano |
75. | GWIZDAK Bartłomiej | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 | zakwalifikowano |
76. | JUKNA Rokas | zakwalifikowano | ||
77. | BEZJAK Domen | zakwalifikowano | ||
78. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
79. | CINQUE Dante | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 | zakwalifikowano |
80. | KOUSH Yury | zakwalifikowano | ||
81. | KOSTUK Danylo | zakwalifikowano | ||
81. | RADZIUKHIN Artur | zakwalifikowano | ||
83. | STOLAR Samuel | zakwalifikowano | ||
83. | CHEZKESOV Alex | zakwalifikowano | ||
85. | GIETKA Marek | AZS AWF WARSZAWA | 24.07.1999 | zakwalifikowano |
86. | PIKUS Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
87. | NAWARA Filip | UKS START OPOLE | 20.03.1999 | zakwalifikowano |
88. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
89. | GERAS Krzysztof | KKS KRAKÓW | 23.01.1998 | zakwalifikowano |
90. | KOCIOŁEK Mikołaj | GKS ALLEZ GLIWICE | 02.09.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ISLAS FLYGARE Linus | ||
2. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
3. | JURECKA Jakub | ||
3. | SAAVALAINEN Ellis | ||
5. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
6. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
7. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
8. | RAUS Matej | ||
9. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
10. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
11. | SŁOWIK Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.08.1999 |
12. | ROMANIEC Paweł | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.02.1999 |
13. | FRYC Bartłomiej | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 29.09.1999 |
14. | PALA Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 |
15. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
16. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
17. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
18. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
19. | URBAŃSKI Patryk | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 |
20. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
21. | JAGER Julian | ||
22. | BALCAR Josef | ||
23. | RECLO Martin | ||
24. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
25. | RODRIGUEZ Sebastian | ||
25. | KELPE Henning | ||
27. | SKUBAJA Dominik | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 |
28. | TUSZKIEWICZ Kamil | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
29. | VUJANOVIC Vitan | ||
30. | BARTASKA Matas | ||
31. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
32. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
33. | GRANT Sean | ||
34. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
35. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
36. | MILEWSKI Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.1998 |
36. | MISIURA Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 22.12.1998 |
38. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
39. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
40. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
41. | TUSZKIEWICZ Damian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
42. | PASYECHNYK Vladyslav | ||
43. | BORECKY Roman | ||
44. | JOHANIDES Lukas | ||
45. | RYSZKIEWICZ Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 13.04.1999 |
46. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
47. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
48. | SCHULZE Finn | ||
49. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
50. | GERSI Tomas | ||
51. | KOŁODZIEJ Jakub | RMKS RYBNIK | 12.06.1999 |
52. | BIAŁOWĄS Krzysztof | PIAST GLIWICE | 07.04.1998 |
53. | YAKARNAU Sviataslau | ||
54. | WHITELAW Adam | ||
55. | EJEMYR Christoffer | ||
56. | WRÓBEL Krzysztof | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 17.02.1998 |
57. | GUNDAR Oleg | ||
58. | SMUSZ Jan | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 |
59. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
59. | BOROWIEC Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.11.1998 |
61. | DICKINSON Matthew | ||
62. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
63. | JUKNA Rokas | ||
64. | KOSTUK Danylo | ||
65. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
66. | KOLER Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 29.06.1998 |
67. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
68. | LEWANDOWSKI Sławomir | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.12.1998 |
69. | SCHIER Pascal | ||
70. | BERKA Marcin | UKS START OPOLE | 25.07.1998 |
71. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
72. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
73. | STRALE Hannes | ||
74. | KOLARCZYK Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 23.11.1998 |
75. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
76. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
77. | GWIZDAK Bartłomiej | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 |
78. | BEZJAK Domen | ||
79. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
80. | CINQUE Dante | KKS KRAKÓW | 03.06.1998 |
81. | KOUSH Yury | ||
82. | RADZIUKHIN Artur | ||
83. | STOLAR Samuel | ||
83. | CHEZKESOV Alex | ||
85. | GIETKA Marek | AZS AWF WARSZAWA | 24.07.1999 |
86. | PIKUS Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 22.09.1999 |
87. | NAWARA Filip | UKS START OPOLE | 20.03.1999 |
88. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
89. | GERAS Krzysztof | KKS KRAKÓW | 23.01.1998 |
90. | KOCIOŁEK Mikołaj | GKS ALLEZ GLIWICE | 02.09.1998 |