Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tomasz KONIECZNY 7 AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
2. Maykl HOVHANNESYAN 0
3. Marcin Lica 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
4. Dmitriy SREBDOLSKIY 0
5. Dominik IVANSKY 0
6. Alexander KLEMENTYEV 0
7. Dmytro TKACH 0
8. Mikołaj RYGUS 20 POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
9. Alen SKORAK 0
10. Dominik SAMOREK 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
11. Lukass TETERIS 0
12. Ivan KOSINSKY 0
13. Peter MOSA 0
14. Viktor ZANOKHA 0
15. Maciej SZERSZEŃ 0 AZS AWF WARSZAWA 09.07.1996
16. Emil DANIELYAN 0
17. Elis WICKMAN 0
18. Mykayl NADYLAEV 0
19. Petar FILES 0
20. Kasper PALUSZKIEWICZ 29 AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
21. Alexandru GEORGESCU 0
22. Gleb MENDELEEV 0
23. Georgiy KUCHUK 0
24. Maciej MIĘTKI 30 WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
25. Viktor GOTZ 0
26. Alexey TKACHENKO 0
27. Alexandre GOGUILLOT 0
28. Sebastian KAISER 0
29. Jakub KALINOWSKI 31 WROCŁAWIANIE. 14.06.1996
30. Vladyslav KRAKOV 0
31. Deniss DMITRENKO 0
32. Florian SALORD 0
33. Hubert SWATOWSKI 33 MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
34. Yury RUDKO 0
35. Zoltan UJJ 0
36. Mateusz SAWCZYN 37 WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
37. Oleksandr ABRAMOV 0
38. Erik DINSE 0
39. Paul WAT 0
40. Kacper MAĆKOWIAK 41 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
41. Orest TURCHYNYAK 0
42. Alexander KOCHAN 0
43. Sasa SRP 0
44. Bartosz MAŁECKI 43 AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
45. Pavel SHUVALOV 0
46. Renars BLUMENTALS 0
47. Aleksander KEGEL 130 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
48. Job DE RUITTER 0
49. Aleksander PRZEDPEŁSKI 47 AZS AWF WARSZAWA 19.08.1996
50. Tom SCHNABEL 0
51. Piotr NIEDZIELSKI 126 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
52. Tobias HOPPE 0
53. Nikita SOKOLOV 0
54. Samuel INSPERGER 0
55. Dawid WÓJCIK 122 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
56. Andrey MATVEEV 0
57. Mateusz GLUMA 52 IKS LESZNO 14.08.1996
58. Vlad PORUSNIUC 0
59. Vincent MINDELOF 0
60. Gaweł ZARĘBA 123 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
61. Maciej PODRALSKI 101 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
62. Tamas HOLLOS 0
63. Wincent GLOSNER 0
64. Andrzej RZĄDKOWSKI 102 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
65. David LINHART 0
66. Mariusz KARPIAK 120 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
67. Jakub GLEZMAN 103 WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
68. Jędrzej KRUKOWSKI 118 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
69. Marek MADL 0
70. Maxim GIROD 0
71. Ciaran VEITENHEIMER 0
72. Vojtech KALACEK 0
73. Tomasz NARUSZEWICZ 117 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
74. Oskar ORSZYŃSKI 104 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
75. Bora YAZAR 0
76. Mikołaj WIETRZYKOWSKI 119 POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
77. Yryj DZUS 0
78. Marek PILSZAK 105 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
79. Alexey CHUYEV 0
80. Andrey MATSEPURO 0
81. Mateusz DOROCHOWICZ 106 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
82. Mckinley BEX 0
83. Patryk SZULPIN 116 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
84. Kacper SKRZYPKOWSKI 115 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
85. Vladislav LAHUNOV 0
86. Kirill VINOGRADOV 0
87. Maxime TARASIEWICZ 107 WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
88. Vladislav KOMPANETS 0
89. Bartosz ŻURAWSKI 108 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
90. Abozide MOHANNAD 0
91. Ludwik DE BAZELAIRE 114 AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
92. Robert ZWINGER 0
93. Dmitry YANCHEV 0
94. Adam KORPACZEWSKI 112 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997
95. Michał ZAMIAR 113 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
96. Justian MOOR 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alen SKORAK zakwalifikowano
2. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
3. Andrey MATSEPURO zakwalifikowano
4. Ciaran VEITENHEIMER zakwalifikowano
4. Andrey MATVEEV zakwalifikowano
4. Alexey CHUYEV zakwalifikowano
7. Vladislav LAHUNOV zakwalifikowano
7. Tomasz KONIECZNY AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996 zakwalifikowano
9. Gleb MENDELEEV zakwalifikowano
10. Vladyslav KRAKOV zakwalifikowano
11. Orest TURCHYNYAK zakwalifikowano
11. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
13. Jakub KALINOWSKI WROCŁAWIANIE. 14.06.1996 zakwalifikowano
14. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996 zakwalifikowano
15. Paul WAT zakwalifikowano
16. Lukass TETERIS zakwalifikowano
17. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996 zakwalifikowano
18. Emil DANIELYAN zakwalifikowano
19. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996 zakwalifikowano
20. Dmitry YANCHEV zakwalifikowano
21. Maxim GIROD zakwalifikowano
22. Renars BLUMENTALS zakwalifikowano
23. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
24. Vladislav KOMPANETS zakwalifikowano
24. Nikita SOKOLOV zakwalifikowano
26. Vlad PORUSNIUC zakwalifikowano
27. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997 zakwalifikowano
28. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997 zakwalifikowano
29. Dmitriy SREBDOLSKIY zakwalifikowano
30. Mateusz GLUMA IKS LESZNO 14.08.1996 zakwalifikowano
31. Alexandru GEORGESCU zakwalifikowano
32. David LINHART zakwalifikowano
33. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997 zakwalifikowano
34. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
35. Pavel SHUVALOV zakwalifikowano
35. Aleksander PRZEDPEŁSKI AZS AWF WARSZAWA 19.08.1996 zakwalifikowano
37. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996 zakwalifikowano
38. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997 zakwalifikowano
39. Elis WICKMAN zakwalifikowano
40. Petar FILES zakwalifikowano
41. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996 zakwalifikowano
42. Dmytro TKACH zakwalifikowano
43. Zoltan UJJ zakwalifikowano
44. Samuel INSPERGER zakwalifikowano
45. Kirill VINOGRADOV zakwalifikowano
46. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997 zakwalifikowano
47. Florian SALORD zakwalifikowano
48. Wincent GLOSNER zakwalifikowano
49. Tobias HOPPE zakwalifikowano
50. Maykl HOVHANNESYAN zakwalifikowano
51. Adam KORPACZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997 zakwalifikowano
52. Alexander KOCHAN zakwalifikowano
53. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997 zakwalifikowano
54. Bora YAZAR zakwalifikowano
55. Deniss DMITRENKO zakwalifikowano
56. Mckinley BEX zakwalifikowano
57. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996 zakwalifikowano
58. Marek MADL zakwalifikowano
59. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
60. Yryj DZUS zakwalifikowano
61. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996 zakwalifikowano
62. Justian MOOR zakwalifikowano
63. Alexander KLEMENTYEV zakwalifikowano
64. Ivan KOSINSKY zakwalifikowano
65. Erik DINSE zakwalifikowano
66. Alexey TKACHENKO zakwalifikowano
67. Peter MOSA zakwalifikowano
68. Sebastian KAISER zakwalifikowano
69. Yury RUDKO zakwalifikowano
70. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997 zakwalifikowano
71. Abozide MOHANNAD zakwalifikowano
72. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997 zakwalifikowano
73. Tom SCHNABEL zakwalifikowano
74. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
74. Vojtech KALACEK zakwalifikowano
76. Tamas HOLLOS zakwalifikowano
77. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997 zakwalifikowano
78. Sasa SRP zakwalifikowano
79. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997 zakwalifikowano
80. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
81. Robert ZWINGER zakwalifikowano
81. Mariusz KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997 zakwalifikowano
83. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997 zakwalifikowano
84. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997 zakwalifikowano
84. Vincent MINDELOF zakwalifikowano
86. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
87. Marcin Lica UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996 zakwalifikowano
88. Oleksandr ABRAMOV zakwalifikowano
89. Mykayl NADYLAEV zakwalifikowano
90. Viktor ZANOKHA zakwalifikowano
91. Dominik IVANSKY zakwalifikowano
92. Maciej SZERSZEŃ AZS AWF WARSZAWA 09.07.1996 zakwalifikowano
93. Alexandre GOGUILLOT zakwalifikowano
94. Viktor GOTZ zakwalifikowano
95. Georgiy KUCHUK zakwalifikowano
96. Job DE RUITTER zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Renars BLUMENTALS
2. Dmitry YANCHEV
3. Vladislav LAHUNOV
3. Lukass TETERIS
5. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
6. Gleb MENDELEEV
7. Samuel INSPERGER
8. Peter MOSA
9. Alen SKORAK
10. Alexey CHUYEV
11. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
12. Emil DANIELYAN
13. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
14. Vladislav KOMPANETS
15. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
16. Dmitriy SREBDOLSKIY
17. Andrey MATVEEV
17. Ciaran VEITENHEIMER
19. Vladyslav KRAKOV
20. Orest TURCHYNYAK
21. Paul WAT
22. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
23. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
24. Nikita SOKOLOV
25. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
26. Mateusz GLUMA IKS LESZNO 14.08.1996
27. Alexandru GEORGESCU
28. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
29. Elis WICKMAN
30. Alexander KOCHAN
31. Bora YAZAR
32. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
33. Andrey MATSEPURO
34. Tomasz KONIECZNY AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
35. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
36. Jakub KALINOWSKI WROCŁAWIANIE. 14.06.1996
37. Maxim GIROD
38. Vlad PORUSNIUC
39. David LINHART
40. Pavel SHUVALOV
40. Aleksander PRZEDPEŁSKI AZS AWF WARSZAWA 19.08.1996
42. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
43. Petar FILES
44. Dmytro TKACH
45. Zoltan UJJ
46. Kirill VINOGRADOV
47. Florian SALORD
48. Wincent GLOSNER
49. Tobias HOPPE
50. Maykl HOVHANNESYAN
51. Adam KORPACZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997
52. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
53. Deniss DMITRENKO
54. Mckinley BEX
55. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
56. Erik DINSE
57. Alexey TKACHENKO
58. Yury RUDKO
59. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
60. Abozide MOHANNAD
61. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
62. Oleksandr ABRAMOV
63. Dominik IVANSKY
64. Georgiy KUCHUK
65. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
66. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
67. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
68. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
69. Marek MADL
70. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
71. Yryj DZUS
72. Justian MOOR
73. Alexander KLEMENTYEV
74. Ivan KOSINSKY
75. Sebastian KAISER
76. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
77. Tom SCHNABEL
78. Vojtech KALACEK
78. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
80. Tamas HOLLOS
81. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
82. Sasa SRP
83. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
84. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
85. Robert ZWINGER
85. Mariusz KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
87. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
87. Vincent MINDELOF
89. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
90. Marcin Lica UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.08.1996
91. Mykayl NADYLAEV
92. Viktor ZANOKHA
93. Maciej SZERSZEŃ AZS AWF WARSZAWA 09.07.1996
94. Alexandre GOGUILLOT
95. Viktor GOTZ
96. Job DE RUITTER

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy