Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Inna BROVKO 0
2. Hannah TRAUB 0
3. Hannah PAMIALOVA 0
4. Klaudia PUŁA 204 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
5. Kristyna KRIZOVA 0
6. Jessica GUNDRY 0
7. Sofia TAURIAINEN 0
8. Vendula PICHALOVA 0
9. Paulina WILASZEK 205 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
10. Akvile KATKOVAITE 0
11. Eva BENESOVA 0
12. Katarzyna PIĄTEK 230 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.1997
13. Katy GRIFFIN 0
14. Agnieszka GRYSZKA 203 KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
15. Emma POGHOSOVA 0
16. Vikte AZUKAITE 0
17. Małgorzata WERYK 231 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
18. Anna MROSZCZAK 201 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
19. Zoe SHEEHAN 0
20. Hannah NESBITT 0
21. Justyna JAGIEŁKO 202 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997
22. Katarzyna KOSTRZEWA 0 UKS G-8 BIELANY 19.12.1997
23. Nikol MORAVCOVA 0
24. Vera PALLASVESA 0
25. Dominika Guzik 69 AZS AWF KRAKÓW 07.02.1996
26. Hannah BOYLE 0
27. Vlada KHARKOVA 0
28. Alicja POROWIEC 235 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 24.07.1997
29. Gabriele PALEVICIUTE 0
30. Dominika WAWRZYŃCZYK 71 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.1996
31. Lovisa FREDRIKSSON 0
32. Weronika NAWROT 0 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.1996
33. Kaja KOŚCIELNIAK 58 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.1996
34. Magdalena ŚLĄCZKO 0 UKS G-8 BIELANY 02.01.1996
35. Eleanor CORMACK 0
36. Anna SZYMAŃSKA 285 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997
37. Vera NOSAR 0
38. Patrycja WADACH 240 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997
39. Georgina SUMMERS 0
40. Joanna Przeniosło 0 AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
41. Weronika GRZYBOWSKA 64 AZS AWF WARSZAWA 24.01.1996
42. Maren KNOELLER 0
43. Katarzyna OLIWA 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.01.1996
44. Lea RICHTEROVA 0
45. Antonina YASYNSKA 0
46. Daria IGNASZAK 245 MKS KUSY SZCZECIN 11.06.1997
47. Weronika ŁUSZCZ 54 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
48. Agnieszka KARWACKA 269 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.08.1997
49. Margaryta MAKOVETSKA 0
50. Emma DULAC 0
51. Michalina RUCIŃSKA 37 AZS AWF KATOWICE 06.05.1996
52. Natalia STEPANYAN 0
53. Meike WENZLAFF 0
54. Adrianna SZALONKA 264 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.11.1997
55. Natalia OVERCHENKO 0
56. Adrianna SZOLKE 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1996
57. Paulina PTASZYŃSKA 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1996
58. Lydia STANIER 0
59. Selma MUSTONEN 0
60. Alina YERMOLOVYCH 0
61. Kinga MAJNUSZ 28 PIAST GLIWICE 09.11.1996
62. Aleksandra PIOTROWSKA 258 ISR-S CULANI WARSZAWA 07.01.1997
63. Agnieszka ROLEK 206 AZS AWF KATOWICE 03.06.1997
64. Zoe LOWREY 0
65. Claire VIDAL 0
66. Daria SOKOLOVA 0
67. Valaryia TSIAHUSHAVA 0
68. Alzbeta NEVOSADOVA 0 16.03.1997
69. Fannie SOUSA 0
70. Gabriela JAROSZ 207 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
71. Miranda STRATFORD 0
72. Tatsiana HRASEVICH 0
73. Georgia PIPES 0
74. Olga PRZYBYŁA 209 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997
75. Dorota ROŻNIECKA 220 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
76. Jana NEMCOVA 0
77. Francesca SUMMERS 0
78. Eliska MEREZKOVA 0
79. Fiona SOMMER 0
80. Aleksandra OBOŃSKA 219 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.1997
81. Weronika SKORUPA 211 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
82. Aleksandra ZIMNOCH 213 AZS AWF KATOWICE 08.03.1997
83. Elsa PHILLIPSON 0
84. Aleksandra SIWOŃ 218 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
85. Aliaksandra VARABYOVA 0
86. Sara SANCHEZ LETHEM 0
87. Hanna LEMANOWICZ 217 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.1997
88. Marie OSICKOVA 0
89. Anastasya ZAPOTOTSKA 0
90. Katharina LUTZ 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997 zakwalifikowano
2. Antonina YASYNSKA zakwalifikowano
3. Vlada KHARKOVA zakwalifikowano
4. Eleanor CORMACK zakwalifikowano
4. Michalina RUCIŃSKA AZS AWF KATOWICE 06.05.1996 zakwalifikowano
6. Hannah TRAUB zakwalifikowano
7. Aleksandra ZIMNOCH AZS AWF KATOWICE 08.03.1997 zakwalifikowano
8. Patrycja WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997 zakwalifikowano
9. Francesca SUMMERS zakwalifikowano
10. Marie OSICKOVA zakwalifikowano
11. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
12. Adrianna SZOLKE PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1996 zakwalifikowano
13. Margaryta MAKOVETSKA zakwalifikowano
14. Vikte AZUKAITE zakwalifikowano
15. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997 zakwalifikowano
16. Daria SOKOLOVA zakwalifikowano
17. Natalia OVERCHENKO zakwalifikowano
18. Aleksandra OBOŃSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.1997 zakwalifikowano
18. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
20. Alina YERMOLOVYCH zakwalifikowano
21. Valaryia TSIAHUSHAVA zakwalifikowano
22. Kinga MAJNUSZ PIAST GLIWICE 09.11.1996 zakwalifikowano
23. Justyna JAGIEŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997 zakwalifikowano
24. Katarzyna KOSTRZEWA UKS G-8 BIELANY 19.12.1997 zakwalifikowano
25. Agnieszka ROLEK AZS AWF KATOWICE 03.06.1997 zakwalifikowano
26. Katarzyna OLIWA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.01.1996 zakwalifikowano
27. Selma MUSTONEN zakwalifikowano
28. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997 zakwalifikowano
29. Kaja KOŚCIELNIAK MUSZKIETER GLIWICE 29.08.1996 zakwalifikowano
30. Hannah BOYLE zakwalifikowano
30. Aliaksandra VARABYOVA zakwalifikowano
32. Alzbeta NEVOSADOVA 16.03.1997 zakwalifikowano
33. Claire VIDAL zakwalifikowano
34. Emma POGHOSOVA zakwalifikowano
35. Georgina SUMMERS zakwalifikowano
36. Katy GRIFFIN zakwalifikowano
37. Gabriele PALEVICIUTE zakwalifikowano
38. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997 zakwalifikowano
39. Zoe SHEEHAN zakwalifikowano
39. Weronika NAWROT UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.1996 zakwalifikowano
41. Georgia PIPES zakwalifikowano
41. Natalia STEPANYAN zakwalifikowano
43. Katharina LUTZ zakwalifikowano
44. Jessica GUNDRY zakwalifikowano
45. Miranda STRATFORD zakwalifikowano
46. Magdalena ŚLĄCZKO UKS G-8 BIELANY 02.01.1996 zakwalifikowano
47. Anastasya ZAPOTOTSKA zakwalifikowano
48. Hannah NESBITT zakwalifikowano
49. Olga PRZYBYŁA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997 zakwalifikowano
50. Paulina PTASZYŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1996 zakwalifikowano
51. Adrianna SZALONKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.11.1997 zakwalifikowano
52. Vera PALLASVESA zakwalifikowano
52. Nikol MORAVCOVA zakwalifikowano
54. Meike WENZLAFF zakwalifikowano
55. Daria IGNASZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.06.1997 zakwalifikowano
56. Elsa PHILLIPSON zakwalifikowano
57. Alicja POROWIEC DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 24.07.1997 zakwalifikowano
58. Inna BROVKO zakwalifikowano
59. Eva BENESOVA zakwalifikowano
60. Kristyna KRIZOVA zakwalifikowano
61. Dominika WAWRZYŃCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.1996 zakwalifikowano
62. Hannah PAMIALOVA zakwalifikowano
63. Weronika GRZYBOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.01.1996 zakwalifikowano
64. Małgorzata WERYK T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997 zakwalifikowano
65. Lovisa FREDRIKSSON zakwalifikowano
66. Katarzyna PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.1997 zakwalifikowano
67. Maren KNOELLER zakwalifikowano
68. Vendula PICHALOVA zakwalifikowano
68. Lydia STANIER zakwalifikowano
70. Fiona SOMMER zakwalifikowano
70. Eliska MEREZKOVA zakwalifikowano
72. Tatsiana HRASEVICH zakwalifikowano
73. Sara SANCHEZ LETHEM zakwalifikowano
74. Sofia TAURIAINEN zakwalifikowano
75. Dominika Guzik AZS AWF KRAKÓW 07.02.1996 zakwalifikowano
76. Emma DULAC zakwalifikowano
77. Akvile KATKOVAITE zakwalifikowano
78. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997 zakwalifikowano
78. Fannie SOUSA zakwalifikowano
78. Aleksandra SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997 zakwalifikowano
81. Zoe LOWREY zakwalifikowano
82. Jana NEMCOVA zakwalifikowano
83. Hanna LEMANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 10.11.1997 zakwalifikowano
84. Agnieszka KARWACKA T.S. GÓRNIK RADLIN 24.08.1997 zakwalifikowano
85. Anna SZYMAŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997 zakwalifikowano
86. Weronika SKORUPA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997 zakwalifikowano
87. Lea RICHTEROVA zakwalifikowano
88. Aleksandra PIOTROWSKA ISR-S CULANI WARSZAWA 07.01.1997 zakwalifikowano
89. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997 zakwalifikowano
90. Vera NOSAR zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Natalia STEPANYAN
2. Miranda STRATFORD
3. Hannah TRAUB
3. Francesca SUMMERS
5. Antonina YASYNSKA
6. Vlada KHARKOVA
7. Michalina RUCIŃSKA AZS AWF KATOWICE 06.05.1996
8. Natalia OVERCHENKO
9. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
10. Vikte AZUKAITE
11. Aleksandra OBOŃSKA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.1997
12. Valaryia TSIAHUSHAVA
13. Kinga MAJNUSZ PIAST GLIWICE 09.11.1996
14. Agnieszka ROLEK AZS AWF KATOWICE 03.06.1997
15. Inna BROVKO
16. Lydia STANIER
17. Margaryta MAKOVETSKA
18. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
19. Daria SOKOLOVA
20. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
21. Katarzyna OLIWA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.01.1996
22. Kaja KOŚCIELNIAK MUSZKIETER GLIWICE 29.08.1996
23. Aliaksandra VARABYOVA
24. Alzbeta NEVOSADOVA 16.03.1997
25. Emma POGHOSOVA
26. Gabriele PALEVICIUTE
27. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
28. Georgia PIPES
29. Vera PALLASVESA
30. Tatsiana HRASEVICH
31. Sofia TAURIAINEN
32. Dominika Guzik AZS AWF KRAKÓW 07.02.1996
33. Eleanor CORMACK
34. Aleksandra ZIMNOCH AZS AWF KATOWICE 08.03.1997
35. Patrycja WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997
36. Marie OSICKOVA
37. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
38. Adrianna SZOLKE PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1996
39. Alina YERMOLOVYCH
40. Justyna JAGIEŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997
41. Katarzyna KOSTRZEWA UKS G-8 BIELANY 19.12.1997
42. Selma MUSTONEN
43. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
44. Hannah BOYLE
45. Claire VIDAL
46. Georgina SUMMERS
47. Katy GRIFFIN
48. Zoe SHEEHAN
49. Katharina LUTZ
50. Jessica GUNDRY
51. Magdalena ŚLĄCZKO UKS G-8 BIELANY 02.01.1996
52. Hannah NESBITT
53. Olga PRZYBYŁA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997
54. Paulina PTASZYŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1996
55. Nikol MORAVCOVA
56. Elsa PHILLIPSON
57. Eva BENESOVA
58. Kristyna KRIZOVA
59. Hannah PAMIALOVA
60. Weronika GRZYBOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.01.1996
61. Lovisa FREDRIKSSON
62. Aleksandra SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
63. Jana NEMCOVA
64. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
65. Weronika NAWROT UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.1996
66. Anastasya ZAPOTOTSKA
67. Adrianna SZALONKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.11.1997
68. Meike WENZLAFF
69. Daria IGNASZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.06.1997
70. Alicja POROWIEC DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 24.07.1997
71. Dominika WAWRZYŃCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.1996
72. Małgorzata WERYK T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
73. Katarzyna PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.1997
74. Maren KNOELLER
75. Vendula PICHALOVA
76. Eliska MEREZKOVA
76. Fiona SOMMER
78. Sara SANCHEZ LETHEM
79. Emma DULAC
80. Akvile KATKOVAITE
81. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
81. Fannie SOUSA
83. Zoe LOWREY
84. Hanna LEMANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 10.11.1997
85. Agnieszka KARWACKA T.S. GÓRNIK RADLIN 24.08.1997
86. Anna SZYMAŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.1997
87. Weronika SKORUPA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
88. Lea RICHTEROVA
89. Aleksandra PIOTROWSKA ISR-S CULANI WARSZAWA 07.01.1997
90. Vera NOSAR

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy