Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marcel MIKA 249 GKS ALLEZ GLIWICE 07.10.1997
2. Patryk SZLAMA 20 PIAST GLIWICE 18.03.1996
3. Felix ARIAS OLSSON 0
4. Zoltan UJJ 0
5. Mykyta AZARCHENKOV 0
6. Elis WICKMAN 0
7. Aliaksei SHABANOVICH 0
8. Oskar SORYS 242 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
9. Oliver STEED 0
10. Przemysław TRZEPIZUR 22 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
11. Taras MELNYK 0
12. Eduardo HERNANDEZ 0
13. Jakub CIURKO 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996
14. Adrian HAŁAWCZAK 240 MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997
15. Ilya NAVUMENKA 0
16. Marek HLAVA 0 29.04.1997
17. Adrian WOLAK 29 MKS GRYF MIELEC 07.04.1996
18. Michał PIOTROWSKI 259 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
19. Linus PFANDER 0
20. Denys ANTONOV 0
21. Joshua WRIGLEY 0
22. Maciej SIENKIEWICZ 236 MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997
23. Jakub FICK 260 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.05.1997
24. Lukas SCHUTZ 0
25. Mikayel MIKAYELYAN 0
26. Jakub TUREK 31 PIAST GLIWICE 12.03.1996
27. Ondrej KOSEK 0
28. Filip MAJKUT 34 MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
29. Pavlo ANTONYUK 0
30. Gaweł ZARĘBA 241 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
31. Harry PECK 0
32. Błażej SZYMAŃSKI 234 UKS START OPOLE 14.02.1997
33. Patryk SZOPA 36 KKS KRAKÓW 31.12.1996
34. Daniel MCGLADE 0
35. Uladzislau PAULOUSKI 0
36. Bogdan PEREKHREST 0
37. Jindrich SILHAN 0
38. Kacper MAĆKOWIAK 37 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
39. Pavel DUBOUSKI 0
40. Jiri NOVOTNY 0
41. Anton STORCHAI 0
42. Javgen BARYSEVICH 0
43. Martin RUBES 0
44. Tomasz WYKA 38 MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996
45. Dominik STRUNGA 0
46. David MUSCHALIK 0
47. Damian Kłusek 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
48. Wiktor MILLER 231 UKS START OPOLE 20.04.1997
49. Craig WORMAN 0
50. Anton AROL 0
51. Bogdan SHULZHENKO 0
52. Aleksander WIŚNIOWSKI 41 UKS START OPOLE 04.06.1996
53. Krzysztof MIREK 0 AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
54. Kasper Chyrek 227 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
55. Jan CIPAR 0
56. Tomasz SMOLEŃ 45 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
57. Oleksiy BUGAYOV 0
58. Mikołaj DEMIDOW 226 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997
59. Petr BRADAC 0
60. Viachaslau KARPAU 0
61. 0
62. Karol Budek 51 KKS KRAKÓW 08.07.1996
63. Martin FLAISIG 0
64. Oleksii MAKHONIN 0
65. Marcin HUNT 55 RMKS RYBNIK 10.11.1996
66. Vaclav HLASEK 0
67. Kilian STADTER 0
68. Jakub SZOCIK 223 PIAST GLIWICE 02.01.1997
69. Pierre LEBRUN 0
70. Matthew BOLTON 0
71. Daniel DVORAK 0
72. Hubert SZUMSKI 55 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.03.1996
73. Marek PECHAR 0
74. Samuel BOYLE 0
75. Anton MITRAFANAU 0
76. Bartosz GABRYŚ 0 PIAST GLIWICE 10.02.1996
77. Jakub GLEZMAN 221 WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
78. Piotr KAPAŁA 201 PIAST GLIWICE 06.01.1997
79. Peter VARGA 0 07.05.1996
80. Kamil CICHACZEWSKI 219 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
81. Edgar HORNBY 0
82. Ville KAAKINEN 0
83. Samuel MICHALIK 0
84. Daniel ŁUKASIK 218 MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997
85. Harrison NICHOLS 0
86. Maciej FABRYCKI 0 PKSZERM WARSZAWA 09.06.1996
87. Maciej Golec 202 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
88. Yaroslav NAGORNY 0
89. Jerzy Nawrocki 203 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
90. Jan Eric CERNY 0
91. Ned TIDMARSH 0
92. Krzysztof SZUKALSKI 217 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997
93. Daniel MARCOL 204 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
94. Michał NIKIEL 215 UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997
95. Archibald STENGER 0
96. Armen ARAZYAN 0
97. Balazs DUDAS 0
98. Benjamin ATKIN 0
99. Kristian D'AMICO 0
100. Marek DANISZEWSKI 205 PIAST GLIWICE 13.03.1997
101. Michał BIAŁY 214 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
102. Hubert SWATOWSKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
103. Tim ANDREWS 0
104. Maciej BIELEC 206 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
105. Tomas JURKA 0 20.01.1997
106. Bartosz Staszulonek 213 PIAST GLIWICE 01.07.1997
107. Yevgen ZELENSKYY 0
108. Michał OPAŁKA 207 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
109. Erik NILSSON 0
110. Aml SINCLAR 0
111. Igor TONKO 0
112. Tomasz KOSMOL 208 PIAST GLIWICE 21.04.1997
113. Leontij TKACHUK 0
114. Paweł BOROŃ 210 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
2. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
3. Erik NILSSON zakwalifikowano
3. Matthew BOLTON zakwalifikowano
5. Harrison NICHOLS zakwalifikowano
6. Martin RUBES zakwalifikowano
7. Jakub TUREK PIAST GLIWICE 12.03.1996 zakwalifikowano
8. Edgar HORNBY zakwalifikowano
9. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996 zakwalifikowano
10. Harry PECK zakwalifikowano
11. Armen ARAZYAN zakwalifikowano
12. Mikayel MIKAYELYAN zakwalifikowano
13. Daniel MCGLADE zakwalifikowano
14. Kristian D'AMICO zakwalifikowano
15. Taras MELNYK zakwalifikowano
16. Joshua WRIGLEY zakwalifikowano
17. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
18. Leontij TKACHUK zakwalifikowano
19. Anton MITRAFANAU zakwalifikowano
19. Eduardo HERNANDEZ zakwalifikowano
21. Jindrich SILHAN zakwalifikowano
21. Tomas JURKA 20.01.1997 zakwalifikowano
23. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
24. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
25. Balazs DUDAS zakwalifikowano
25. Peter VARGA 07.05.1996 zakwalifikowano
27. Anton STORCHAI zakwalifikowano
28. Marcin HUNT RMKS RYBNIK 10.11.1996 zakwalifikowano
29. Pavlo ANTONYUK zakwalifikowano
30. Linus PFANDER zakwalifikowano
31. Jan Eric CERNY zakwalifikowano
32. Marek PECHAR zakwalifikowano
33. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
34. Archibald STENGER zakwalifikowano
35. Petr BRADAC zakwalifikowano
35. Javgen BARYSEVICH zakwalifikowano
37. Craig WORMAN zakwalifikowano
38. Martin FLAISIG zakwalifikowano
39. zakwalifikowano
40. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996 zakwalifikowano
41. Jan CIPAR zakwalifikowano
42. Yevgen ZELENSKYY zakwalifikowano
43. Filip MAJKUT MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996 zakwalifikowano
44. Pavel DUBOUSKI zakwalifikowano
45. Felix ARIAS OLSSON zakwalifikowano
46. Yaroslav NAGORNY zakwalifikowano
47. Adrian WOLAK MKS GRYF MIELEC 07.04.1996 zakwalifikowano
48. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997 zakwalifikowano
49. Zoltan UJJ zakwalifikowano
50. Vaclav HLASEK zakwalifikowano
51. Ilya NAVUMENKA zakwalifikowano
52. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
52. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997 zakwalifikowano
54. Oleksii MAKHONIN zakwalifikowano
55. Benjamin ATKIN zakwalifikowano
56. Igor TONKO zakwalifikowano
57. Hubert SZUMSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.03.1996 zakwalifikowano
58. Michał NIKIEL UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997 zakwalifikowano
58. Aliaksei SHABANOVICH zakwalifikowano
60. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
61. Elis WICKMAN zakwalifikowano
62. Kilian STADTER zakwalifikowano
63. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997 zakwalifikowano
64. Błażej SZYMAŃSKI UKS START OPOLE 14.02.1997 zakwalifikowano
65. Jakub CIURKO T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996 zakwalifikowano
66. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
67. Tomasz SMOLEŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996 zakwalifikowano
68. Bogdan SHULZHENKO zakwalifikowano
69. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997 zakwalifikowano
70. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996 zakwalifikowano
71. Dominik STRUNGA zakwalifikowano
72. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
73. Maciej SIENKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997 zakwalifikowano
74. Ned TIDMARSH zakwalifikowano
75. Daniel DVORAK zakwalifikowano
76. Ville KAAKINEN zakwalifikowano
76. Samuel BOYLE zakwalifikowano
78. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996 zakwalifikowano
79. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996 zakwalifikowano
80. Krzysztof SZUKALSKI MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997 zakwalifikowano
81. Jakub FICK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.05.1997 zakwalifikowano
82. Samuel MICHALIK zakwalifikowano
82. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
84. Jakub SZOCIK PIAST GLIWICE 02.01.1997 zakwalifikowano
85. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997 zakwalifikowano
86. Aml SINCLAR zakwalifikowano
87. Denys ANTONOV zakwalifikowano
88. Lukas SCHUTZ zakwalifikowano
89. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
90. Mykyta AZARCHENKOV zakwalifikowano
91. Viachaslau KARPAU zakwalifikowano
91. Oleksiy BUGAYOV zakwalifikowano
93. David MUSCHALIK zakwalifikowano
94. Tomasz WYKA MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996 zakwalifikowano
95. Mikołaj DEMIDOW PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997 zakwalifikowano
96. Anton AROL zakwalifikowano
97. Jiri NOVOTNY zakwalifikowano
98. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997 zakwalifikowano
98. Tim ANDREWS zakwalifikowano
98. Marek HLAVA 29.04.1997 zakwalifikowano
101. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997 zakwalifikowano
102. Pierre LEBRUN zakwalifikowano
103. Ondrej KOSEK zakwalifikowano
104. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997 zakwalifikowano
105. Adrian HAŁAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997 zakwalifikowano
105. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
107. Daniel ŁUKASIK MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997 zakwalifikowano
107. Uladzislau PAULOUSKI zakwalifikowano
109. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
110. Bartosz GABRYŚ PIAST GLIWICE 10.02.1996 zakwalifikowano
111. Maciej FABRYCKI PKSZERM WARSZAWA 09.06.1996 zakwalifikowano
111. Bogdan PEREKHREST zakwalifikowano
113. Oliver STEED zakwalifikowano
114. Marcel MIKA GKS ALLEZ GLIWICE 07.10.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martin RUBES
2. Harrison NICHOLS
3. Peter VARGA 07.05.1996
3. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996
5. Petr BRADAC
5. Javgen BARYSEVICH
7.
8. Zoltan UJJ
9. Armen ARAZYAN
10. Mikayel MIKAYELYAN
11. Kristian D'AMICO
12. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
13. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
14. Yevgen ZELENSKYY
15. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
16. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
17. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
18. Matthew BOLTON
18. Erik NILSSON
20. Edgar HORNBY
21. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
22. Harry PECK
23. Taras MELNYK
24. Anton MITRAFANAU
25. Jindrich SILHAN
26. Craig WORMAN
27. Martin FLAISIG
28. Pavel DUBOUSKI
29. Felix ARIAS OLSSON
30. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997
31. Michał NIKIEL UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997
32. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
33. Jakub TUREK PIAST GLIWICE 12.03.1996
34. Daniel MCGLADE
35. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
36. Leontij TKACHUK
37. Tomas JURKA 20.01.1997
38. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
39. Balazs DUDAS
40. Marcin HUNT RMKS RYBNIK 10.11.1996
41. Linus PFANDER
42. Marek PECHAR
43. Archibald STENGER
44. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
45. Oleksii MAKHONIN
46. Igor TONKO
47. Elis WICKMAN
48. Kilian STADTER
49. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997
50. Błażej SZYMAŃSKI UKS START OPOLE 14.02.1997
51. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997
52. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996
53. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
54. Ned TIDMARSH
55. Ville KAAKINEN
56. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996
57. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
58. Samuel MICHALIK
59. Aml SINCLAR
60. Lukas SCHUTZ
61. Tim ANDREWS
62. Pierre LEBRUN
63. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
64. Oliver STEED
65. Joshua WRIGLEY
66. Eduardo HERNANDEZ
67. Anton STORCHAI
68. Pavlo ANTONYUK
69. Jan Eric CERNY
70. Jan CIPAR
71. Filip MAJKUT MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
72. Yaroslav NAGORNY
73. Adrian WOLAK MKS GRYF MIELEC 07.04.1996
74. Vaclav HLASEK
75. Ilya NAVUMENKA
76. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
77. Benjamin ATKIN
78. Hubert SZUMSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.03.1996
79. Aliaksei SHABANOVICH
80. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
81. Jakub CIURKO T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996
82. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
83. Tomasz SMOLEŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
84. Bogdan SHULZHENKO
85. Dominik STRUNGA
86. Maciej SIENKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 07.11.1997
87. Daniel DVORAK
88. Samuel BOYLE
89. Krzysztof SZUKALSKI MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997
90. Jakub FICK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.05.1997
91. Jakub SZOCIK PIAST GLIWICE 02.01.1997
92. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
93. Denys ANTONOV
94. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
95. Mykyta AZARCHENKOV
96. Oleksiy BUGAYOV
96. Viachaslau KARPAU
98. David MUSCHALIK
99. Tomasz WYKA MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996
100. Mikołaj DEMIDOW PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997
101. Anton AROL
102. Jiri NOVOTNY
103. Marek HLAVA 29.04.1997
104. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
105. Ondrej KOSEK
106. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
107. Adrian HAŁAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 07.03.1997
107. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
109. Daniel ŁUKASIK MKS KUSY SZCZECIN 03.09.1997
109. Uladzislau PAULOUSKI
111. Bartosz GABRYŚ PIAST GLIWICE 10.02.1996
112. Maciej FABRYCKI PKSZERM WARSZAWA 09.06.1996
112. Bogdan PEREKHREST
114. Marcel MIKA GKS ALLEZ GLIWICE 07.10.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy