Nazwa: VI Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.11.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NITCZYŃSKA Izabela | 15 | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
2. | KUŚMIERCZYK Hanna | 29 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 |
3. | LENGOWSKA Katarzyna | 13 | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
4. | PALUSZKIEWICZ Hanna | 30 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.09.1996 |
5. | WĄTOR Joanna | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
6. | ZAWADZKA Julita | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.03.1997 |
7. | Matuszak Sylwia | 32 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
8. | CIESIELSKA Sara | 12 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
9. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
10. | KORDAS Aleksandra | 28 | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
11. | TRZMIELEWSKA Martyna | 11 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
12. | KACZMAREK Katarzyna | 25 | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
13. | KSIĄDZ Ewa | 47 | UKS DZIKA ŚWIERZNO | 02.05.1996 |
14. | MICHALAK Weronika | 18 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
15. | WIDERA Paulina | 5 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
16. | LICHTOROWICZ Paulina | 40 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23.07.1997 |
17. | UBOWSKA Natalia | 14 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
18. | TOBIASZEWSKA Martyna | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
19. | KALETA Karolina | 10 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
20. | GERAGA Marta | 7 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
21. | SZTYBER Magdalena | 23 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
22. | Dobińska Julia | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
23. | SAŁAŃSKA Urszula | 19 | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
24. | GICZAN Daria | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 | zakwalifikowano |
2. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
3. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 | zakwalifikowano |
4. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
5. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
6. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
7. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
8. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 | zakwalifikowano |
9. | LICHTOROWICZ Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
11. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 | zakwalifikowano |
12. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
13. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
14. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 | zakwalifikowano |
15. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
17. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
18. | KUŚMIERCZYK Hanna | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 | zakwalifikowano |
19. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 | zakwalifikowano |
20. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 | zakwalifikowano |
21. | ZAWADZKA Julita | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.03.1997 | zakwalifikowano |
22. | KSIĄDZ Ewa | UKS DZIKA ŚWIERZNO | 02.05.1996 | zakwalifikowano |
23. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
23. | PALUSZKIEWICZ Hanna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.09.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
2. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
3. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
3. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
5. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
6. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
7. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
8. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
9. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
10. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
11. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
12. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
13. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
14. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
15. | ZAWADZKA Julita | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.03.1997 |
16. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
17. | LICHTOROWICZ Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23.07.1997 |
18. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
19. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
20. | KUŚMIERCZYK Hanna | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 |
21. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
22. | NITCZYŃSKA Izabela | UKS SZABLA ZĄBKI | 19.04.1997 |
23. | KSIĄDZ Ewa | UKS DZIKA ŚWIERZNO | 02.05.1996 |
24. | PALUSZKIEWICZ Hanna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.09.1996 |