Nazwa: VI Puchar Opola
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.10.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ROŻNIECKA Barbara | 5 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
2. | SIKORA Jakub | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.11.2000 |
3. | CZARDYBON Joanna | 30 | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 |
4. | ABRACHAMCZYK Sara | 0 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
5. | Liczberska Aneta | 36 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
6. | BIESIADA Izabella | 0 | PIAST GLIWICE | 08.09.1999 |
7. | PIECHOCKA Martyna | 47 | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 |
8. | Ralko Filip | 6 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
9. | Pernach Aleksandra | 22 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
10. | FUŁAT Agata | 39 | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 |
11. | MAJGIER Katarzyna | 0 | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
12. | GABRIEL Dagmara | 32 | RMKS RYBNIK | 26.05.1999 |
13. | BORYCKA Maciej | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 |
14. | Lubieniecki Wojciech | 34 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
15. | KAŹMIERCZAK Marcelina | 0 | WARTA ŚREM | 12.05.2001 |
16. | KYRCZ Julia | 0 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
17. | Rachwalik Michał | 2 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
18. | Uryga Patrycja | 34 | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
19. | Jasiński Mateusz | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 |
20. | MAŁYSZEK Bartosz | 0 | WARTA ŚREM | 14.11.2000 |
21. | BEDNARSKA Julia | 34 | PIAST GLIWICE | 22.12.1999 |
22. | Michalak Damian | 1 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
23. | PIOTROWSKI Karol | 39 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 |
24. | MARCINIAK Jarosław | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
25. | SKOWYRKO Maciej | 59 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.1999 |
26. | KĘPCZYŃSKA Kaja | 0 | UKS START OPOLE | 24.10.1999 |
27. | BIELECKA Katarzyna | 6 | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
28. | NYCZ Aleksandra | 14 | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
29. | MAZUREK Jakub | 47 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.09.1999 |
30. | TUREK Jan | 11 | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
31. | LUDWICKI Mateusz | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 30.03.1999 |
32. | WYSOCKI Michał | 20 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 16.09.1999 |
33. | KUBIK Mateusz | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.12.1999 |
34. | CEBO Kacper | 41 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
35. | SKUBAJA Dominik | 44 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 |
36. | MAKOWSKI Maksymilian | 46 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 |
37. | BRYCH Barbara | 16 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
38. | SĘCZEK Nina | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.05.2000 |
39. | Zbierada Bartłomiej | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
40. | BAR Michał | 12 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
1. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
3. | BIESIADA Izabella | PIAST GLIWICE | 08.09.1999 | zakwalifikowano |
4. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 | zakwalifikowano |
4. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
6. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
7. | SKUBAJA Dominik | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 | zakwalifikowano |
8. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 | zakwalifikowano |
9. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 | zakwalifikowano |
10. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
11. | FUŁAT Agata | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 | zakwalifikowano |
12. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
13. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
13. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
15. | PIOTROWSKI Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 | zakwalifikowano |
16. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 | zakwalifikowano |
17. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
17. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
19. | MAZUREK Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
20. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 | zakwalifikowano |
21. | CZARDYBON Joanna | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 | zakwalifikowano |
22. | LUDWICKI Mateusz | KS SZPADA WROCŁAW | 30.03.1999 | zakwalifikowano |
23. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
23. | MAŁYSZEK Bartosz | WARTA ŚREM | 14.11.2000 | zakwalifikowano |
25. | BEDNARSKA Julia | PIAST GLIWICE | 22.12.1999 | zakwalifikowano |
26. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
27. | WYSOCKI Michał | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 16.09.1999 | zakwalifikowano |
28. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
29. | Jasiński Mateusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 | zakwalifikowano |
30. | BORYCKA Maciej | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 | zakwalifikowano |
31. | SIKORA Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.11.2000 | zakwalifikowano |
32. | GABRIEL Dagmara | RMKS RYBNIK | 26.05.1999 | zakwalifikowano |
33. | MAKOWSKI Maksymilian | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 | zakwalifikowano |
34. | KĘPCZYŃSKA Kaja | UKS START OPOLE | 24.10.1999 | zakwalifikowano |
35. | SĘCZEK Nina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
36. | KAŹMIERCZAK Marcelina | WARTA ŚREM | 12.05.2001 | zakwalifikowano |
37. | SKOWYRKO Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.1999 | zakwalifikowano |
37. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 | zakwalifikowano |
39. | PIECHOCKA Martyna | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 | zakwalifikowano |
40. | KUBIK Mateusz | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.12.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
2. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
3. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
3. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
5. | SKUBAJA Dominik | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 02.05.1999 |
6. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
7. | FUŁAT Agata | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 |
8. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
9. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
10. | BIESIADA Izabella | PIAST GLIWICE | 08.09.1999 |
11. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
12. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
13. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
14. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
15. | WYSOCKI Michał | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 16.09.1999 |
16. | Jasiński Mateusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 |
17. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
18. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
19. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
20. | PIOTROWSKI Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 |
21. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
22. | MAZUREK Jakub | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.09.1999 |
23. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
24. | CZARDYBON Joanna | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 |
25. | LUDWICKI Mateusz | KS SZPADA WROCŁAW | 30.03.1999 |
26. | MAŁYSZEK Bartosz | WARTA ŚREM | 14.11.2000 |
27. | BEDNARSKA Julia | PIAST GLIWICE | 22.12.1999 |
28. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
29. | BORYCKA Maciej | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 |
30. | SIKORA Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.11.2000 |
31. | MAKOWSKI Maksymilian | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 |
32. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
33. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
34. | GABRIEL Dagmara | RMKS RYBNIK | 26.05.1999 |
35. | KĘPCZYŃSKA Kaja | UKS START OPOLE | 24.10.1999 |
36. | SĘCZEK Nina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.05.2000 |
37. | KAŹMIERCZAK Marcelina | WARTA ŚREM | 12.05.2001 |
38. | SKOWYRKO Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.1999 |
39. | PIECHOCKA Martyna | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 |
40. | KUBIK Mateusz | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.12.1999 |