Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michał PIOTROWSKI 58 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
2. Błażej SZYMAŃSKI 55 UKS START OPOLE 14.02.1997
3. Tomasz KOSMOL 17 PIAST GLIWICE 21.04.1997
4. Marcin BRZEZIAK 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.06.1998
5. Bartosz Staszulonek 16 PIAST GLIWICE 01.07.1997
6. Jerzy Nawrocki 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
7. Jakub SZOCIK 53 PIAST GLIWICE 02.01.1997
8. Daniel MARCOL 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
9. Mateusz OBAL 49 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.12.1997
10. Piotr LESIAK 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
11. Michał BIAŁY 19 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
12. Michał OPAŁKA 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
13. Bartłomiej CICHACZEWSKI 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
14. Kacper KORDAS 20 RMKS RYBNIK 16.03.1998
15. Szymon Fryc 47 AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
16. Wacław BARTOLEWSKI 62 PIAST GLIWICE 21.07.1998
17. Oskar SORYS 44 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
18. Wiktor MILLER 24 UKS START OPOLE 20.04.1997
19. Maciej BIELEC 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
20. Karol BLANIK 60 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1998
21. Tomasz ĆWIELĄG 12 MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
22. Andrzej TRUCHANOWSKI 94 PIAST GLIWICE 20.06.1998
23. Marcin NIKIEL 11 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
24. Paweł BOROŃ 5 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
25. Marcel MIKA 63 GKS ALLEZ GLIWICE 07.10.1997
26. Mikołaj DEMIDOW 26 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997
27. Krzysztof GERAS 0 KKS KRAKÓW 23.01.1998
28. Łukasz NYTKO 34 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.01.1997
29. Marcin SKORUPA 64 UKS START OPOLE 29.05.1997
30. Piotr KAPAŁA 6 PIAST GLIWICE 06.01.1997
31. Igor TYMUSZ 75 RMKS RYBNIK 20.07.1998
32. Michał NIKIEL 9 UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997
33. Marek RADECKI 43 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997
34. Paweł ŻELEŹNIK 66 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 30.09.1997
35. Marek DANISZEWSKI 7 PIAST GLIWICE 13.03.1997
36. Kasper Chyrek 41 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
37. Maciej Golec 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
38. Wojciech MYŚLIWIEC 36 AKS MIKOŁÓW 14.06.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
2. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
3. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
4. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
5. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
6. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
7. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
8. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
9. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997 zakwalifikowano
10. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997 zakwalifikowano
11. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997 zakwalifikowano
12. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997 zakwalifikowano
13. Marcel MIKA GKS ALLEZ GLIWICE 07.10.1997 zakwalifikowano
14. Karol BLANIK T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1998 zakwalifikowano
15. Wacław BARTOLEWSKI PIAST GLIWICE 21.07.1998 zakwalifikowano
16. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997 zakwalifikowano
17. Błażej SZYMAŃSKI UKS START OPOLE 14.02.1997 zakwalifikowano
18. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998 zakwalifikowano
19. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
20. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997 zakwalifikowano
21. Marek RADECKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997 zakwalifikowano
22. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
23. Kacper KORDAS RMKS RYBNIK 16.03.1998 zakwalifikowano
23. Mikołaj DEMIDOW PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997 zakwalifikowano
25. Jakub SZOCIK PIAST GLIWICE 02.01.1997 zakwalifikowano
26. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998 zakwalifikowano
27. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997 zakwalifikowano
28. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997 zakwalifikowano
29. Wojciech MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 14.06.1997 zakwalifikowano
30. Michał NIKIEL UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997 zakwalifikowano
31. Mateusz OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.12.1997 zakwalifikowano
32. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998 zakwalifikowano
33. Krzysztof GERAS KKS KRAKÓW 23.01.1998 zakwalifikowano
34. Marcin BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.06.1998 zakwalifikowano
35. Łukasz NYTKO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.01.1997 zakwalifikowano
36. Paweł ŻELEŹNIK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 30.09.1997 zakwalifikowano
37. Igor TYMUSZ RMKS RYBNIK 20.07.1998 zakwalifikowano
38. Andrzej TRUCHANOWSKI PIAST GLIWICE 20.06.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
2. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
3. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
3. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997
5. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
6. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
7. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
8. Karol BLANIK T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1998
9. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
10. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997
11. Szymon Fryc AZS AWF KRAKÓW 06.08.1998
12. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997
13. Mikołaj DEMIDOW PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 05.07.1997
13. Kacper KORDAS RMKS RYBNIK 16.03.1998
15. Łukasz NYTKO PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.01.1997
16. Andrzej TRUCHANOWSKI PIAST GLIWICE 20.06.1998
17. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
18. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
19. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997
20. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
21. Marcel MIKA GKS ALLEZ GLIWICE 07.10.1997
22. Wacław BARTOLEWSKI PIAST GLIWICE 21.07.1998
23. Błażej SZYMAŃSKI UKS START OPOLE 14.02.1997
24. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
25. Marek RADECKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997
26. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
27. Jakub SZOCIK PIAST GLIWICE 02.01.1997
28. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
29. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
30. Wojciech MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 14.06.1997
31. Mateusz OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.12.1997
32. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
33. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
34. Michał NIKIEL UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997
35. Krzysztof GERAS KKS KRAKÓW 23.01.1998
36. Marcin BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.06.1998
37. Paweł ŻELEŹNIK PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 30.09.1997
38. Igor TYMUSZ RMKS RYBNIK 20.07.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy