Turniej

Nazwa: V Turniej \"O Puchar Rajców Gdańskich\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.03.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. PISKORSKA Karolina 32 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
2. Toporska Joanna 108 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.03.1999
3. SZYMCZAK Anna 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
4. KOLAK Ewelina 33 IKS LESZNO 24.01.1998
5. BOBKOWSKA Kamila 107 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
6. SZOSTAKIEWICZ Alicja 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1998
7. STAWIARSKA Katarzyna 130 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.12.1999
8. JURGA Malwina 36 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
9. RENKE Maria 110 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
10. STRACHOWSKA Julia 2 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
11. MUKLEWICZ Natalia 126 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.01.1999
12. BOBER Zuzanna 114 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.07.1999
13. CZAKYROWA Aleksandra 65 BUDOWLANI TORUŃ 02.09.1998
14. Walczyk-Klimaszyk Julia 3 KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
15. Wojtaluk Julia 28 KU AZS-UAM POZNAŃ 15.09.1998
16. PIJACZYŃSKA Agnieszka 38 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
17. WRÓBEL Kinga 26 UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
18. Chrzanowska Julia 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997
19. SPIECZYŃSKA Aleksandra 58 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
20. Jeglińska Aleksandra 113 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
21. NIWIŃSKA Aleksandra 20 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
22. WĄSOWICZ Julia 5 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
23. KRÓL Weronika 122 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
24. BRZEZIŃSKA Natalia 57 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
25. TOMCZAK Renata 111 IKS LESZNO 29.05.1999
26. JERECZEK Anna 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
27. LEN Agnieszka 44 UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997
28. ŻELECHOWSKA Sara 16 KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
29. DYBA Jagoda 115 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
30. Kaczmarek Marta 120 IKS LESZNO 13.03.1999
31. LIDZBARSKA Julia 119 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.1999
32. SZEWCZYK Wiktoria 50 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
33. JANKOWSKA Marianna 15 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
34. KAPRAL Karolina 49 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
35. CZERWIŃSKA Marzena 118 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
36. STRACHOWSKA Małgorzata 12 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Chrzanowska Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997 zakwalifikowano
2. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997 zakwalifikowano
3. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997 zakwalifikowano
4. WĄSOWICZ Julia UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
5. STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
6. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
7. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
8. Toporska Joanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.03.1999 zakwalifikowano
9. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997 zakwalifikowano
10. KAPRAL Karolina MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
11. NIWIŃSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
12. RENKE Maria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
13. BOBER Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.07.1999 zakwalifikowano
14. Wojtaluk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 15.09.1998 zakwalifikowano
15. SZOSTAKIEWICZ Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1998 zakwalifikowano
16. WRÓBEL Kinga UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997 zakwalifikowano
17. STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
18. PISKORSKA Karolina UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
18. MUKLEWICZ Natalia FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.01.1999 zakwalifikowano
18. JURGA Malwina POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano
21. BOBKOWSKA Kamila UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano
22. JANKOWSKA Marianna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
23. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
24. CZERWIŃSKA Marzena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
25. LEN Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997 zakwalifikowano
26. Kaczmarek Marta IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
27. DYBA Jagoda POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
28. SZEWCZYK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998 zakwalifikowano
29. KRÓL Weronika POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
30. BRZEZIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998 zakwalifikowano
31. LIDZBARSKA Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.1999 zakwalifikowano
32. KOLAK Ewelina IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
33. PIJACZYŃSKA Agnieszka POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
34. SPIECZYŃSKA Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
35. STAWIARSKA Katarzyna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.12.1999 zakwalifikowano
36. CZAKYROWA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ 02.09.1998 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Chrzanowska Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997
2. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
3. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
3. STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
5. WĄSOWICZ Julia UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
6. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
7. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
8. KAPRAL Karolina MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
9. NIWIŃSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
10. BOBER Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.07.1999
11. Wojtaluk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 15.09.1998
12. STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
13. PISKORSKA Karolina UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
14. BOBKOWSKA Kamila UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
15. LEN Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 13.10.1997
16. Kaczmarek Marta IKS LESZNO 13.03.1999
17. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
18. Toporska Joanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.03.1999
19. RENKE Maria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.1999
20. SZOSTAKIEWICZ Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 19.04.1998
21. WRÓBEL Kinga UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
22. MUKLEWICZ Natalia FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.01.1999
22. JURGA Malwina POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
24. JANKOWSKA Marianna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
25. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999
26. CZERWIŃSKA Marzena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
27. DYBA Jagoda POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
28. SZEWCZYK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.12.1998
29. KRÓL Weronika POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
30. BRZEZIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
31. LIDZBARSKA Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.1999
32. KOLAK Ewelina IKS LESZNO 24.01.1998
33. PIJACZYŃSKA Agnieszka POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
34. SPIECZYŃSKA Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
35. STAWIARSKA Katarzyna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.12.1999
36. CZAKYROWA Aleksandra BUDOWLANI TORUŃ 02.09.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content