Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.03.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MICHALAK Julia | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 19.04.2001 |
2. | DĘBICKA Ewa | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
3. | RUDOL Małgorzata | 0 | PIAST GLIWICE | 04.09.2001 |
4. | SZULC Małgorzata | 0 | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
5. | JAROSZEK Aleksandra | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
6. | KUBIESZA Celina | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.02.2002 |
7. | PONDO Julia | 0 | PIAST GLIWICE | 21.12.2001 |
8. | MAKUCH Zuzanna | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.2002 |
9. | POPIŃSKA Agnieszka | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.10.2001 |
10. | ZABAWA Sandra | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.02.2001 |
11. | SZYMANEK Marta | 0 | KKS KRAKÓW | 19.06.2001 |
12. | STASZULONEK Karolina | 0 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 | zakwalifikowano |
2. | ZABAWA Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.02.2001 | zakwalifikowano |
3. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
4. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
5. | RUDOL Małgorzata | PIAST GLIWICE | 04.09.2001 | zakwalifikowano |
6. | POPIŃSKA Agnieszka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.10.2001 | zakwalifikowano |
7. | PONDO Julia | PIAST GLIWICE | 21.12.2001 | zakwalifikowano |
8. | MICHALAK Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 19.04.2001 | zakwalifikowano |
9. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 | zakwalifikowano |
10. | MAKUCH Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.2002 | zakwalifikowano |
11. | SZYMANEK Marta | KKS KRAKÓW | 19.06.2001 | zakwalifikowano |
12. | KUBIESZA Celina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.02.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
2. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
3. | RUDOL Małgorzata | PIAST GLIWICE | 04.09.2001 |
3. | ZABAWA Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.02.2001 |
5. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
6. | POPIŃSKA Agnieszka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.10.2001 |
7. | PONDO Julia | PIAST GLIWICE | 21.12.2001 |
8. | MICHALAK Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 19.04.2001 |
9. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
10. | MAKUCH Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.2002 |
11. | SZYMANEK Marta | KKS KRAKÓW | 19.06.2001 |
12. | KUBIESZA Celina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.02.2002 |