Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GŁOWACKA Julita | 21 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
2. | ŻAK Aleksandra | 80 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
3. | TRZEBIŃSKA Ewa | 4 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
4. | ROSTKOWSKA Anna | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
5. | KOPS Marta | 65 | PIAST GLIWICE | 18.07.1989 |
6. | Mielańczyk Martyna | 22 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
7. | Knapik-Miazga Renata | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
8. | DĄBROWA Katarzyna | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
9. | CICHOWSKA Aleksandra | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 |
10. | RUSZKOWSKA Magdalena | 65 | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 |
11. | KILARSKA Magdalena | 52 | KKS KRAKÓW | 22.06.1989 |
12. | KRÓLAK Natalia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
13. | MOSLER Dominika | 10 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
14. | MARSZOŁEK Angelika | 30 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
15. | Synoradzka Martyna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
16. | POLIS Anna | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
2. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
3. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
4. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
5. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
6. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 | zakwalifikowano |
6. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 | zakwalifikowano |
8. | RUSZKOWSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 | zakwalifikowano |
9. | KOPS Marta | PIAST GLIWICE | 18.07.1989 | zakwalifikowano |
10. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
11. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
12. | KILARSKA Magdalena | KKS KRAKÓW | 22.06.1989 | zakwalifikowano |
13. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 | zakwalifikowano |
14. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
15. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
16. | CICHOWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
2. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
3. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
3. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
5. | RUSZKOWSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 |
6. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
7. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
8. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
9. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
10. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
10. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
12. | KOPS Marta | PIAST GLIWICE | 18.07.1989 |
13. | KILARSKA Magdalena | KKS KRAKÓW | 22.06.1989 |
14. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
15. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
16. | CICHOWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 |