Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.04.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ROKOSZ Łukasz | 33 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
2. | MOTYL Adam | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.03.1990 |
3. | PRZYSZLAK Krzysztof | 0 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
4. | KRUCZEK Piotr | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
5. | SOBCZAK Sławomir | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 |
6. | BLANIK Paweł | 30 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
7. | MITURSKI Maciej | 64 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
8. | MACIEJCZYK Piotr | 19 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
9. | MILONE Roberto | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1988 |
10. | Baś Marcel | 6 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
11. | ADAMCZYK Wacław | 0 | AZS AWF KATOWICE | 07.07.1989 |
12. | CAPAJA Mateusz | 35 | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
13. | SZCZECIŃSKI Piotr | 61 | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
14. | Broniszewski Filip | 18 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
15. | ŻYGOWSKI Robert | 43 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
16. | BANDURSKI Przemysław | 38 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
17. | KRAWCZYK Paweł | 12 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
18. | GRABOWSKI Sebastian | 0 | UKS START OPOLE | 09.08.1988 |
19. | MENCEL Grzegorz | 0 | RMKS RYBNIK | 15.08.1988 |
20. | KUSCH Andrzej | 17 | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
21. | NOWAK Michał | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
22. | MERKEL Damian | 40 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
23. | KOLER Jarosław | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 |
24. | Nycz Mateusz | 18 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
2. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
3. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 | zakwalifikowano |
4. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
5. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
6. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
7. | GRABOWSKI Sebastian | UKS START OPOLE | 09.08.1988 | zakwalifikowano |
8. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
9. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
10. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
11. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
12. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 | zakwalifikowano |
13. | SOBCZAK Sławomir | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 | zakwalifikowano |
14. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
15. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
16. | ADAMCZYK Wacław | AZS AWF KATOWICE | 07.07.1989 | zakwalifikowano |
17. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
18. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
19. | MILONE Roberto | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1988 | zakwalifikowano |
20. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 | zakwalifikowano |
21. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 | zakwalifikowano |
22. | MOTYL Adam | MUSZKIETER GLIWICE | 13.03.1990 | zakwalifikowano |
23. | KOLER Jarosław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 | zakwalifikowano |
24. | MENCEL Grzegorz | RMKS RYBNIK | 15.08.1988 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
2. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
3. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
3. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
5. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
6. | KUSCH Andrzej | KKS KRAKÓW | 15.06.1990 |
7. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
8. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
9. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
10. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
11. | GRABOWSKI Sebastian | UKS START OPOLE | 09.08.1988 |
12. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
13. | SOBCZAK Sławomir | MKS KUSY SZCZECIN | 29.05.1989 |
14. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
15. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
16. | MITURSKI Maciej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.02.1988 |
17. | BLANIK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 08.05.1990 |
18. | ADAMCZYK Wacław | AZS AWF KATOWICE | 07.07.1989 |
19. | SZCZECIŃSKI Piotr | PIAST GLIWICE | 14.02.1990 |
20. | MILONE Roberto | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1988 |
21. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
22. | MOTYL Adam | MUSZKIETER GLIWICE | 13.03.1990 |
23. | KOLER Jarosław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.1989 |
24. | MENCEL Grzegorz | RMKS RYBNIK | 15.08.1988 |