Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj Sowa 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
2. Sławomir Kasprzyk 36 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
3. Michał CHTIOUI 215 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
4. Jan GRZEGORZEWSKI 214 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
5. Mikołaj KOTOWSKI 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.10.1998
6. Aleksander SZAMAŁEK 37 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999
7. Daniel OLSZOWSKI 4 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
8. Robert KAMIŃSKI 66 AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
9. Ireneusz Gościński 34 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
10. Bartosz MAŁYSZEK 282 WARTA ŚREM 14.11.2000
11. Mateusz DOŁŻYCKI 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
12. Tomasz STRÓŻYŃSKI 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
13. Aleksander PERA 31 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
14. Filip BORATYN 201 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
15. Witold FRĄCEK 209 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
16. Grzegorz WOJNAROWICZ 44 WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
17. Filip KUBIAK 7 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
18. Jakub KOSIŃSKI 0 BUDOWLANI TORUŃ 06.11.1998
19. Adrian Wojtkowiak 67 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
20. Miłosz PIOTROWSKI 234 BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
21. Kacper BEM 41 AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998
22. Igor TYDA 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998
23. Michał KOŚLICKI 9 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
24. Kacper Szczypiński 212 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
25. Sebastian SUCHOWIAK 55 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.1998
26. Maciej Bem 220 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
27. Jan Samulski 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
28. Kacper WOJTECKI 58 BUDOWLANI TORUŃ 22.12.1998
29. Szymon CZARTORYJSKI 10 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
30. Szymon SKRZYPCZAK 47 POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
31. Wojciech GORALEWSKI 24 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
32. Kamil LOBA 225 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
33. Maksymilian PERA 48 AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
34. Konrad KOSYCARZ 57 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
35. Michał OBRĘBSKI 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998
36. Patryk MALCZYK 0 AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
37. Bartłomiej DAMS 23 WROCŁAWIANIE. 15.09.1998
38. Kacper RUTKOWSKI 56 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
39. Robert BRONISŁAWSKI 223 BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
40. Rafał WOJNOWSKI 17 BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
2. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998 zakwalifikowano
3. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
4. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
5. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
6. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
7. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
8. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
9. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
10. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
10. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
12. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998 zakwalifikowano
13. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999 zakwalifikowano
14. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999 zakwalifikowano
15. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
16. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
17. Bartłomiej DAMS WROCŁAWIANIE. 15.09.1998 zakwalifikowano
18. Robert KAMIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998 zakwalifikowano
19. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
20. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
21. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
22. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
23. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999 zakwalifikowano
24. Michał OBRĘBSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998 zakwalifikowano
25. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
26. Maksymilian PERA AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998 zakwalifikowano
27. Kacper BEM AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998 zakwalifikowano
28. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
29. Patryk MALCZYK AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999 zakwalifikowano
30. Robert BRONISŁAWSKI BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000 zakwalifikowano
31. Kacper WOJTECKI BUDOWLANI TORUŃ 22.12.1998 zakwalifikowano
32. Bartosz MAŁYSZEK WARTA ŚREM 14.11.2000 zakwalifikowano
33. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
34. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
35. Igor TYDA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998 zakwalifikowano
36. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001 zakwalifikowano
37. Sebastian SUCHOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.1998 zakwalifikowano
38. Jakub KOSIŃSKI BUDOWLANI TORUŃ 06.11.1998 zakwalifikowano
39. Aleksander SZAMAŁEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999 zakwalifikowano
40. Mikołaj KOTOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.10.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
2. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
3. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
3. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
5. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
6. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
7. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
8. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
9. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
10. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
10. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
12. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
13. Bartłomiej DAMS WROCŁAWIANIE. 15.09.1998
14. Robert KAMIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
15. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
16. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
17. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
18. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
19. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
20. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
21. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
22. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
23. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
24. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
25. Michał OBRĘBSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998
26. Maksymilian PERA AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
27. Kacper BEM AZS AWF POZNAŃ 08.08.1998
28. Patryk MALCZYK AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
29. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
30. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
31. Igor TYDA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998
32. Sebastian SUCHOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.1998
33. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
34. Robert BRONISŁAWSKI BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
35. Kacper WOJTECKI BUDOWLANI TORUŃ 22.12.1998
36. Bartosz MAŁYSZEK WARTA ŚREM 14.11.2000
37. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
38. Jakub KOSIŃSKI BUDOWLANI TORUŃ 06.11.1998
39. Aleksander SZAMAŁEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999
40. Mikołaj KOTOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.10.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy