Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia Nowinowska 10 KKSZ KONIN 21.11.1999
2. Pamela KOPROWSKA 0 KKSZ KONIN 23.03.1999
3. Zuzanna Cieślar 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
4. Lidia DOMAŃSKA 0 DRAGON ŁÓDŹ 26.06.1999
5. Agata PIOTROWSKA 0 UKS POWA 22.10.2000
6. Eliza RUTECKA 0 KKSZ KONIN 13.04.1999
7. Michalina Fic 17 KKSZ KONIN 08.02.1999
8. Natalia SZYMCZAK 0 UKS POWA 07.11.2000
9. Marta GORGOLEWSKA 0 KKSZ KONIN 15.10.2000
10. Kinga MALEC 45 DRAGON ŁÓDŹ 05.12.1999
11. Daria TESKOWSKA 35 KKSZ KONIN 17.10.1999
12. Julianna KĘSY 0 KKSZ KONIN 17.12.1999
13. Agata Marciniak 30 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
14. Weronika JANICKA 22 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
15. Paulina ROMAŃSKA 0 KS TEAM STARE MIASTO 15.08.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999 zakwalifikowano
2. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 zakwalifikowano
3. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999 zakwalifikowano
4. Kinga MALEC DRAGON ŁÓDŹ 05.12.1999 zakwalifikowano
5. Lidia DOMAŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 26.06.1999 zakwalifikowano
6. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
7. Pamela KOPROWSKA KKSZ KONIN 23.03.1999 zakwalifikowano
8. Eliza RUTECKA KKSZ KONIN 13.04.1999 zakwalifikowano
9. Julianna KĘSY KKSZ KONIN 17.12.1999 zakwalifikowano
10. Daria TESKOWSKA KKSZ KONIN 17.10.1999 zakwalifikowano
11. Marta GORGOLEWSKA KKSZ KONIN 15.10.2000 zakwalifikowano
12. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
13. Paulina ROMAŃSKA KS TEAM STARE MIASTO 15.08.1999 zakwalifikowano
14. Agata PIOTROWSKA UKS POWA 22.10.2000 zakwalifikowano
15. Natalia SZYMCZAK UKS POWA 07.11.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Natalia Nowinowska KKSZ KONIN 21.11.1999
2. Michalina Fic KKSZ KONIN 08.02.1999
3. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
3. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
5. Lidia DOMAŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 26.06.1999
6. Pamela KOPROWSKA KKSZ KONIN 23.03.1999
7. Daria TESKOWSKA KKSZ KONIN 17.10.1999
8. Paulina ROMAŃSKA KS TEAM STARE MIASTO 15.08.1999
9. Eliza RUTECKA KKSZ KONIN 13.04.1999
10. Julianna KĘSY KKSZ KONIN 17.12.1999
11. Marta GORGOLEWSKA KKSZ KONIN 15.10.2000
12. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
13. Kinga MALEC DRAGON ŁÓDŹ 05.12.1999
14. Agata PIOTROWSKA UKS POWA 22.10.2000
15. Natalia SZYMCZAK UKS POWA 07.11.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy