Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub KOWALSKI 0 KKSZ KONIN 25.04.2000
2. Hubert Glasner 0 KKSZ KONIN 18.07.2000
3. Karol Lademann 1 AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
4. Szymon JAMRÓZ 0 KKSZ KONIN 23.10.2000
5. Jakub TADEUSZ 25 KKSZ KONIN 15.07.1999
6. Hubert STĘPIEŃ 21 KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999
7. Michał RYCZKOWSKI 0 DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
8. Bartosz Mikołajczyk 46 KKSZ KONIN 18.01.1999
9. Michał BANASIAK 0 KKSZ KONIN 20.07.1999
10. Michał ZANDECKI 18 KKSZ KONIN 23.02.1999
11. Krystian Borkiewicz 0 KKSZ KONIN 01.07.1999
12. Mateusz PRUSKI 0 KS TEAM STARE MIASTO 11.07.2000
13. Antek RZEPKA 32 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
14. Łukasz KUPCZYŃSKI 6 O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
15. Maurycy Dziublewski 37 KKSZ KONIN 22.07.1999
16. Krystian WYSOCKI 12 KKSZ KONIN 09.04.1999
17. Jarek SZYGENDA 0 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2001
18. Jędrzej Troć 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
19. Łukasz POWĘSKA 0 KS TEAM STARE MIASTO 29.08.2000
20. Cezary Białecki 10 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999 zakwalifikowano
2. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999 zakwalifikowano
3. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999 zakwalifikowano
4. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
5. Hubert STĘPIEŃ KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999 zakwalifikowano
6. Michał ZANDECKI KKSZ KONIN 23.02.1999 zakwalifikowano
6. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999 zakwalifikowano
8. Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999 zakwalifikowano
9. Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999 zakwalifikowano
10. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000 zakwalifikowano
11. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 zakwalifikowano
12. Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999 zakwalifikowano
13. Jakub TADEUSZ KKSZ KONIN 15.07.1999 zakwalifikowano
14. Szymon JAMRÓZ KKSZ KONIN 23.10.2000 zakwalifikowano
15. Michał BANASIAK KKSZ KONIN 20.07.1999 zakwalifikowano
16. Jakub KOWALSKI KKSZ KONIN 25.04.2000 zakwalifikowano
17. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000 zakwalifikowano
18. Łukasz POWĘSKA KS TEAM STARE MIASTO 29.08.2000 zakwalifikowano
19. Jarek SZYGENDA AZS AWF POZNAŃ 29.07.2001 zakwalifikowano
20. Mateusz PRUSKI KS TEAM STARE MIASTO 11.07.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
2. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
3. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
3. Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999
5. Michał ZANDECKI KKSZ KONIN 23.02.1999
6. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
7. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
8. Jakub TADEUSZ KKSZ KONIN 15.07.1999
9. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999
10. Hubert STĘPIEŃ KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999
11. Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999
12. Krystian Borkiewicz KKSZ KONIN 01.07.1999
13. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
14. Szymon JAMRÓZ KKSZ KONIN 23.10.2000
15. Michał BANASIAK KKSZ KONIN 20.07.1999
16. Jakub KOWALSKI KKSZ KONIN 25.04.2000
17. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000
18. Łukasz POWĘSKA KS TEAM STARE MIASTO 29.08.2000
19. Jarek SZYGENDA AZS AWF POZNAŃ 29.07.2001
20. Mateusz PRUSKI KS TEAM STARE MIASTO 11.07.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy