Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maria Vetulani 18 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
2. Magdalena STRACHOWSKA 46 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
3. Joanna SZYMAŃSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
4. Aleksandra FRĄCKOWIAK 120 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
5. Natalia SIWEK 46 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
6. Sara ŻELECHOWSKA 132 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
7. Matylda CURYŁO 148 WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
8. Adrianna FRĄCKOWIAK 102 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
9. Magdalena DRAPELLA 24 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
10. Katarzyna LACHMAN 42 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
11. Anna BUSZKA 166 IKS LESZNO 17.01.1997
12. Karolina SIWEK 141 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
13. Klaudia ADAMSKA 32 AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
14. Julia Walczyk 131 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
15. Monika KRECZETOWSKA 174 POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
16. Beata ŻUROWSKA 108 WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
17. Michalina MATUSZEWSKA 26 IKS LESZNO 07.12.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
2. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996 zakwalifikowano
2. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
4. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
5. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996 zakwalifikowano
6. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
7. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997 zakwalifikowano
8. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996 zakwalifikowano
9. Natalia SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996 zakwalifikowano
10. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997 zakwalifikowano
11. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
12. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
13. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996 zakwalifikowano
14. Joanna SZYMAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996 zakwalifikowano
15. Karolina SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997 zakwalifikowano
16. Monika KRECZETOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997 zakwalifikowano
17. Anna BUSZKA IKS LESZNO 17.01.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
2. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
3. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
3. Magdalena DRAPELLA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.10.1996
5. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
6. Maria Vetulani KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1996
7. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996
8. Joanna SZYMAŃSKA AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
9. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
10. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
11. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
12. Natalia SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
13. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
14. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
15. Karolina SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
16. Monika KRECZETOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
17. Anna BUSZKA IKS LESZNO 17.01.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy