Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj WIETRZYKOWSKI 176 POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
2. Radosław RYBIŃSKI 228 IKS LESZNO 14.05.1997
3. Mateusz SAWCZYN 39 WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
4. Mikołaj RYGUS 22 POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
5. Michał ZAMIAR 189 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
6. Oskar ORSZYŃSKI 170 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
7. Mateusz DOROCHOWICZ 181 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
8. Piotr NIEDZIELSKI 184 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
9. Bartosz MAŁECKI 38 AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
10. Maxime TARASIEWICZ 115 WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
11. Maciej MIĘTKI 31 WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
12. Bartosz ŻURAWSKI 165 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
13. Aleksander KEGEL 187 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
14. Mateusz GLUMA 52 IKS LESZNO 14.08.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996 zakwalifikowano
2. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997 zakwalifikowano
3. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997 zakwalifikowano
4. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996 zakwalifikowano
5. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
6. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996 zakwalifikowano
7. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997 zakwalifikowano
8. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
9. Mateusz GLUMA IKS LESZNO 14.08.1996 zakwalifikowano
10. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
11. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996 zakwalifikowano
12. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
13. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997 zakwalifikowano
14. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
2. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
3. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
3. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
5. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
6. Mateusz GLUMA IKS LESZNO 14.08.1996
7. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
8. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
9. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
10. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
11. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
12. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
13. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997
14. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy