Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Magdalena KUBACIK 47 KKSZ KONIN 09.07.1997
2. Monika WYSOCKA 24 UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
3. Maria MIANOWSKA 32 DRAGON ŁÓDŹ 24.07.1997
4. Sandra RADZIMSKA 43 KKSZ KONIN 12.02.1997
5. Paulina WIDERA 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
6. Eliza KRZYŻOSTANIAK 0 UKS POWA 31.07.1998
7. Natalia MIKOŁAJCZAK 141 AZS AWF POZNAŃ 13.06.1998
8. Daria GICZAN 22 UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997
9. Weronika ORCZYK 143 KKSZ KONIN 10.07.1998
10. Nadia KRÓLIKOWSKA 7 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
11. Agnieszka SOKOŁOWSKA 103 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
12. Oliwia DRZEWIECKA 42 KKSZ KONIN 03.11.1997
13. Agnieszka STRYSZOWSKA 35 AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
14. Aleksandra DURNAŚ 124 DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998
15. Klaudia STASZAK 45 KKSZ KONIN 26.08.1997
16. Katarzyna KACZMAREK 23 KKSZ KONIN 08.07.1997
17. Monika MICHALSKA 37 AZS AWF POZNAŃ 13.06.1997
18. Martyna TOBIASZEWSKA 8 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
19. Natalia GÓROWSKA 115 DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
20. Natalia DOMŻAŁOWSKA 0 KKSZ KONIN 29.07.1998
21. Katarzyna LENGOWSKA 15 KKSZ KONIN 04.02.1997
22. Oktawia GRUDZIEŃ 44 KKSZ KONIN 17.09.1997
23. Antonina REMLEIN 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 15.06.1997
24. Weronika MICHALAK 19 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
25. Weronika WŁODARSKA 46 DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997
26. Marta MAZUREK 101 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997 zakwalifikowano
2. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997 zakwalifikowano
3. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997 zakwalifikowano
4. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997 zakwalifikowano
5. Daria GICZAN UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997 zakwalifikowano
6. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998 zakwalifikowano
7. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997 zakwalifikowano
8. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997 zakwalifikowano
9. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997 zakwalifikowano
10. Monika MICHALSKA AZS AWF POZNAŃ 13.06.1997 zakwalifikowano
11. Katarzyna KACZMAREK KKSZ KONIN 08.07.1997 zakwalifikowano
12. Maria MIANOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 24.07.1997 zakwalifikowano
13. Magdalena KUBACIK KKSZ KONIN 09.07.1997 zakwalifikowano
14. Sandra RADZIMSKA KKSZ KONIN 12.02.1997 zakwalifikowano
15. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998 zakwalifikowano
16. Klaudia STASZAK KKSZ KONIN 26.08.1997 zakwalifikowano
17. Oktawia GRUDZIEŃ KKSZ KONIN 17.09.1997 zakwalifikowano
18. Aleksandra DURNAŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998 zakwalifikowano
19. Natalia MIKOŁAJCZAK AZS AWF POZNAŃ 13.06.1998 zakwalifikowano
20. Weronika WŁODARSKA DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997 zakwalifikowano
21. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998 zakwalifikowano
22. Natalia DOMŻAŁOWSKA KKSZ KONIN 29.07.1998 zakwalifikowano
23. Weronika ORCZYK KKSZ KONIN 10.07.1998 zakwalifikowano
24. Oliwia DRZEWIECKA KKSZ KONIN 03.11.1997 zakwalifikowano
25. Antonina REMLEIN O.Ś. AZS POZNAŃ 15.06.1997 zakwalifikowano
26. Eliza KRZYŻOSTANIAK UKS POWA 31.07.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
2. Marta MAZUREK UKS 13 BIAŁYSTOK 20.07.1998
3. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
3. Daria GICZAN UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997
5. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
6. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
7. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
8. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997
9. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
10. Monika MICHALSKA AZS AWF POZNAŃ 13.06.1997
11. Katarzyna KACZMAREK KKSZ KONIN 08.07.1997
12. Natalia GÓROWSKA DRAGON ŁÓDŹ 18.03.1998
13. Sandra RADZIMSKA KKSZ KONIN 12.02.1997
14. Agnieszka SOKOŁOWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1998
15. Oktawia GRUDZIEŃ KKSZ KONIN 17.09.1997
16. Weronika WŁODARSKA DRAGON ŁÓDŹ 06.05.1997
17. Maria MIANOWSKA DRAGON ŁÓDŹ 24.07.1997
18. Magdalena KUBACIK KKSZ KONIN 09.07.1997
19. Klaudia STASZAK KKSZ KONIN 26.08.1997
20. Aleksandra DURNAŚ DRAGON ŁÓDŹ 24.02.1998
21. Natalia MIKOŁAJCZAK AZS AWF POZNAŃ 13.06.1998
22. Natalia DOMŻAŁOWSKA KKSZ KONIN 29.07.1998
23. Weronika ORCZYK KKSZ KONIN 10.07.1998
24. Oliwia DRZEWIECKA KKSZ KONIN 03.11.1997
25. Antonina REMLEIN O.Ś. AZS POZNAŃ 15.06.1997
26. Eliza KRZYŻOSTANIAK UKS POWA 31.07.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy