Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub CIENKUSZEWSKI 0 KKSZ KONIN 30.10.1998
2. Mateusz GODLEWSKI 62 KKSZ KONIN 18.04.1997
3. Adrian DZWONIARSKI 25 KKSZ KONIN 28.10.1997
4. Bogdan KUBŚ 0 KKSZ KONIN 20.08.1997
5. Michał KISIEL 5 MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
6. Jakub DAMS 26 KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
7. Piotr SOBCZYK 51 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997
8. Konrad MAJCHROWSKI 0 KKSZ KONIN 23.08.1998
9. Patryk JASKULSKI 24 KKSZ KONIN 06.09.1997
10. Stefan ŁYSIAK 54 KKSZ KONIN 23.08.1997
11. Patryk ZAREMBA 32 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997
12. Jakub WESOŁY 120 DRAGON ŁÓDŹ 17.05.1998
13. Mateusz Knez 10 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
14. Piotr KURZYNA 104 UKS 13 BIAŁYSTOK 20.08.1998
15. Mateusz PYCHYŃSKI 23 KKSZ KONIN 08.10.1997
16. Dawid OGŁY 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 27.09.1997
17. Patryk KWIATKOWSKI 35 KKSZ KONIN 02.10.1997
18. Michał ROGUZ 45 DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997
19. Sebastian JACEK 0 UKS POWA 05.12.1997
20. Bartosz GRZEŚKOWIAK 14 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
21. Mateusz ZAKRZEWSKI 108 UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
22. Damian ŻARCZYŃSKI 117 KKSZ KONIN 27.03.1998
23. Bartosz STREJZA 33 KKSZ KONIN 24.06.1997
24. Mateusz WERNER 40 AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
25. Paweł RYCZKOWSKI 116 DRAGON ŁÓDŹ 14.02.1998
26. Mateusz ŁUBA 20 UKS 13 BIAŁYSTOK 02.01.1997
27. Jakub KUPCZYŃSKI 17 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997 zakwalifikowano
1. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
3. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997 zakwalifikowano
4. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997 zakwalifikowano
5. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
6. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997 zakwalifikowano
7. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997 zakwalifikowano
8. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997 zakwalifikowano
9. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997 zakwalifikowano
10. Mateusz ŁUBA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.01.1997 zakwalifikowano
11. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997 zakwalifikowano
12. Sebastian JACEK UKS POWA 05.12.1997 zakwalifikowano
13. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998 zakwalifikowano
14. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997 zakwalifikowano
15. Paweł RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 14.02.1998 zakwalifikowano
16. Stefan ŁYSIAK KKSZ KONIN 23.08.1997 zakwalifikowano
17. Piotr KURZYNA UKS 13 BIAŁYSTOK 20.08.1998 zakwalifikowano
18. Dawid OGŁY KU AZS-UAM POZNAŃ. 27.09.1997 zakwalifikowano
19. Patryk KWIATKOWSKI KKSZ KONIN 02.10.1997 zakwalifikowano
20. Konrad MAJCHROWSKI KKSZ KONIN 23.08.1998 zakwalifikowano
21. Bogdan KUBŚ KKSZ KONIN 20.08.1997 zakwalifikowano
22. Damian ŻARCZYŃSKI KKSZ KONIN 27.03.1998 zakwalifikowano
23. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997 zakwalifikowano
24. Jakub WESOŁY DRAGON ŁÓDŹ 17.05.1998 zakwalifikowano
25. Piotr SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997 zakwalifikowano
26. Michał ROGUZ DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997 zakwalifikowano
27. Jakub CIENKUSZEWSKI KKSZ KONIN 30.10.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
2. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
3. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997
3. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
5. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997
5. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
7. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
8. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997
9. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997
10. Mateusz ŁUBA UKS 13 BIAŁYSTOK 02.01.1997
11. Mateusz ZAKRZEWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 29.07.1998
12. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997
13. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997
14. Sebastian JACEK UKS POWA 05.12.1997
15. Piotr KURZYNA UKS 13 BIAŁYSTOK 20.08.1998
16. Dawid OGŁY KU AZS-UAM POZNAŃ. 27.09.1997
17. Paweł RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 14.02.1998
18. Stefan ŁYSIAK KKSZ KONIN 23.08.1997
19. Patryk KWIATKOWSKI KKSZ KONIN 02.10.1997
20. Konrad MAJCHROWSKI KKSZ KONIN 23.08.1998
21. Bogdan KUBŚ KKSZ KONIN 20.08.1997
22. Damian ŻARCZYŃSKI KKSZ KONIN 27.03.1998
23. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
24. Jakub WESOŁY DRAGON ŁÓDŹ 17.05.1998
25. Piotr SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997
26. Michał ROGUZ DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997
27. Jakub CIENKUSZEWSKI KKSZ KONIN 30.10.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy