Turniej

Nazwa: VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.05.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GOŹDZIELEWSKI Kacper 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
2. Skrzypa Michał 76 WROCŁAWIANIE 27.04.2000
3. KARPOWICZ Krzysztof 23 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
4. Zakrzewski Jan 2 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
5. LOBA Kamil 21 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
6. BRONISŁAWSKI Robert 22 BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
7. KRYSZTOFIK Tomasz 24 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001
8. CUDNY Jan 65 AZS AWF WARSZAWA 08.05.2000
9. Jurkiewicz Jan 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
10. GRYC Jarosław 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.05.2000
11. BOCZKOWSKA Beata 0 PKSZERM WARSZAWA 11.06.1988
12. Bem Maciej 20 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
13. Iżycki Filip 67 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
14. GRZEGORCZYK Jakub 25 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
15. LANGE Dawid 4 BUDOWLANI TORUŃ 19.01.2000
16. SOCHACZEWSKI Victor 58 MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
17. GOC Bartosz 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
18. Bołąkowski Mateusz 19 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
19. Szczypiński Kacper 5 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
20. KLIMEK Mateusz 57 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
21. CZAJA Franciszek 71 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
22. OLEKSY Michał 17 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
23. KOZIELEWSKI Kosma 6 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
24. DRUSZKOWSKI Marcel 28 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
25. KOSIŃSKI Bartłomiej 30 BUDOWLANI TORUŃ 08.12.2000
26. SZCZUROWSKI Jakub 0 AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
27. Martyniak Patryk 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
28. STYBOR Jakub 53 UKS ATENA GDAŃSK 19.08.2000
29. GAWDZIŃSKI Kacper 8 UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
30. MROZEK Mikołaj 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
31. WOJTOWICZ Adam 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2000
32. Seyfried Kacper 49 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
33. CIERLUK Jakub 9 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
34. KAMIŃSKI Oliver 16 WROCŁAWIANIE 11.12.2001
35. Dołżycki Jakub 31 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
36. KRISJANIS Georg 0
37. RADJKOVS Kristaps 0
38. Szymański Hubert 15 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
39. PIOTROWSKI Miłosz 32 BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
40. FRĄCEK Witold 10 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000
41. JASIŃSKI Michał 0 UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2001
42. MAZUREK Krystyn 34 UKS RONDO SZCZECIN 05.06.2000
43. CHTIOUI Michał 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
44. LEITIS Rairo 0
45. Januszewski Kuba 11 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
46. SKRABURSKI Filip 37 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
47. GRYGOWSKI Filip 36 UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
48. GRZEGORZEWSKI Jan 12 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
49. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 13 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
50. SOŁODUCHA Kacper 38 WROCŁAWIANIE 03.12.2000

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
2. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
3. SZCZUROWSKI Jakub AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000 zakwalifikowano
4. FIJAŁKOWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
5. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
6. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
7. GRZEGORCZYK Jakub UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000 zakwalifikowano
8. BRONISŁAWSKI Robert BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000 zakwalifikowano
9. CUDNY Jan AZS AWF WARSZAWA 08.05.2000 zakwalifikowano
10. GOŹDZIELEWSKI Kacper UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000 zakwalifikowano
11. GRZEGORZEWSKI Jan ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
12. Januszewski Kuba MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
13. CIERLUK Jakub AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
14. FRĄCEK Witold WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000 zakwalifikowano
15. Szymański Hubert MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
16. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000 zakwalifikowano
17. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
18. MROZEK Mikołaj UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
19. KOZIELEWSKI Kosma UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano
20. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
21. KARPOWICZ Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000 zakwalifikowano
22. OLEKSY Michał MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
23. STYBOR Jakub UKS ATENA GDAŃSK 19.08.2000 zakwalifikowano
24. Bołąkowski Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
25. GAWDZIŃSKI Kacper UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000 zakwalifikowano
26. CZAJA Franciszek AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
27. KRISJANIS Georg zakwalifikowano
28. RADJKOVS Kristaps zakwalifikowano
28. SKRABURSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
30. PIOTROWSKI Miłosz BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001 zakwalifikowano
31. MAZUREK Krystyn UKS RONDO SZCZECIN 05.06.2000 zakwalifikowano
32. KLIMEK Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
33. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
34. LOBA Kamil BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
35. KRYSZTOFIK Tomasz UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001 zakwalifikowano
36. Iżycki Filip AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
37. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
38. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
39. LEITIS Rairo zakwalifikowano
40. GRYGOWSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000 zakwalifikowano
41. KAMIŃSKI Oliver WROCŁAWIANIE 11.12.2001 zakwalifikowano
42. BOCZKOWSKA Beata PKSZERM WARSZAWA 11.06.1988 zakwalifikowano
43. LANGE Dawid BUDOWLANI TORUŃ 19.01.2000 zakwalifikowano
44. KOSIŃSKI Bartłomiej BUDOWLANI TORUŃ 08.12.2000 zakwalifikowano
45. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000 zakwalifikowano
46. GRYC Jarosław D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.05.2000 zakwalifikowano
47. SOCHACZEWSKI Victor MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000 zakwalifikowano
48. WOJTOWICZ Adam D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2000 zakwalifikowano
49. SOŁODUCHA Kacper WROCŁAWIANIE 03.12.2000 zakwalifikowano
50. JASIŃSKI Michał UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2001 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
2. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
3. GRZEGORCZYK Jakub UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
3. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
5. CIERLUK Jakub AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
6. FRĄCEK Witold WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000
7. GAWDZIŃSKI Kacper UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
8. LOBA Kamil BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
9. SZCZUROWSKI Jakub AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
10. FIJAŁKOWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
11. GRZEGORZEWSKI Jan ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
12. Januszewski Kuba MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
13. Szymański Hubert MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
14. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
15. STYBOR Jakub UKS ATENA GDAŃSK 19.08.2000
16. Bołąkowski Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
17. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
18. BRONISŁAWSKI Robert BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
19. CUDNY Jan AZS AWF WARSZAWA 08.05.2000
20. GOŹDZIELEWSKI Kacper UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
21. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
22. MROZEK Mikołaj UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
23. KOZIELEWSKI Kosma UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
24. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
25. KARPOWICZ Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
26. CZAJA Franciszek AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
27. SKRABURSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
27. RADJKOVS Kristaps
29. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
30. KRYSZTOFIK Tomasz UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001
31. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
32. LANGE Dawid BUDOWLANI TORUŃ 19.01.2000
33. OLEKSY Michał MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
34. KRISJANIS Georg
35. PIOTROWSKI Miłosz BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
36. MAZUREK Krystyn UKS RONDO SZCZECIN 05.06.2000
37. KLIMEK Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
38. Iżycki Filip AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
39. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
40. LEITIS Rairo
41. GRYGOWSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
42. KAMIŃSKI Oliver WROCŁAWIANIE 11.12.2001
43. BOCZKOWSKA Beata PKSZERM WARSZAWA 11.06.1988
44. KOSIŃSKI Bartłomiej BUDOWLANI TORUŃ 08.12.2000
45. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000
46. GRYC Jarosław D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.05.2000
47. SOCHACZEWSKI Victor MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
48. WOJTOWICZ Adam D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.02.2000
49. SOŁODUCHA Kacper WROCŁAWIANIE 03.12.2000
50. JASIŃSKI Michał UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content