Nazwa: VIII Turniej \"Kuźnia Gdańska\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.05.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DŁUGOKĘCKA Marta | 45 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.1995 |
2. | JANKOWSKA Marianna | 62 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
3. | ŻELECHOWSKA Sara | 63 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
4. | AUZHAN Lizaveta | 0 | ||
5. | LACHMAN Katarzyna | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
6. | Długosz Martyna | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
7. | MATACZ Monika | 83 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.12.1997 |
8. | MATUSZEWSKA Zuzanna | 71 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
9. | ZAJĄC Katarzyna | 65 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
10. | WASYLUK Magdalena | 41 | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
11. | CZAJKA Justyna | 9 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
12. | CURYŁO Matylda | 61 | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
13. | OKLIŃSKA Kinga | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.1996 |
14. | CZERWIŃSKA Klaudia | 38 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.1996 |
15. | ŻUROWSKA Beata | 60 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
16. | CZAJKA Weronika | 11 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
17. | SZYMAŃSKA Joanna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
18. | LEN Agnieszka | 76 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.10.1997 |
19. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 59 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
20. | BURKACKA Lidia | 37 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
21. | BURACZEWSKA Julia | 13 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
22. | STRACHOWSKA Magdalena | 46 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
23. | NIWIŃSKA Aleksandra | 67 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.06.1997 |
24. | JERECZEK Anna | 58 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
25. | HIRSZ Zuzanna | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.1996 |
26. | LANCBERGA Elza | 0 | ||
27. | PONTEK Paulina | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.09.1997 |
28. | WIECZOREK Zuzanna | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
29. | SZEWCZYK Małgorzata | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.02.1996 |
30. | KUĆKO Karolina | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.07.1996 |
31. | PISKORSKA Karolina | 75 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
32. | ADRIAN Marta | 68 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.07.1997 |
33. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 57 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
34. | ADAMSKA Klaudia | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
35. | WĄSOWICZ Julia | 56 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
36. | SZYMCZAK Anna | 53 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
37. | STRAZDINA Laura | 0 | ||
38. | STARZ Aleksandra | 28 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
39. | Vetulani Maria | 18 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
40. | DRAPELLA Magdalena | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
41. | LIPIŃSKA Melania | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.1996 |
42. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 54 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
43. | SIWEK Natalia | 46 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 |
44. | Chrzanowska Julia | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
45. | DĄBROWSKA Agnieszka | 74 | WROCŁAWIANIE | 07.04.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
2. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
3. | KUĆKO Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 12.07.1996 | zakwalifikowano |
4. | LANCBERGA Elza | zakwalifikowano | ||
5. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 | zakwalifikowano |
6. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 | zakwalifikowano |
7. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
8. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
9. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 | zakwalifikowano |
10. | AUZHAN Lizaveta | zakwalifikowano | ||
11. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
12. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
13. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 | zakwalifikowano |
14. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
15. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 | zakwalifikowano |
16. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 | zakwalifikowano |
17. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 | zakwalifikowano |
17. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 | zakwalifikowano |
19. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
20. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 | zakwalifikowano |
21. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
22. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
23. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
24. | NIWIŃSKA Aleksandra | UKS ATENA GDAŃSK | 01.06.1997 | zakwalifikowano |
25. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 | zakwalifikowano |
26. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
27. | LIPIŃSKA Melania | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.1996 | zakwalifikowano |
28. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
29. | SIWEK Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 | zakwalifikowano |
30. | SZEWCZYK Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 16.02.1996 | zakwalifikowano |
31. | CZERWIŃSKA Klaudia | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.1996 | zakwalifikowano |
32. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
33. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 | zakwalifikowano |
34. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
35. | PONTEK Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.09.1997 | zakwalifikowano |
36. | DŁUGOKĘCKA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.1995 | zakwalifikowano |
37. | ADRIAN Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.07.1997 | zakwalifikowano |
38. | STRAZDINA Laura | zakwalifikowano | ||
39. | HIRSZ Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.1996 | zakwalifikowano |
40. | LEN Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 13.10.1997 | zakwalifikowano |
41. | JANKOWSKA Marianna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
42. | DĄBROWSKA Agnieszka | WROCŁAWIANIE | 07.04.1997 | zakwalifikowano |
43. | PISKORSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 | zakwalifikowano |
44. | OKLIŃSKA Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.1996 | zakwalifikowano |
44. | MATACZ Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 06.12.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
2. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
3. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
3. | KUĆKO Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 12.07.1996 |
5. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
6. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
7. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
8. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
9. | LANCBERGA Elza | ||
10. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
11. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
12. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
13. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
14. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
15. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
16. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
17. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
18. | AUZHAN Lizaveta | ||
19. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
20. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
21. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
22. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
23. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
24. | NIWIŃSKA Aleksandra | UKS ATENA GDAŃSK | 01.06.1997 |
25. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
26. | LIPIŃSKA Melania | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.1996 |
27. | SZEWCZYK Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 16.02.1996 |
28. | CZERWIŃSKA Klaudia | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.1996 |
29. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
30. | DŁUGOKĘCKA Marta | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.1995 |
31. | HIRSZ Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.1996 |
32. | PISKORSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
33. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
34. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
35. | SIWEK Natalia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.07.1996 |
36. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
37. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
38. | PONTEK Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.09.1997 |
39. | ADRIAN Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.07.1997 |
40. | STRAZDINA Laura | ||
41. | LEN Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 13.10.1997 |
42. | JANKOWSKA Marianna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
43. | DĄBROWSKA Agnieszka | WROCŁAWIANIE | 07.04.1997 |
44. | OKLIŃSKA Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.1996 |
44. | MATACZ Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 06.12.1997 |