Turniej

Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.06.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KOŁODZIEJ Dorota 1 MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000
2. MICHALESKUL Julia 54 PIAST GLIWICE 30.01.2000
3. CZERNIK Julia 22 AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
4. KNAPIK Agata 19 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
5. FAJKIS Laura 59 UKS RAPIER RYBNIK 17.11.2000
6. DRAGA Natalia 0 UKS KOSYNIER GLIWICE 25.06.2001
7. KOWASZ Monika 47 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.02.2000
8. KNAPIK Katarzyna 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
9. NYCZ Aleksandra 2 PIAST GLIWICE 18.04.2000
10. Pękała Beata 0 RMKS RYBNIK 28.06.2002
11. BUDZIAK Elżbieta 63 AKS MIKOŁÓW 03.01.2000
12. MAKUCH Zuzanna 0 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
13. STEBEL Ewa 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
14. BRYCH Barbara 3 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
15. WIERZBICKA Laura 12 UKS TRÓJKA RADLIN 18.06.2000
16. POPIŃSKA Agnieszka 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.10.2001
17. Uryga Patrycja 30 PIAST GLIWICE 23.10.2000
18. Pamuła Zuzanna 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
19. DZIWOK Maja 49 AZS AWF KATOWICE 19.12.2000
20. ŚLIWIŃSKA Paulina 11 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
21. BILIŃSKA Agnieszka 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
22. ŻOGAŁA Barbara 31 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.12.2000
23. BAJ Wiktoria 43 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
24. DZIWOK Agata 66 AZS AWF KATOWICE 19.12.2000
25. DĘBICKA Ewa 0 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
26. CYWIŃSKA Kamila 46 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15.06.2000
27. Liczberska Aneta 9 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
28. PARZYCH Aleksandra 6 GKS ALLEZ GLIWICE 11.10.2000
29. OLEŚ Natalia 0 RMKS RYBNIK 21.04.2001
30. JAROSZEK Aleksandra 35 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
31. DZIEMBOWSKA Emilia 84 UKS TRÓJKA RADLIN 30.01.2001
32. ZABAWA Sandra 44 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.02.2001
33. Pernach Aleksandra 8 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
34. KASPRZYCKA Kamila 71 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.09.2001
35. SZULC Małgorzata 0 RMKS RYBNIK 09.07.2002
36. Strzelczyk Olga 45 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
37. Kawencka Ewa 10 PIAST GLIWICE 06.01.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
2. ŚLIWIŃSKA Paulina DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
3. STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000 zakwalifikowano
4. NYCZ Aleksandra PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
5. KOŁODZIEJ Dorota MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000 zakwalifikowano
6. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
7. Pernach Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
8. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
9. BAJ Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
10. PARZYCH Aleksandra GKS ALLEZ GLIWICE 11.10.2000 zakwalifikowano
11. CZERNIK Julia AKS MIKOŁÓW 21.11.2000 zakwalifikowano
12. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
13. Pamuła Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 zakwalifikowano
14. DZIWOK Maja AZS AWF KATOWICE 19.12.2000 zakwalifikowano
14. BILIŃSKA Agnieszka UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
16. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
17. ZABAWA Sandra T.S. GÓRNIK RADLIN 16.02.2001 zakwalifikowano
18. DZIEMBOWSKA Emilia UKS TRÓJKA RADLIN 30.01.2001 zakwalifikowano
19. WIERZBICKA Laura UKS TRÓJKA RADLIN 18.06.2000 zakwalifikowano
20. BUDZIAK Elżbieta AKS MIKOŁÓW 03.01.2000 zakwalifikowano
21. KASPRZYCKA Kamila PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.09.2001 zakwalifikowano
22. Strzelczyk Olga UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
23. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
24. JAROSZEK Aleksandra PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
25. MICHALESKUL Julia PIAST GLIWICE 30.01.2000 zakwalifikowano
26. KOWASZ Monika UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.02.2000 zakwalifikowano
27. Pękała Beata RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
28. OLEŚ Natalia RMKS RYBNIK 21.04.2001 zakwalifikowano
29. ŻOGAŁA Barbara PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.12.2000 zakwalifikowano
30. DRAGA Natalia UKS KOSYNIER GLIWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
31. CYWIŃSKA Kamila DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15.06.2000 zakwalifikowano
32. FAJKIS Laura UKS RAPIER RYBNIK 17.11.2000 zakwalifikowano
33. POPIŃSKA Agnieszka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.10.2001 zakwalifikowano
34. DZIWOK Agata AZS AWF KATOWICE 19.12.2000 zakwalifikowano
34. Uryga Patrycja PIAST GLIWICE 23.10.2000 zakwalifikowano
36. SZULC Małgorzata RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
37. MAKUCH Zuzanna MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
2. Pernach Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
3. KOŁODZIEJ Dorota MDK NR 1 BYTOM 27.03.2000
3. CZERNIK Julia AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
5. ŚLIWIŃSKA Paulina DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
6. NYCZ Aleksandra PIAST GLIWICE 18.04.2000
7. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000
8. DZIWOK Maja AZS AWF KATOWICE 19.12.2000
9. STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
10. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
11. BAJ Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
12. PARZYCH Aleksandra GKS ALLEZ GLIWICE 11.10.2000
13. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
14. BILIŃSKA Agnieszka UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
15. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
16. BUDZIAK Elżbieta AKS MIKOŁÓW 03.01.2000
17. Pamuła Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
18. ZABAWA Sandra T.S. GÓRNIK RADLIN 16.02.2001
19. DZIEMBOWSKA Emilia UKS TRÓJKA RADLIN 30.01.2001
20. WIERZBICKA Laura UKS TRÓJKA RADLIN 18.06.2000
21. KASPRZYCKA Kamila PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.09.2001
22. Strzelczyk Olga UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
23. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
24. JAROSZEK Aleksandra PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
25. MICHALESKUL Julia PIAST GLIWICE 30.01.2000
26. KOWASZ Monika UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.02.2000
27. Pękała Beata RMKS RYBNIK 28.06.2002
28. OLEŚ Natalia RMKS RYBNIK 21.04.2001
29. CYWIŃSKA Kamila DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15.06.2000
30. FAJKIS Laura UKS RAPIER RYBNIK 17.11.2000
31. DZIWOK Agata AZS AWF KATOWICE 19.12.2000
32. SZULC Małgorzata RMKS RYBNIK 09.07.2002
33. ŻOGAŁA Barbara PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.12.2000
34. DRAGA Natalia UKS KOSYNIER GLIWICE 25.06.2001
35. POPIŃSKA Agnieszka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.10.2001
36. Uryga Patrycja PIAST GLIWICE 23.10.2000
37. MAKUCH Zuzanna MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content