Turniej

Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BOCHYNEK Paweł 23 UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
2. JENDRUSZ Marcin 75 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
3. NOGANOWICZ Karol 66 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
4. Rachwalik Michał 1 UKS START OPOLE 29.09.2000
5. KOZAK Bartłomiej 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW
6. PANKIEWICZ Karol 25 PIAST GLIWICE 14.11.2000
7. Buśko Robert 0 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
8. PIŁAT Mateusz 17 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
9. PROKOP Rafał 4 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
10. PYRDOŁ Szymon 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
11. PAWŁOWSKI Michał 78 AKS MIKOŁÓW 10.11.2000
12. MARCOL Maciej 0 AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
13. Koc Franciszek 5 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
14. WILCZYŃSKI Bartosz 94 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 01.04.2000
15. MAKOWSKI Maksymilian 14 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
16. CHLEBIEJ Ivo 59 PIAST GLIWICE 04.06.2001
17. Huwer Kamil 37 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
18. CHOWANIEC Maciej 0 PIAST GLIWICE 20.09.2002
19. DUDZIAK Piotr 40 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
20. KOTULSKI Przemysław 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
21. Adamczyk Patryk 59 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
22. KIEDROWSKI Rafał 12 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
23. PADYKUŁA Wiktor 0 MDK NR 1 BYTOM 28.10.2001
24. SZURLEJ Bartłomiej 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
25. KOZŁOWSKI Jan 58 AKS MIKOŁÓW 26.07.2001
26. NOSAL Tomasz 69 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
27. BREŃSKI Bartłomiej 8 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
28. CEBO Kacper 10 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
29. KOŁPA Piotr 53 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
30. MYŚLIWIEC Paweł 98 AKS MIKOŁÓW 24.08.2000
31. MARCINIAK Jarosław 9 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
32. RUDAKIEWICZ Paweł 0 MDK NR 1 BYTOM 19.09.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
2. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
3. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
4. KOTULSKI Przemysław T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
5. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
6. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
7. BOCHYNEK Paweł UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000 zakwalifikowano
8. PANKIEWICZ Karol PIAST GLIWICE 14.11.2000 zakwalifikowano
9. KIEDROWSKI Rafał UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
10. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
11. KOZŁOWSKI Jan AKS MIKOŁÓW 26.07.2001 zakwalifikowano
12. CEBO Kacper UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
13. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
14. BREŃSKI Bartłomiej MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000 zakwalifikowano
15. NOSAL Tomasz UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
16. PAWŁOWSKI Michał AKS MIKOŁÓW 10.11.2000 zakwalifikowano
17. PROKOP Rafał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
18. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
19. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
19. JENDRUSZ Marcin AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
21. RUDAKIEWICZ Paweł MDK NR 1 BYTOM 19.09.2000 zakwalifikowano
22. MYŚLIWIEC Paweł AKS MIKOŁÓW 24.08.2000 zakwalifikowano
23. WILCZYŃSKI Bartosz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 01.04.2000 zakwalifikowano
24. DUDZIAK Piotr UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000 zakwalifikowano
25. MAKOWSKI Maksymilian UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000 zakwalifikowano
26. PYRDOŁ Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003 zakwalifikowano
27. KOZAK Bartłomiej ZERWIKAPTUR KRAKÓW zakwalifikowano
28. PADYKUŁA Wiktor MDK NR 1 BYTOM 28.10.2001 zakwalifikowano
29. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
30. CHOWANIEC Maciej PIAST GLIWICE 20.09.2002 zakwalifikowano
31. MARCOL Maciej AZS AWF KATOWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
32. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000
2. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
3. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
3. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001
5. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
6. KOTULSKI Przemysław T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
7. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
8. DUDZIAK Piotr UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
9. BOCHYNEK Paweł UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
10. CEBO Kacper UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
11. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
12. BREŃSKI Bartłomiej MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
13. PROKOP Rafał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
14. MYŚLIWIEC Paweł AKS MIKOŁÓW 24.08.2000
15. MAKOWSKI Maksymilian UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
16. MARCOL Maciej AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
17. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
18. PANKIEWICZ Karol PIAST GLIWICE 14.11.2000
19. KIEDROWSKI Rafał UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
20. KOZŁOWSKI Jan AKS MIKOŁÓW 26.07.2001
21. NOSAL Tomasz UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
22. PAWŁOWSKI Michał AKS MIKOŁÓW 10.11.2000
23. JENDRUSZ Marcin AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
23. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
25. RUDAKIEWICZ Paweł MDK NR 1 BYTOM 19.09.2000
26. WILCZYŃSKI Bartosz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 01.04.2000
27. PYRDOŁ Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
28. KOZAK Bartłomiej ZERWIKAPTUR KRAKÓW
29. PADYKUŁA Wiktor MDK NR 1 BYTOM 28.10.2001
30. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
31. CHOWANIEC Maciej PIAST GLIWICE 20.09.2002
32. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content