Turniej

Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.06.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. STACHURSKA Aleksandra 20 AZS AWF KATOWICE 25.05.1995
2. BUKO Sandra 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.06.1996
3. CHMYŁKO Sara 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997
4. WERYK Małgorzata 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
5. WRÓBEL Karolina 0 AZS AWF KATOWICE 04.01.1996
6. RAŻNY Natalia 0 AZS AWF KRAKÓW 13.12.1996
7. BRYCH Katarzyna 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 22.09.1996
8. PTASZYŃSKA Paulina 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1996
9. SKORUPA Weronika 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
10. ELIAS Wioletta 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997
11. JĘDRUSIK Agnieszka 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1995
12. JAGIEŁKO Justyna 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997
13. KOŚCIELNIAK Kaja 40 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.1996
14. MARKOWICZ Dominika 0 PIAST GLIWICE 12.04.1997
15. SIWOŃ Aleksandra 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
16. BORYCZKA Laura 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.05.1997
17. ZIMNOCH Aleksandra 0 AZS AWF KATOWICE 08.03.1997
18. RUCIŃSKA Michalina 23 AZS AWF KATOWICE 06.05.1996
19. PADO Katarzyna 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29.01.1996
20. MAJNUSZ Kinga 36 PIAST GLIWICE 09.11.1996
21. DZIEMBOWSKA Karolina 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.12.1997
22. GOJNY Mirosława 31 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.10.1995
23. PIETREK Małgorzata 30 AZS AWF KATOWICE 29.12.1995
24. SZOLKE Adrianna 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1996
25. PRZYBYŁA Olga 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997
26. MROSZCZAK Anna 0 RMKS RYBNIK 02.10.1997

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. JAGIEŁKO Justyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997 zakwalifikowano
2. MAJNUSZ Kinga PIAST GLIWICE 09.11.1996 zakwalifikowano
3. STACHURSKA Aleksandra AZS AWF KATOWICE 25.05.1995 zakwalifikowano
4. WERYK Małgorzata T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997 zakwalifikowano
5. BUKO Sandra T.S. GÓRNIK RADLIN 13.06.1996 zakwalifikowano
6. GOJNY Mirosława T.S. GÓRNIK RADLIN 04.10.1995 zakwalifikowano
7. RUCIŃSKA Michalina AZS AWF KATOWICE 06.05.1996 zakwalifikowano
8. KOŚCIELNIAK Kaja MUSZKIETER GLIWICE 29.08.1996 zakwalifikowano
9. PTASZYŃSKA Paulina T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1996 zakwalifikowano
10. PIETREK Małgorzata AZS AWF KATOWICE 29.12.1995 zakwalifikowano
11. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
12. SZOLKE Adrianna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1996 zakwalifikowano
13. ELIAS Wioletta T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997 zakwalifikowano
14. JĘDRUSIK Agnieszka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1995 zakwalifikowano
15. ZIMNOCH Aleksandra AZS AWF KATOWICE 08.03.1997 zakwalifikowano
16. PRZYBYŁA Olga PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997 zakwalifikowano
17. BORYCZKA Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 21.05.1997 zakwalifikowano
18. RAŻNY Natalia AZS AWF KRAKÓW 13.12.1996 zakwalifikowano
19. CHMYŁKO Sara T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997 zakwalifikowano
20. BRYCH Katarzyna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 22.09.1996 zakwalifikowano
21. SIWOŃ Aleksandra T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997 zakwalifikowano
22. PADO Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29.01.1996 zakwalifikowano
23. SKORUPA Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997 zakwalifikowano
24. MARKOWICZ Dominika PIAST GLIWICE 12.04.1997 zakwalifikowano
25. WRÓBEL Karolina AZS AWF KATOWICE 04.01.1996 zakwalifikowano
26. DZIEMBOWSKA Karolina T.S. GÓRNIK RADLIN 09.12.1997 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. JAGIEŁKO Justyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997
2. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997
3. SZOLKE Adrianna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1996
3. RUCIŃSKA Michalina AZS AWF KATOWICE 06.05.1996
5. MAJNUSZ Kinga PIAST GLIWICE 09.11.1996
6. STACHURSKA Aleksandra AZS AWF KATOWICE 25.05.1995
7. WERYK Małgorzata T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
8. PTASZYŃSKA Paulina T.S. GÓRNIK RADLIN 23.03.1996
9. BUKO Sandra T.S. GÓRNIK RADLIN 13.06.1996
10. GOJNY Mirosława T.S. GÓRNIK RADLIN 04.10.1995
11. KOŚCIELNIAK Kaja MUSZKIETER GLIWICE 29.08.1996
12. PIETREK Małgorzata AZS AWF KATOWICE 29.12.1995
13. ELIAS Wioletta T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997
14. JĘDRUSIK Agnieszka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.01.1995
15. ZIMNOCH Aleksandra AZS AWF KATOWICE 08.03.1997
16. PRZYBYŁA Olga PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997
17. BORYCZKA Laura T.S. GÓRNIK RADLIN 21.05.1997
18. RAŻNY Natalia AZS AWF KRAKÓW 13.12.1996
19. CHMYŁKO Sara T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997
20. BRYCH Katarzyna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 22.09.1996
21. SIWOŃ Aleksandra T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
22. PADO Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 29.01.1996
23. SKORUPA Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
24. MARKOWICZ Dominika PIAST GLIWICE 12.04.1997
25. WRÓBEL Karolina AZS AWF KATOWICE 04.01.1996
26. DZIEMBOWSKA Karolina T.S. GÓRNIK RADLIN 09.12.1997

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content