Turniej

Nazwa: Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2011

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SMOLEŃ Tomasz 39 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
2. RADECKI Marek 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997
3. KOZAK Jakub 38 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.10.1995
4. BOROŃ Paweł 0 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
5. NIESTRÓJ Daniel 7 PIAST GLIWICE 08.06.1995
6. MARCOL Daniel 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
7. SZYDŁOWSKI Jakub 41 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995
8. TUREK Jakub 16 PIAST GLIWICE 12.03.1996
9. MYŚLIWIEC Wojciech 0 AKS MIKOŁÓW 14.06.1997
10. WIŚNIOWSKI Aleksander 34 UKS START OPOLE 04.06.1996
11. Chyrek Kasper 0 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
12. PONICKI Maciej 46 AZS AWF KATOWICE 02.07.1995
13. CIEŚLIK Paweł 18 PIAST GLIWICE 05.04.1995
14. OPAŁKA Michał 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
15. DANISZEWSKI Marek 0 PIAST GLIWICE 13.03.1997
16. DEYNEZHENKO Władysław 52 STSZERM LEGIA WARSZAWA 23.04.1995
17. SZLAMA Patryk 19 PIAST GLIWICE 18.03.1996
18. MROSZCZAK Mikołaj 23 RMKS RYBNIK 22.07.1995
19. FICK Jakub 0 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.05.1997
20. MILLER Wiktor 0 UKS START OPOLE 20.04.1997
21. KORONKIEWICZ Jan 25 KS SZPADA WROCŁAW 26.06.1995
22. PYTLARZ Szymon 58 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.1996
23. CICHACZEWSKI Kamil 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
24. TRZEPIZUR Przemysław 22 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MILLER Wiktor UKS START OPOLE 20.04.1997 zakwalifikowano
1. MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
3. CIEŚLIK Paweł PIAST GLIWICE 05.04.1995 zakwalifikowano
3. DANISZEWSKI Marek PIAST GLIWICE 13.03.1997 zakwalifikowano
5. SMOLEŃ Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996 zakwalifikowano
6. KORONKIEWICZ Jan KS SZPADA WROCŁAW 26.06.1995 zakwalifikowano
7. NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
8. MYŚLIWIEC Wojciech AKS MIKOŁÓW 14.06.1997 zakwalifikowano
9. MROSZCZAK Mikołaj RMKS RYBNIK 22.07.1995 zakwalifikowano
10. Chyrek Kasper AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
11. TUREK Jakub PIAST GLIWICE 12.03.1996 zakwalifikowano
12. SZLAMA Patryk PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
13. PONICKI Maciej AZS AWF KATOWICE 02.07.1995 zakwalifikowano
14. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
15. BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
16. TRZEPIZUR Przemysław AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
17. DEYNEZHENKO Władysław STSZERM LEGIA WARSZAWA 23.04.1995 zakwalifikowano
18. KOZAK Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.10.1995 zakwalifikowano
18. WIŚNIOWSKI Aleksander UKS START OPOLE 04.06.1996 zakwalifikowano
20. CICHACZEWSKI Kamil T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997 zakwalifikowano
21. FICK Jakub DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.05.1997 zakwalifikowano
22. SZYDŁOWSKI Jakub MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995 zakwalifikowano
23. PYTLARZ Szymon MUSZKIETER GLIWICE 31.03.1996 zakwalifikowano
24. RADECKI Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZLAMA Patryk PIAST GLIWICE 18.03.1996
2. NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 08.06.1995
3. KORONKIEWICZ Jan KS SZPADA WROCŁAW 26.06.1995
3. MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
5. MILLER Wiktor UKS START OPOLE 20.04.1997
6. CIEŚLIK Paweł PIAST GLIWICE 05.04.1995
7. MYŚLIWIEC Wojciech AKS MIKOŁÓW 14.06.1997
8. PONICKI Maciej AZS AWF KATOWICE 02.07.1995
9. DANISZEWSKI Marek PIAST GLIWICE 13.03.1997
10. SMOLEŃ Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
11. MROSZCZAK Mikołaj RMKS RYBNIK 22.07.1995
12. Chyrek Kasper AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
13. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
14. BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
15. TRZEPIZUR Przemysław AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
16. SZYDŁOWSKI Jakub MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995
17. TUREK Jakub PIAST GLIWICE 12.03.1996
18. DEYNEZHENKO Władysław STSZERM LEGIA WARSZAWA 23.04.1995
19. WIŚNIOWSKI Aleksander UKS START OPOLE 04.06.1996
19. KOZAK Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.10.1995
21. CICHACZEWSKI Kamil T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
22. FICK Jakub DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 03.05.1997
23. PYTLARZ Szymon MUSZKIETER GLIWICE 31.03.1996
24. RADECKI Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 04.07.1997

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content