Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartłomiej SZURLEJ 211 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
2. Maksim EVSTIGNEEV 0 06.10.1999
3. Jędrzej LISIAK 56 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
4. Damian Michalak 7 PIAST GLIWICE 04.04.1999
5. Piotr DUDZIAK 240 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
6. Wojciech KOLAŃCZYK 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
7. Denys BRYZHOVATYY 0
8. Michał Rachwalik 201 UKS START OPOLE 29.09.2000
9. Paweł ROMANIEC 14 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999
10. Jakub MIESZAŁA 0 WARTA ŚREM 14.01.2000
11. Mattew DICKINSON 0
12. Artur RYSZKIEWICZ 55 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
13. Jan Samulski 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
14. Wojciech LUBIENIECKI 52 KS AGH Kraków 08.12.1999
15. Piotr KOŁPA 253 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
16. Wojciech ĆWIĘKA 45 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
17. Maksymilian MAKOWSKI 214 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000
18. Filip Ralko 0 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
2. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
3. Mattew DICKINSON zakwalifikowano
4. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
5. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
6. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000 zakwalifikowano
7. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
8. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
9. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
10. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
11. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
12. Paweł ROMANIEC UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999 zakwalifikowano
13. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999 zakwalifikowano
14. Maksim EVSTIGNEEV 06.10.1999 zakwalifikowano
15. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
16. Denys BRYZHOVATYY zakwalifikowano
17. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000 zakwalifikowano
20. Maksymilian MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
3. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
3. Artur RYSZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
5. Mattew DICKINSON
6. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
7. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
8. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
9. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
10. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
11. Piotr DUDZIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 14.05.2000
12. Maksim EVSTIGNEEV 06.10.1999
13. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
14. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
15. Paweł ROMANIEC UKS MDK OLIMP LUBIN 25.02.1999
16. Denys BRYZHOVATYY
17. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000
18. Maksymilian MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 22.06.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy