Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Łukasz KUPCZYŃSKI 11 O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
2. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI 121 AZS AWF WARSZAWA 23.11.2000
3. Maurycy Dziublewski 67 KKSZ KONIN 22.07.1999
4. Karol Lademann 26 AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
5. Cezary Białecki 59 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
6. Hubert STĘPIEŃ 73 KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999
7. Jakub TADEUSZ 87 KKSZ KONIN 15.07.1999
8. Maciej ZGÓRZAK 124 AZS AWF WARSZAWA 25.04.2000
9. Mateusz Prokopowicz 54 UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
10. Krystian WYSOCKI 34 KKSZ KONIN 09.04.1999
11. Jędrzej Troć 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
12. Dawid ROWIŃSKI 84 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999
13. Michał RYCZKOWSKI 116 DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
14. Bartosz Mikołajczyk 89 KKSZ KONIN 18.01.1999
15. Antek RZEPKA 39 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
16. Michał ZANDECKI 48 KKSZ KONIN 23.02.1999
17. Georgy BEREZIN 0
18. Barba CESARE 0 14.01.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Georgy BEREZIN zakwalifikowano
2. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999 zakwalifikowano
3. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999 zakwalifikowano
4. Michał ZANDECKI KKSZ KONIN 23.02.1999 zakwalifikowano
5. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
6. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI AZS AWF WARSZAWA 23.11.2000 zakwalifikowano
7. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999 zakwalifikowano
8. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999 zakwalifikowano
9. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999 zakwalifikowano
10. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000 zakwalifikowano
11. Hubert STĘPIEŃ KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999 zakwalifikowano
12. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 zakwalifikowano
13. Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999 zakwalifikowano
14. Jakub TADEUSZ KKSZ KONIN 15.07.1999 zakwalifikowano
15. Maciej ZGÓRZAK AZS AWF WARSZAWA 25.04.2000 zakwalifikowano
16. Barba CESARE 14.01.2000 zakwalifikowano
17. Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999 zakwalifikowano
19. Dawid ROWIŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karol Lademann AZS AWF WARSZAWA 14.06.1999
2. Łukasz KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 13.03.1999
3. Georgy BEREZIN
3. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
5. Michał ZANDECKI KKSZ KONIN 23.02.1999
6. Antek RZEPKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 22.06.1999
7. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
8. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
9. Krystian WYSOCKI KKSZ KONIN 09.04.1999
10. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI AZS AWF WARSZAWA 23.11.2000
11. Hubert STĘPIEŃ KU AZS-UAM POZNAŃ. 12.11.1999
12. Barba CESARE 14.01.2000
13. Jakub TADEUSZ KKSZ KONIN 15.07.1999
14. Maurycy Dziublewski KKSZ KONIN 22.07.1999
15. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
16. Bartosz Mikołajczyk KKSZ KONIN 18.01.1999
17. Maciej ZGÓRZAK AZS AWF WARSZAWA 25.04.2000
18. Dawid ROWIŃSKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.11.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy