Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kosma KOZIELEWSKI 206 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
2. Kacper Seyfried 249 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
3. Oleksiy MYROSHNYK 0
4. Kacper GAWDZIŃSKI 208 UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
5. Szymon CZARTORYJSKI 7 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
6. Bartosz GÓRNIAK 0 UKS WOŁODYJOWSKI 07.10.1999
7. Jakub CIERLUK 209 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
8. Vaclav HAK 0
9. Kacper Szczypiński 205 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
10. Razvan CRISTIAN 0
11. Wojciech GORALEWSKI 10 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
12. Ireneusz Gościński 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
13. Jan Zakrzewski 202 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
14. Jan GRZEGORZEWSKI 212 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
15. Olivier SPLIT 0
16. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 213 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
17. Clemente THEOTOKIS 0
18. Filip BORATYN 201 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
19. Daniel HERGAN 0
20. Łukasz PILSZAK 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
21. Witold FRĄCEK 210 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
22. Lev KVAS 0
23. Michał SZEWCZYK 100 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.06.1999
24. Stefan NEAMTU 0
25. Sławomir Kasprzyk 17 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
26. Ming CHANG 0 05.08.2000
27. Filip SKRABURSKI 237 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
28. Kacper RUTKOWSKI 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
29. Michał CHTIOUI 214 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
30. Filip GRYGOWSKI 236 UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
31. Jan SOKOŁOWSKI 21 MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999
32. Kacper GOŹDZIELEWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
33. Błażej KUZAKA 84 IKS WARSZAWA 01.01.1999
34. Arwen BOROWIAK 0
35. Mateusz MOŻEJKO 80 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
36. Michał OLEKSY 217 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
37. Maxim VALEUR 0
38. Alexandru PIRVA 0
39. Jan Samulski 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
40. Wojciech LUBIENIECKI 79 KS AGH Kraków 08.12.1999
41. Patryk MARTYNIAK 218 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
42. Silviu ROSU 0
43. Aleksander PERA 23 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
44. Alexandru SIRBU 0
45. Szymon SKRZYPCZAK 24 POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
46. Jakub GRYC 77 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999
47. Maciej Bem 220 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
48. Krzysztof CIEŚLAK 75 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999
49. Benjamin JEINER 0
50. Mateusz DOŁŻYCKI 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
51. Kamil LOBA 221 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
52. Krzysztof KARPOWICZ 223 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
53. Robert BRONISŁAWSKI 222 BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
54. Jing Zhe YEO 0 16.09.2000
55. Bartłomiej WALCZYK 72 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
56. Grzegorz WOJNAROWICZ 26 WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
57. Jakub GRZEGORCZYK 225 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
58. Mikołaj HOŁTYN 73 D' ARTAGNAN URSYNÓW 03.05.1999
59. Matej CHALOUPKA 0
60. Kacper BOBRAS 27 UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
61. Johen RUNGE 0
62. Richard TEOH 0 12.06.2001
63. Piotr Borowiec 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
64. Filip SMEJDA 68 D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.1999
65. Jonas WINTERBER-POULSEN 0
66. Wiktor STACHERA 226 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
67. Glib KUZMENKO 0
68. Oskar DIERING 59 UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999
69. Akira GOH 0 18.11.1999
70. Michał Skrzypa 276 WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
71. Ignacy SZYPULSKI 229 IKS WARSZAWA 31.03.2000
72. Patryk MALCZYK 43 AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
73. Franek DŹWIERŻYŃSKI 58 IKS WARSZAWA 04.03.1999
74. Mikołaj MROZEK 230 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
75. Jan MAJEWICZ 46 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.1999
76. Pavel SIMON 0
77. Jacob LANG 0
78. Michael KOTHIERINGER 0
79. Sophus LANDORPH 0
80. Jerzy WIELIŃSKI 47 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
81. Dominik ŻURAWSKI 53 IKS WARSZAWA 03.07.1999
82. Michał OLBROMSKI 52 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999
83. Szymon PIECHOTA 49 IKS LESZNO 07.07.1999
84. Jakub MIESZAŁA 248 WARTA ŚREM 14.01.2000
85. Julian GOTTSCHALK 0 18.07.2001
86. Conrad CASPAR 0
87. Felix CASPERSEN 0
88. Merlin BOROWIAK 0
89. Adam WIŚNIEWSKI 51 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
90. Błażej GRACA 0 UKS WOŁODYJOWSKI 08.01.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Sophus LANDORPH zakwalifikowano
2. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
3. Daniel HERGAN zakwalifikowano
3. Maxim VALEUR zakwalifikowano
3. Kacper BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999 zakwalifikowano
6. Felix CASPERSEN zakwalifikowano
7. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano
7. Julian GOTTSCHALK 18.07.2001 zakwalifikowano
9. Jacob LANG zakwalifikowano
10. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999 zakwalifikowano
11. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
12. Jan SOKOŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999 zakwalifikowano
13. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
14. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
15. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
16. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
17. Jonas WINTERBER-POULSEN zakwalifikowano
18. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
18. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
20. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
20. Merlin BOROWIAK zakwalifikowano
22. Alexandru PIRVA zakwalifikowano
23. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
24. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
25. Conrad CASPAR zakwalifikowano
26. Stefan NEAMTU zakwalifikowano
27. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
28. Oskar DIERING UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
29. Michael KOTHIERINGER zakwalifikowano
30. Johen RUNGE zakwalifikowano
31. Silviu ROSU zakwalifikowano
32. Alexandru SIRBU zakwalifikowano
33. Jing Zhe YEO 16.09.2000 zakwalifikowano
34. Krzysztof KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000 zakwalifikowano
34. Jakub GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999 zakwalifikowano
36. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
37. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
38. Jakub GRZEGORCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000 zakwalifikowano
39. Clemente THEOTOKIS zakwalifikowano
40. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
41. Pavel SIMON zakwalifikowano
42. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
43. Ming CHANG 05.08.2000 zakwalifikowano
44. Vaclav HAK zakwalifikowano
45. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 zakwalifikowano
46. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
47. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999 zakwalifikowano
48. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
49. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
49. Filip GRYGOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000 zakwalifikowano
51. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
52. Arwen BOROWIAK zakwalifikowano
53. Richard TEOH 12.06.2001 zakwalifikowano
54. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
55. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
56. Benjamin JEINER zakwalifikowano
57. Robert BRONISŁAWSKI BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000 zakwalifikowano
58. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999 zakwalifikowano
59. Dominik ŻURAWSKI IKS WARSZAWA 03.07.1999 zakwalifikowano
60. Błażej KUZAKA IKS WARSZAWA 01.01.1999 zakwalifikowano
61. Jan MAJEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.1999 zakwalifikowano
62. Olivier SPLIT zakwalifikowano
63. Błażej GRACA UKS WOŁODYJOWSKI 08.01.1999 zakwalifikowano
64. Patryk MALCZYK AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999 zakwalifikowano
65. Mikołaj HOŁTYN D' ARTAGNAN URSYNÓW 03.05.1999 zakwalifikowano
66. Michał SZEWCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.06.1999 zakwalifikowano
67. Bartosz GÓRNIAK UKS WOŁODYJOWSKI 07.10.1999 zakwalifikowano
67. Kacper GAWDZIŃSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000 zakwalifikowano
68. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
68. Oleksiy MYROSHNYK zakwalifikowano
70. Szymon PIECHOTA IKS LESZNO 07.07.1999 zakwalifikowano
71. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
72. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
72. Kacper GOŹDZIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000 zakwalifikowano
74. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
75. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999 zakwalifikowano
76. Akira GOH 18.11.1999 zakwalifikowano
77. Lev KVAS zakwalifikowano
78. Glib KUZMENKO zakwalifikowano
79. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
80. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
80. Michał OLBROMSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999 zakwalifikowano
82. Matej CHALOUPKA zakwalifikowano
82. Krzysztof CIEŚLAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999 zakwalifikowano
83. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000 zakwalifikowano
84. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
84. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
85. Razvan CRISTIAN zakwalifikowano
87. Filip SMEJDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.1999 zakwalifikowano
89. Franek DŹWIERŻYŃSKI IKS WARSZAWA 04.03.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sophus LANDORPH
2. Clemente THEOTOKIS
3. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
3. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
5. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
6. Merlin BOROWIAK
7. Kacper BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 14.02.1999
8. Jacob LANG
9. Felix CASPERSEN
10. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
11. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
12. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
13. Alexandru SIRBU
14. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
15. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
16. Dominik ŻURAWSKI IKS WARSZAWA 03.07.1999
17. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
18. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
19. Jan SOKOŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999
20. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
21. Julian GOTTSCHALK 18.07.2001
22. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
23. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
24. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
25. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
26. Stefan NEAMTU
27. Jonas WINTERBER-POULSEN
28. Michael KOTHIERINGER
29. Daniel HERGAN
30. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
31. Benjamin JEINER
32. Akira GOH 18.11.1999
33. Maxim VALEUR
34. Alexandru PIRVA
35. Conrad CASPAR
36. Pavel SIMON
37. Johen RUNGE
38. Jing Zhe YEO 16.09.2000
39. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
40. Oskar DIERING UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999
41. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000
42. Silviu ROSU
43. Ming CHANG 05.08.2000
44. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
45. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
46. Arwen BOROWIAK
47. Robert BRONISŁAWSKI BUDOWLANI TORUŃ 30.11.2000
48. Krzysztof KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
49. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
50. Jakub GRZEGORCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.07.2000
51. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
52. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
53. Olivier SPLIT
54. Kacper GAWDZIŃSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.03.2000
55. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
56. Jakub GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999
57. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
58. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
59. Bartosz GÓRNIAK UKS WOŁODYJOWSKI 07.10.1999
60. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
61. Patryk MALCZYK AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
62. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
63. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
64. Matej CHALOUPKA
65. Richard TEOH 12.06.2001
66. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
67. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
68. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
69. Mikołaj HOŁTYN D' ARTAGNAN URSYNÓW 03.05.1999
70. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
71. Vaclav HAK
72. Błażej KUZAKA IKS WARSZAWA 01.01.1999
73. Filip GRYGOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
74. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
75. Szymon PIECHOTA IKS LESZNO 07.07.1999
76. Błażej GRACA UKS WOŁODYJOWSKI 08.01.1999
77. Michał SZEWCZYK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.06.1999
78. Lev KVAS
79. Jan MAJEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.1999
80. Michał OLBROMSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.06.1999
81. Franek DŹWIERŻYŃSKI IKS WARSZAWA 04.03.1999
82. Filip SMEJDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.1999
83. Kacper GOŹDZIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
84. Krzysztof CIEŚLAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999
85. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
86. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
87. Glib KUZMENKO
88. Jakub MIESZAŁA WARTA ŚREM 14.01.2000
89. Oleksiy MYROSHNYK
90. Razvan CRISTIAN

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy