Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 27 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
2. | WALCZAK Karolina | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
3. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 25 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
4. | JÓŹWIAK Bogna | 1 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
5. | PASTERNAK Magdalena | 14 | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
6. | Komisarczyk Martyna | 12 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
7. | WIĘCKOWSKA Irena | 3 | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
8. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | 28 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 |
9. | Wątor Angelika | 18 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
10. | MACIEJEWSKA Weronika | 15 | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
11. | DRÓŻDŻ Kinga | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
12. | WARSZAWSKA Pamela | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
13. | STEFAŃSKA Marta | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 |
14. | KĘDZIORA Katarzyna | 4 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
15. | CIWONIUK Anna | 11 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 |
16. | RAK Katarzyna | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
17. | WILCZYŃSKA Lidia | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 |
18. | RÓŻYCKA Katarzyna | 32 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.05.1988 |
19. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
20. | Kozaczuk Małgorzata | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
21. | OSTOJSKA Matylda | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
22. | ZDROJEWSKA Agnieszka | 9 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
23. | WOROSZYŁO Julia | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
24. | Puda Marta | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
25. | BIJAK Sylwia | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
26. | SKUBISZEWSKA Marta | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
27. | Sajewicz Izabela | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 |
28. | ŁUCZAK Martyna | 20 | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 | zakwalifikowano |
2. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
3. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
4. | Sajewicz Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 | zakwalifikowano |
5. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 | zakwalifikowano |
6. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 | zakwalifikowano |
7. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 | zakwalifikowano |
8. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
8. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
10. | CIWONIUK Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 | zakwalifikowano |
11. | WILCZYŃSKA Lidia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 | zakwalifikowano |
12. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
13. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
14. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
15. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 | zakwalifikowano |
16. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 | zakwalifikowano |
17. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
18. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
19. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
19. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
21. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
22. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 | zakwalifikowano |
23. | STEFAŃSKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 | zakwalifikowano |
24. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
25. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 | zakwalifikowano |
26. | RÓŻYCKA Katarzyna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.05.1988 | zakwalifikowano |
27. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
28. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
2. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
3. | JÓŹWIAK Bogna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.04.1983 |
3. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
5. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
6. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
7. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
8. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
9. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
10. | CIWONIUK Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 |
11. | WILCZYŃSKA Lidia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 |
12. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
13. | Sajewicz Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 |
14. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
15. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
16. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
17. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
18. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
19. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
19. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
21. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
22. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
23. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
24. | RÓŻYCKA Katarzyna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.05.1988 |
25. | STEFAŃSKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 |
26. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
27. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
28. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 |