Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.09.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SMÓŁKA Mikołaj | 46 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
2. | Motyka Tomasz | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
3. | BĄCZEK Marek | 21 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 |
4. | KOSTKA Karol | 37 | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
5. | PRACŁAWSKI Adam | 43 | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
6. | RAJTOR Paweł | 20 | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
7. | Zawrotniak Radosław | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
8. | BRZOZOWSKI Seweryn | 22 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
9. | STASZAK Michał | 19 | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
10. | BANDURSKI Przemysław | 47 | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
11. | KRUCZEK Piotr | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
12. | ŻYGOWSKI Robert | 40 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
13. | CAPAJA Mateusz | 24 | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
14. | GRIPAS Artiom | 18 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
15. | FAJKIS Krystian | 53 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
16. | KRUK Tomasz | 25 | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
17. | WITTENBECK Maciej | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1985 |
18. | ANDRZEJUK Robert | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
19. | SZAJNA Łukasz | 75 | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |
20. | FRAŚ Felix | 39 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
21. | SWOROWSKI Wojciech | 17 | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
22. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | 5 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
23. | Gromada Roland | 26 | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
24. | MACIEJCZYK Piotr | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
25. | GUENTHER Grzegorz | 74 | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
26. | ROKOSZ Łukasz | 38 | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
27. | BARABASZ Maciej | 52 | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
28. | SADOWY Piotr | 6 | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
29. | JĘZYK Bartłomiej | 16 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
30. | SKATUŁA Daniel | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
31. | LESZCZYŃSKI Marek | 72 | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
32. | SOBIERAJ Michał | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 09.09.1981 |
33. | Antkiewicz Mateusz | 36 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
34. | ROKOSZ Krzysztof | 35 | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
35. | Jendryś Marek | 30 | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
36. | Broniszewski Filip | 14 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
37. | SZUMSKI Maciej | 8 | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
38. | STOCKI Piotr | 48 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
39. | BUDEK Szczepan | 71 | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
40. | Zabawa Marek | 64 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
41. | Sobiecki Jan | 27 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
42. | KRAWCZYK Paweł | 10 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
43. | GALIŃSKI Bartłomiej | 57 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 |
44. | Baś Marcel | 13 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
45. | Nycz Mateusz | 12 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
46. | STASZULONEK Aleksander | 58 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
47. | NOWAK Michał | 31 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
48. | Adamek Michał | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 | zakwalifikowano |
2. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
3. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | zakwalifikowano |
4. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
5. | SOBIERAJ Michał | AZS AWF KRAKÓW | 09.09.1981 | zakwalifikowano |
6. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 | zakwalifikowano |
7. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 | zakwalifikowano |
8. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 | zakwalifikowano |
9. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
10. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 | zakwalifikowano |
11. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
12. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
13. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
14. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
15. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
16. | BĄCZEK Marek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 | zakwalifikowano |
17. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
18. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 | zakwalifikowano |
19. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 | zakwalifikowano |
20. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
21. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
22. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 | zakwalifikowano |
23. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
24. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 | zakwalifikowano |
25. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 | zakwalifikowano |
26. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
27. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 | zakwalifikowano |
28. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
29. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
30. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 | zakwalifikowano |
31. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
31. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 | zakwalifikowano |
33. | WITTENBECK Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1985 | zakwalifikowano |
34. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 | zakwalifikowano |
35. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 | zakwalifikowano |
36. | GALIŃSKI Bartłomiej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 | zakwalifikowano |
37. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 | zakwalifikowano |
38. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
39. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
40. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 | zakwalifikowano |
41. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
42. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
43. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 | zakwalifikowano |
44. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 | zakwalifikowano |
44. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 | zakwalifikowano |
46. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 | zakwalifikowano |
47. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
48. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ANDRZEJUK Robert | AZS AWF WROCŁAW | 17.07.1975 |
2. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
3. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
3. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
5. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
6. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
7. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
8. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
9. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
10. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
11. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
12. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
13. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
14. | ROKOSZ Łukasz | PIAST GLIWICE | 14.07.1989 |
15. | STASZAK Michał | AZS AWF WROCŁAW | 11.08.1987 |
16. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
17. | SOBIERAJ Michał | AZS AWF KRAKÓW | 09.09.1981 |
18. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
19. | MIKOŁAJCZAK Krzysztof | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 05.10.1984 |
20. | KRAWCZYK Paweł | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
21. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
22. | BĄCZEK Marek | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.10.1985 |
23. | CAPAJA Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 06.12.1988 |
24. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
25. | ŻYGOWSKI Robert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 06.04.1990 |
26. | Jendryś Marek | PIAST GLIWICE | 06.02.1974 |
27. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
28. | JĘZYK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 31.08.1978 |
29. | WITTENBECK Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.05.1985 |
30. | SZUMSKI Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 07.10.1986 |
31. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
32. | SKATUŁA Daniel | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.01.1987 |
33. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
34. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
35. | BARABASZ Maciej | AZS AWF WROCŁAW | 14.07.1987 |
36. | SADOWY Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.10.1980 |
36. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
38. | LESZCZYŃSKI Marek | PIAST GLIWICE | 07.03.1991 |
39. | GALIŃSKI Bartłomiej | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 03.03.1992 |
40. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
41. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
42. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
43. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
44. | RAJTOR Paweł | PIAST GLIWICE | 30.01.1983 |
45. | BANDURSKI Przemysław | PIAST GLIWICE | 15.12.1990 |
46. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
47. | SWOROWSKI Wojciech | RMKS RYBNIK | 12.04.1991 |
48. | SZAJNA Łukasz | AZS AWF KRAKÓW | 07.05.1986 |