Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.10.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Gondek Natalia | 57 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
2. | ROMPCZYK Zuzanna | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
3. | DARDA Paulina | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
4. | MOLENDOWSKA Marcelina | 55 | WARTA ŚREM | 21.10.2001 |
5. | SOBOTA Olimpia | 20 | POLONIA 1912 LESZNO | 03.12.2000 |
6. | WĘDRYCHOWSKA Antonina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.2000 |
7. | SZABELSKA Oliwia | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
8. | PAWELEC Sandra | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 11.08.2000 |
9. | OLSZEWSKA Barbara | 90 | AZS AWF WARSZAWA | 22.03.2000 |
10. | DZIWOSZ Hanna | 19 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
11. | MURAWSKA Karolina | 22 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
12. | STRABEL Martyna | 0 | WARTA ŚREM | 02.10.2001 |
13. | WILCZEWSKA Marta | 46 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 |
14. | KARPIAK Joanna | 4 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
15. | NIEDŹWIECKA Maria | 59 | AZS AWF WARSZAWA | 03.02.2000 |
16. | POLEK Alicja | 26 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
17. | MAJSZEWSKA Kinga | 18 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
18. | GRACZYK Zuzanna | 30 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 |
19. | JANIK Julia | 17 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
20. | STAŃCZYK Hanna | 61 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 19.02.2000 |
21. | PIETROSZEK Karolina | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
22. | KĘDZIORA Zofia | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
23. | GROCHOWSKA Zofia | 83 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.2000 |
24. | Bytner Malwina | 7 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
25. | KRAŚNICKA Martyna | 16 | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
26. | HAŁABURDA Zofia | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
27. | SADOWSKA Maria | 14 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
28. | RODAK Adrianna | 43 | UKS RONDO SZCZECIN | 27.07.2000 |
29. | SADOWSKA Jagoda | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
30. | TYL Marta | 88 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.06.2001 |
31. | KOZŁOWSKA Alicja | 8 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
32. | SYRYTCZYK Justyna | 70 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 17.12.2001 |
33. | PALUCH Aleksandra | 42 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
34. | BORKOWSKA Anna | 9 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
35. | MOSIEWICZ Maja | 35 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 |
36. | Pijaczyńska Kinga | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
37. | Kolibabka Julia | 37 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
38. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
39. | BESSMAN Julia | 38 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
40. | TURKIEWICZ Katarzyna | 11 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
2. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
3. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
4. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
5. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
6. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
7. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
8. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
9. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
11. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
12. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
13. | OLSZEWSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
14. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
15. | SOBOTA Olimpia | POLONIA 1912 LESZNO | 03.12.2000 | zakwalifikowano |
17. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 | zakwalifikowano |
18. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
19. | STAŃCZYK Hanna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 19.02.2000 | zakwalifikowano |
20. | NIEDŹWIECKA Maria | AZS AWF WARSZAWA | 03.02.2000 | zakwalifikowano |
21. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
22. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
23. | STRABEL Martyna | WARTA ŚREM | 02.10.2001 | zakwalifikowano |
24. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
25. | MOLENDOWSKA Marcelina | WARTA ŚREM | 21.10.2001 | zakwalifikowano |
26. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
27. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
28. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
29. | TYL Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.06.2001 | zakwalifikowano |
30. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
31. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
32. | MOSIEWICZ Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
33. | GROCHOWSKA Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.2000 | zakwalifikowano |
34. | RODAK Adrianna | UKS RONDO SZCZECIN | 27.07.2000 | zakwalifikowano |
35. | GRACZYK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 | zakwalifikowano |
36. | SYRYTCZYK Justyna | AZS UKW BYDGOSZCZ | 17.12.2001 | zakwalifikowano |
37. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
38. | WILCZEWSKA Marta | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 | zakwalifikowano |
39. | PAWELEC Sandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 11.08.2000 | zakwalifikowano |
40. | WĘDRYCHOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
2. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
3. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
3. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
5. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
6. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
7. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
8. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
9. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
10. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
11. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
12. | OLSZEWSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 22.03.2000 |
13. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
14. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
15. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
16. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
17. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
18. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
19. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
20. | SOBOTA Olimpia | POLONIA 1912 LESZNO | 03.12.2000 |
21. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
22. | STAŃCZYK Hanna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 19.02.2000 |
23. | NIEDŹWIECKA Maria | AZS AWF WARSZAWA | 03.02.2000 |
24. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
25. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
26. | STRABEL Martyna | WARTA ŚREM | 02.10.2001 |
27. | TYL Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.06.2001 |
28. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
29. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
30. | MOSIEWICZ Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2000 |
31. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
32. | WĘDRYCHOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.2000 |
33. | MOLENDOWSKA Marcelina | WARTA ŚREM | 21.10.2001 |
34. | BESSMAN Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.03.2001 |
35. | GROCHOWSKA Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.2000 |
36. | RODAK Adrianna | UKS RONDO SZCZECIN | 27.07.2000 |
37. | GRACZYK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 13.07.2000 |
38. | SYRYTCZYK Justyna | AZS UKW BYDGOSZCZ | 17.12.2001 |
39. | WILCZEWSKA Marta | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 12.03.2000 |
40. | PAWELEC Sandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 11.08.2000 |