Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.10.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | FABISIAK Bartosz | 0 | UKS KUSY WARSZAWA | 17.02.1998 |
2. | MOŻEJKO Mateusz | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
3. | PERA Maksymilian | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
4. | Kasprzyk Sławomir | 39 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
5. | Szpygiel Jędrzej | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
6. | ORSZYŃSKI Oskar | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
7. | JASIŃSKI Krystian | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
8. | Gościński Ireneusz | 36 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.02.1999 |
9. | JANUSZEWSKI Łukasz | 39 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
10. | OLSZOWSKI Daniel | 8 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
11. | KUBIAK Filip | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
12. | WIŚNIEWSKI Adam | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
13. | NIEDZIELSKI Piotr | 32 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
14. | KOSYCARZ Konrad | 41 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
15. | GORALEWSKI Wojciech | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
16. | Strączyński Wiktor | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
17. | DOŁŻYCKI Mateusz | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
18. | BEM Kacper | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
19. | SKRZYPCZAK Szymon | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 |
20. | ŻURAWSKI Dominik | 43 | IKS WARSZAWA | 03.07.1999 |
21. | ŁUKASIEWICZ Karol | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
22. | ZARĘBA Gaweł | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
23. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | 29 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
24. | ŻURAWSKI Bartosz | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
25. | WŁADYKA Bartosz | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
26. | PERA Aleksander | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
27. | KOŚLICKI Michał | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
28. | OŁOWSKI Karol | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.04.1998 |
29. | GWIZDAŁA Mateusz | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1997 |
30. | KARPIAK Mariusz | 28 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 |
31. | KRUSZKO Artur | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.08.1999 |
32. | GLEZMAN Jakub | 14 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
33. | MALCZYK Patryk | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
34. | RUCIŃSKI Jakub | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 14.08.1999 |
35. | PYTEL Marcel | 61 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.1999 |
36. | OSTROWSKI Hubert | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.07.1999 |
37. | TYDA Igor | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
38. | KRAWCZYK Michał | 0 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.09.1999 |
39. | SKRZYPKOWSKI Kacper | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
40. | SKRZYPCZAK Bartosz | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 10.03.1999 |
41. | Sowa Mikołaj | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
42. | Borowiec Piotr | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
43. | Czartoryski Szymon | 21 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
44. | SUCHARDA Edward | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 |
45. | SIDORUK Wojciech | 63 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.1998 |
46. | RUTKOWSKI Kacper | 67 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1999 |
47. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 20 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
48. | SADOWSKI Borys | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.04.1998 |
49. | ŁĄCZNY Krzysztof | 19 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1998 |
50. | KAMIŃSKI Robert | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 19.05.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
2. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
3. | SKRZYPKOWSKI Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 | zakwalifikowano |
3. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
5. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
6. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
7. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
8. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
9. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
10. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
11. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
12. | KAMIŃSKI Robert | AZS AWF POZNAŃ | 19.05.1998 | zakwalifikowano |
13. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 | zakwalifikowano |
14. | KARPIAK Mariusz | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 | zakwalifikowano |
15. | GWIZDAŁA Mateusz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1997 | zakwalifikowano |
16. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 | zakwalifikowano |
17. | SUCHARDA Edward | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 | zakwalifikowano |
18. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
19. | ŻURAWSKI Dominik | IKS WARSZAWA | 03.07.1999 | zakwalifikowano |
20. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
21. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
22. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
23. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 | zakwalifikowano |
24. | SIDORUK Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.1998 | zakwalifikowano |
25. | RUTKOWSKI Kacper | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1999 | zakwalifikowano |
26. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
27. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
28. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 | zakwalifikowano |
29. | Gościński Ireneusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.02.1999 | zakwalifikowano |
30. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 | zakwalifikowano |
31. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 | zakwalifikowano |
31. | OSTROWSKI Hubert | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.07.1999 | zakwalifikowano |
33. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 | zakwalifikowano |
34. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
35. | SADOWSKI Borys | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.04.1998 | zakwalifikowano |
36. | OŁOWSKI Karol | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.04.1998 | zakwalifikowano |
37. | FABISIAK Bartosz | UKS KUSY WARSZAWA | 17.02.1998 | zakwalifikowano |
38. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
38. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 | zakwalifikowano |
40. | RUCIŃSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 14.08.1999 | zakwalifikowano |
41. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 | zakwalifikowano |
42. | SKRZYPCZAK Szymon | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
43. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
44. | KRAWCZYK Michał | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.09.1999 | zakwalifikowano |
45. | SKRZYPCZAK Bartosz | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
46. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
47. | ŁĄCZNY Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1998 | zakwalifikowano |
48. | KRUSZKO Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 09.08.1999 | zakwalifikowano |
48. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 | zakwalifikowano |
50. | PYTEL Marcel | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
2. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
3. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
3. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
5. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
6. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
7. | KARPIAK Mariusz | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.06.1997 |
8. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
9. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
10. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
11. | GWIZDAŁA Mateusz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1997 |
12. | SUCHARDA Edward | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 |
13. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
14. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
15. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
16. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
17. | SKRZYPKOWSKI Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
18. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
19. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
20. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
21. | KAMIŃSKI Robert | AZS AWF POZNAŃ | 19.05.1998 |
22. | JANUSZEWSKI Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.02.1998 |
23. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
24. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
25. | RUTKOWSKI Kacper | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.09.1999 |
26. | Gościński Ireneusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.02.1999 |
27. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
28. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
29. | FABISIAK Bartosz | UKS KUSY WARSZAWA | 17.02.1998 |
30. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
31. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
32. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
33. | ŻURAWSKI Dominik | IKS WARSZAWA | 03.07.1999 |
34. | SIDORUK Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.1998 |
35. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
36. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
37. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
38. | OSTROWSKI Hubert | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.07.1999 |
39. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
40. | SADOWSKI Borys | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.04.1998 |
41. | OŁOWSKI Karol | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.04.1998 |
42. | RUCIŃSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 14.08.1999 |
43. | SKRZYPCZAK Szymon | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 |
44. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
45. | KRAWCZYK Michał | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.09.1999 |
46. | SKRZYPCZAK Bartosz | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 10.03.1999 |
47. | ŁĄCZNY Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 04.01.1998 |
48. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
48. | KRUSZKO Artur | MKS KUSY SZCZECIN | 09.08.1999 |
50. | PYTEL Marcel | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.1999 |